ЛисАпедная• 21 ноября 2022

Непрацююча роками жінка

власноруч затягує себе у прірву. Згодні?
ХвостПистолетом• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
когда дети в частных садах и школах.
Вклад просто бесценный, ага. Оттарабанить ребенка утром в школу, а после школы на секцию. И после секции привезти домой.
Если она ребенка учит сама дома от садика и до старшей школы, то соглашусь конечно.
Тут не про навчання, тут більше про маму, яка має час мати місце в житті дитини, цікавитись, розмовляти, знати про друзів, про захоплення, вислухати, втішити, направити ..

Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Маєте кошти на «чорний день»? Пасивний дохід? Нерухомість ?
Я вас прошу, вас життя не навчило, що сьогодні є дохід і нерухомість, а завтра нема? Треба жити як хочеться, в задоволення, а воно у кожного своє.
черная мамба• 21 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
И кто ж это меряет ценнлсть?
Как ее можнт вообще измерить?
какието коммунистические идеи зса впшими словами...
мир для человека, а не человек для мира.
индивидуальность важна, а по впим словпм о женгщина должна быть винтиком😼
ценность для общества? очень просто. она либо есть, либо ее нет.
Если ты просто берешь деньги из кармана мужа и кладешь в другой карман, человеку, который оказывает тебе услугу, то какая ценность такого ’передатчика’ для общества?
Свои услуги она не предлагает. Она ничего ценного не умеет, за что бы люди согласились ей заплатить.
Свои деньги она не создает. Их у нее нет. Есть только деньги мужа. Ноль пользы, ноль ценности.

И так, по секрету, всем плевать на её индивидуальность, на ее личность, на ее 3 иностранных языка, дыхание маткой и что там она еще со скуки изучила. Людям важны две вещи: что ты можешь предложить и что ты можешь дать. Она своего не может дать ничего.

Если вы не согласны, то объясните тогда, в чем ценность.
черная мамба• 21 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
для вас может и не ценное
фикция вся благттворительность
А богатые мужья используют благотворительные фонды жен для своих дел. там же налоги минимальны? или их вообще нет?
А вот это уже интересно) Но я не разбираюсь в таких вопросах и считаю лучше их не поднимать, а то можно вообще веру в добро потерять)
Наполеон Бонапарт• 21 ноября 2022
Ответ дляпьЯНА
Не працюю 12 років. Як спілкувалась з людьми так і спілкуюсь, навіть набагато більше. Займаюсь тим що подобається і коли подобається. А ви далі живіть стереотипами))
Я теж не працюю але 13 років,маю купу вільного часу,спілкуюсь з друзями,з людьми,ходжу у гості,кафе. Захочу,то ще чимось корисним займусь,багато читаю і завжди на хвилі. Щодень у мене це новий день,а не той самий,де мені вказують що і як робити.Мені комфортно,є все для життя: будинок,машина,чоловік добре заробляє,є відкладені кошти і здаю в оренду дві квартири,де я є власником(гроші мої,особисті,на мої захтянки).У мене за день більше новин,цікавинок і розповідей,ніж у працюючого чоловіка,тож я йому цікава вже 15 років.
Чим,наприклад,чоловікові має бути цікава жінка,яка працює продавцем,прибиральницею чи щось у тому дусі? За виключенням є хіба що творчі і цікаві професіїї,де постійно відбуваються цікаві події.
Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба

Нащо марнувати своє життя, щоби бути комусь цінною і зручною? Життя одне і жити його треба так, як хочеться
english book• 21 ноября 2022
Ответ дляПукимончиг
Это плохо. это срдневековье какое то
За что феминистки боролись?
Я считапю, что работать нужно - для самоуважения , хотя бы
можно жеинеиработать целый день? есть проектаня работа..!
сидеть просто дома - это прям курятник какой то.
Ничего хорошего тут нет.
Ситуации разные.Кто то засиделся в декретах,и поезд ушёл.Кто то заложник профессии мужа(длительные командировки в зарубежные страны,высокие посты).В основном они все свыклись,занимают себя различными делами,ведут неспешную жизнь.Мужья у них,в большинстве своем,по дому не заняты ничем и никогда.В доме всегда все идеально,и все семейные дела решены.

Ромашкинная• 21 ноября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вы как-то очень ограниченно мыслите. Если женщина работает продавцом или уборщицей, она не ходит в гости, в кино, в кафе? И вообще , кроме веника держать ничего в руках не умеет. Да и разговоры у нее только о венике.
Ваш новый день ничем не отличается от нового дня работающей женщины. Разве, что вы себя убедили в его новизне.
Блoшка-матрешка• 21 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
А як же жити в задоволення, коли в тебе зобов´язання кругом - оплатити комунальні, дитячі брекети та репетитори, навчання в виші,курси англійської. І скоріше за все ми доживемо до пенсійного віку, а про пенсію самі повинні подбати. Для мене задоволення мати свій книжковий магазин, днями пити каву і теревенити про книжки з відвідувачами, натомість я роблю due diligence і пишу розгорнуті висновки, щоб купити ще одну квартиру в столиці і мати за що вставити зубні імпланти в старості..
черная мамба• 21 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
а кто сказал что нужно это делать)
я всего лишь объяснила, что ценности нет.
не всем это и нужно.

но тут начинается вопрос. Хорошо, женщина должна проживать как ей хочется. А мужчина? Он не может прожить жизнь как ему хочется? Может он мечтает картины рисовать и борщи варить а не впахивать на заводе 6-ти дневку. Вы поймете своего мужа если он примет решение бросить работу и жить свою жизнь в кайф? :)
МаксХмара• 21 ноября 2022
Знайома, вона ж і родичка, не працює все життя
Їй 40 років, живе з народження в Києві
Має двох дітей, дітям 8 і 14
Щоденний сон в обід
В квартирі бардак, діти не доглянуті.
Мені не зрозуміло чим вона займається
Освіта в неї є, мати купила. Стаж також( її мати оформила і перебуваючи на пенсії виконує за неї роботу на удальонці)
Вона завжди втомлена, та ниє що не вистачає грошей
Чоловік є, працює на заробітках.
Мій висновок- з нею не має про що спілкуватись, відчувається що людина не розвивається, також вважаю її ледащою.
Але на диво- мені її мати ставить мені в приклад
Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Ви для свого задоволення щось робите, маєте ціли. А у когось життя в задоволення може відрізнятися від вашого і їм не потрібно купувати квартири і мати кеижкові магазини.немає універсального оецепта, розумієте?
AnnaOst• 21 ноября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А ви не можете уявити, що людина просто кайфує по життю? Їй було цікаво. І вона розвивалась. Що не так?
Та все так. Я останні 8 років навіть працювати намагалася так, щоб отримувати від того задоволення і достойні гроші. З кайфувати по життю все так. Я припускаю що людина отримує задоволення від процесу здобуття нових знань. Але там такий діапазон інтересів, що виглядає просто як вибивання часу.
Ну наприклад я колись закінчила курси масажу професійні гарні. Масажувала чоловіка, собі обличчі, ну дитинку зараз масажую. Але за великим рахунком то був значний час.
Я постійно чомусь вчуся, але навіть теоретичні і абсолютно не пов язані з професією речі роблять мене складнішою і глибшою людиною і в кінцевому результаті реалізуються в професії. А якщо не працювати це ж типу ’річ в собі’
Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
а кто сказал что нужно это делать)
не всем это и нужно.

Стривайте, а якщо я вже набулася мамою, можно відмінити?))) Це так не працює
Як хочеш малювати для душі, не заводь сім´ю або шукай собі таку ж пару з такими ж поглядами і цінностями. Все просто
Пукимончиг• 21 ноября 2022
Ответ дляМаксХмара
Їй 40 років, живе з народження в Києві
Має двох дітей, дітям 8 і 14
Щоденний сон в обід
В квартирі бардак, діти не доглянуті.
Мені не зрозуміло чим вона займається
Чоловік є, працює на заробітках.
а в чем пример?
Вам телефонограмма• 21 ноября 2022
Ответ длямини пельмешка
Да и вообще, коммент из разряда ’богатые только те, кто воруют’.
Моя знакомая сначала работала уборщицей. Потом начала работать мастером и снимать себе место. А потом уже сняла помещение для салона и наняла людей. И всё отлично.
Муж не помогал, он вообще меньше нее зарабатывал.

Но вы б написали - тю, зачем сидеть ноготочки пилить, много не заработаешь.
Ну и такие случаи есть. Кто ж спорит? Кто-то ногти пилит, а кто-то просит мужа или любовника салон купить. У каждого свой путь к успеху.
черная мамба• 21 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
а почему женщина не хочет себе в пару такого же, который будет как и она жить в кайф и проживать с удовольствием свою жизнь в праздности, а не на скучную работу ходить?
Будут дружно сидеть дома и варить друг другу борщи. А в остальное время саморазвиваться на разных курсах)
почему для женщины есть такой шанс, а у мужчины шанса нет, он не может прожить свою жизнь как хочет, не работая?
Оченьценная• 21 ноября 2022
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Работающая женщина -тоже делает что хочет.Удаленка развязала руки.Кроме указывают-есть еще 3 000 долл оплатыю, недвижимость есть .
Кроме уборщицы есть хорошие занятия для женщины, любимые и профессии.
И работа дает ту часть , которая недоступна в реальной жизни.Тот же курс в Японии.
Блoшка-матрешка• 21 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
так як бути з пенсією ? я не в задоволення працюю, за гроші, але розумію,що не буде на що жити в старості,якщо зараз жити тільки в задоволення.

Отмотала своё• 21 ноября 2022
По моему личному опыту, к сожалению, что да. Но понимаешь это уже находясь на краю пропасти или будучи там. И выбраться очень сложно. Советую всем, у кого пока еще все хорошо, осваивайте или поддердживайте реальные навыки, зарабатывайте, даже если вроде бы нет особой необходимости.
Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
Ну чому ж) в таких парах все всих влаштовує, інакше люди розходяться і все. Хтось гроші заробляє, кар´єру будує, зтось попи підтирає і борщі варить, це теж робота.
Оченьценная• 21 ноября 2022
И война показала , лучше иметь два источника дохода в семье.
Рыжик-пыжик• 21 ноября 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Буде як буде,до пенсії треба дожити, це по-перше. А по-друге, була в мене нерухомість і кар´єра, а з 14 року нема. А з 24 лютого я дуже пепедивилась своє відношення до матеріального і далекойдучого планування
Я_поехала• 21 ноября 2022
Ответ дляДля драки
Пані,ви з такою впертістю провокуєте негатив,що в мене питання:у вас щось трапилося?Не всі люди погані,і картинка світу в кожної людини відрізняється від вашої.Чи ви розкручуєте тему,то так і напишіть)Тоді ваша поведінка буде зрозуміла
Про що Ви? Это наверное ответ не мне
Для драки• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Про що Ви? Это наверное ответ не мне
Ні ,відповідь вам ,Бо ви мені писали . Перечитайте свої повідомлення,будь ласка
Отмотала своё• 21 ноября 2022
Ответ дляМаксХмара
Їй 40 років, живе з народження в Києві
Має двох дітей, дітям 8 і 14
Щоденний сон в обід
В квартирі бардак, діти не доглянуті.
Мені не зрозуміло чим вона займається
Чоловік є, працює на заробітках.
Она может быть не ленива, а у человека мало жизненных сил. А окружающие сразу судят.
Я_поехала• 21 ноября 2022
Ответ дляДля драки
Додам,то я писала опоненту,бо пані’я поїхала’дивно хамить в повідомленнях)З таким апломбом пише,що є впевненість ,що наліпки жмгулівського не відмивала.)
Я не хамила, мне позиция вашей мамы нормальна и в её жизни нет ничего странного
Для драки• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Кожному своє.)
Помеха справа• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба

Абсолютно згодна.
Кундалини• 21 ноября 2022
Ответ длячерная мамба

Вы про ПДВ ничего не слышали? Каждый потребитель услуг его платит. И, чем дороже приобретение, тем больше налогов отчисляется в бюджет. Так, что, женщина, неработающая, но купившая серьги с бриллиантами, приносит больше пользы для общества, чем завзята жiночка, гордо работающая на минималку