Пишу_граммотно!• 19 ноября 2022

ОЛХ доставка, підкажіть що робити в такій ситуації

Замовлена олх доставкою дорога куртка, покупець відмовився від покупки, але куртка прийшла назад без поясу з фірменною пряжкою. Що я можу зробити в ції ситуації? Писати претензію на НП чи це марно? Були чи такі ситуації з вашими речами? Заміна речей на пошті, зняті деталі? Як краще продавати такі речі через олх?
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Знаете, в нашей стране послать в суд, это все равно, что на три буквы, сорри, автор кучу денег потеряет на адвокате, это ерунда
Не скажите.
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я доходчиво же написала.С покупателя в данном случае по закону спроса нет,тут только блеф поможет по отношению к нему/ней.
Вы, пожалуйста, ерунду не пишите, если покупатель украл, то это статья и он будет отвечать , а нп- свидетель, не более
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Тогда, если что , сразу пишите, фотографируйте все, а лучше пусть с вами кто то пойдет и снимет все на камеру
Увы,это не доказательство.
Без комплексов• 19 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Я намагалася відправити посилку з описом, але оператор скзав, що в квитанції олх вони не можуть вносити додаткову інформацію. То це замкнуте коло? Тобто можна підмінити дорогу річ, чи забрати деталі з неї і ніхто ні за що не відповідає?
Мне оператор внес прямо в квитанцию все данные телефона. Отправляла в СЦ пару лет назад.
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Увы,это не доказательство.
Доказательство
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Я не пишу ерунду,в данном случае нужно установить факт воровства для начала.
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляБез комплексов
Да, от людей многое зависит, но у автора олхдоставка, мне тоже говорили, что там ничего менять нельзя,даже телефон
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Правильно, для этого и пишут заявление в полицию
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Доказательство
Нет.Вы даже у гос юриста можете это уточнить.
автор Пишу_граммотно! • 19 ноября 2022
Ответ дляБез комплексов
Я не один раз хотіла відправити олх доставку з описом, але вони не роблять це. Їх аргумент - квитанції складає ОЛХ і вони в це не втручаються
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Я это уточнила у адвоката
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Попробуйте еще позвонить на олх и спросить, как быть, если испортили товар
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Полиция,а уже потом суд.А вы как думали?Полиция только фиксирует и вносит в ЕРДР.
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Я это уточнила у адвоката
Процитируйте.
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Олх -посредник в данном случае,вы точно были у юриста?
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Слушайте, я описала ситуацию реальную, с участием адвоката, а вы ерунду пишите, что гп отвечает, а не тот, кто украл и полиция вообще ни при чем, вы уж определитесь, куда кому идти: в суд, полицию , а дучше не пишите, если не имеете юробразования
автор Пишу_граммотно! • 19 ноября 2022
Тобто я так розумію,що якщо мої сумніви підтвердяться мені потрібно буде написати претензію на НП та копію вислати на ОЛХ доставку, якось так мабудь. Бо ці дзінки операторам ні до чого, тільки згаяний час. На своєму прикладі рекомендую відправляти наложеним з описом. Це була моя остання гра в ОЛХ
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Процитируйте.
Видео может быть доказательством в суде, что не ясно?
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Вы то точно у юриста не были, а продолжаете фантазировать
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
У меня нет образования форума,но очень бы хотелось увидеть подтверждение ваших слов.Это смешно.
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Вы читали хоть раз законодательство Украины?
inna5577• 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Слушайте, зачем вы мне продолжаете ерунду строчить??? Плиз, если есть совет для автора, напишите ей, мне не надо
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
В мене всі покупці були порядні,тільки один раз відмовилися від посилки і упаковка куртки прийшла в такому вигляді,наче її собаки шматували.Це єдиний був випадок.
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляinna5577
Ну так поставьте меня в блок,вы злая такая.
автор Пишу_граммотно! • 19 ноября 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Дівчата, не свариться, воно нічого не дасть. Давайте краще ділитися своїм досвідом, щоб оминати такі ситуації
автор Пишу_граммотно! • 19 ноября 2022
Щодо суду, то в даному випадку мені здається позов треба оформлювати на ОЛХ доставку і третьою стороною вказувати НП. Хай вони між собою розбираються, бо вони ж мають договір хто за що відповідає. Але судовий збір зараз 2500 гривень і заява з допомогою юриста десь під 1000, та невідомо на який час це розтягнеться(. Як докази я бачу фото оголошення і переписку з покупцем на олх, тобто якщо суд то на них обох
JuliaGluhenko• 19 ноября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Я Вам вже описала.Якщо я не права-хай ті,хто особисто відсудив ці кошти,а оголошену цінність не просто так вказують-поділяться своїм досвідом.Якщо що-то я за Вас,Автор, але по законодавству є цих самих ’але’ дуже багато.
Неновая почта• 20 ноября 2022
описание товара составляете вы на сайте олх, вы могли написать там что угодно, но не указали точное описание

название на олх = описание товара на нп