ЛисАпедная• 21 ноября 2022

Непрацююча роками жінка

власноруч затягує себе у прірву. Згодні?
мини пельмешка• 22 ноября 2022
Ответ дляСамый умный
Важливе теж, безумовно. Мій чоловік, наприклад, не працює за двох як ви написали. Моя зарплата ну ніяк не впливала на сімейний бюджет.
Він несе відповідальність за двох людей.
А якщо він втомиться, захоче звільнитись і якийсь час не працювати?

Пополняю_Карму• 22 ноября 2022
Ответ дляКундалини
В каждом чеке АТБ вы оплачиваете 20% НДС
Вы оплачиваете продавцу за товар. А сам НДС в бюджет платит фирма, если будет к оплате по декларации конечно, это не значит что эти 20% попадают в бюджет. Обычно к оплате в лучшем случае 2-3% выходит или еще меньше...
Кундалини• 22 ноября 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Что-то вы совсем не в курсе налогооблажения
Пополняю_Карму• 22 ноября 2022
Ответ дляКундалини
точно) Вы хоть раз сдавали Декларацию по НДС? Видели как она составляется? И что к оплате выходит?
JuliaGluhenko• 22 ноября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Кейт люблять всі, бо вона няшка:-) а Камілла, Сара Фергбсон - яка їх користь, також за гроші чоловіків живуть, та й не паряться. Але ок. Ваш посил я зрозуміла, що жінка має заробляти. Я й сама так, завжди в роботі. Але спокійно ставлюся до жінок, які не працюють. А як вони ще й заможні, забезпечені, мають хоббі, всюду бувають, цікаві співрозмовниці, допомагають благочинністю, то взагалі клас. Це як вечеря - можна готувати самому, купити напівфабрикати, замовити готове чи піти до ресторану. Кожному своє. А результат один - всі ситі. Так і тут. Як непрацюючі жінки щасливі, то на здоров’я.
Все-это Вы загнули конечно.И не за деньги мужей они живут,а за деньги налогоплательщиков.Тем более странно их сравнивать с обычными смертными,которые приняли решение не работать.Жизнь -штука не предсказуемая,уж после 24.02 это ясно,как никогда ранее.Все нажитое может исчезнуть ’благодаря’ стране-террористу.