ПироженкА• 20 ноября 2022
Безкоштовна психологічна допомога
На які проекти можно звернутися. Цікавить лише онлайн
Птица Говоруша• 20 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Какая тема вас интересует?
Здравствуйте! А где можно ознакомиться не подскажете? Поведенческие проблемы , агрессия, аутоагрессия детская.
ПироженкА
• 20 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Какая тема вас интересует?
Я для донькі, їй 17 років. Зараз ми в інший країні, вона замкнулася у собі, ні с ким не спілкується. Майже нічого не їсть
Отблеск мысли• 20 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
подружку!
Отблеск мысли• 20 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Дякую, раніше не додумалася
або ту яка найкраще онлайн
або нові - вони якось по телеграм шукають ті що поруч по локаціі
закордоном дуже легко знайти наших
ПироженкА
• 20 ноября 2022
Ответ дляОтблеск мысли
або ту яка найкраще онлайн
закордоном дуже легко знайти наших
Це був сарказм. Вона закрилася у собі, не хоче не з ким спілкуватися. Якщо б було так просто я би не питала