ЛисАпедная• 21 ноября 2022

Непрацююча роками жінка

власноруч затягує себе у прірву. Згодні?
AnnaOst• 21 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Не згодна.За непрацюючі роки я освоїла професію фотографа, візажиста , нутріціолога, кондитера і ще багато-багато іншого, перечитала сотні бажаних книг ...На роботі я з року в рік розказувала і робила одне і те саме ( викладач) .
І що ви робите з усіма цими знаннями?)

забиякина• 21 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Надо сказать своему мужу об этом, он не в курсе, что я ему не интересна
Он это и сам знает, или узнает в 40+ лет
ЖаннаНеАгузарова• 21 ноября 2022
Да. Ну как годами, год работаю, два нет. Я полностью от него зависима, это ужас. Работу ищу, но пока никак. Депресняк, хочется вздернуться.
забиякина• 21 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Людина,котра ходить на низькокваліфіковану роботу чи низькооплачувану нічим не відрізняється від жінки, котра взагалі не ходить на роботу
Отличается! На 10 000 гривен можно жить, на 0 - нельзя!
Пацан к успеху шел• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Свободен? Серьёзно? 100% зависимость от отношения к тебе мужика - это свобода?!
В чём несвобода зависеть от кого-то? Это же совместное проживания, а не рабство. Может, у Вас не было примера хороших отношений, где мужчина заботится о своей женщине и не использует ее
пьЯНА• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
А якщо чоловік теж не працює?
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляпьЯНА
Чим цікава працююча жінка?
Нічим, 100%

harchushyn• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Непрацююча жінка нікому не цікава, навіть самій собі.
Ахахаха

Ви чули щось про стереотипне мислення?

Так от те,що ви написали ним і сформовано.
У вас образ непрацюючою-це жінки ,яка вічно невдоволена,нічим не цікавиться і т.д.

А є жінки ,котрі не працюють, але такі живі,життєрадісні,ЦІКАВІ,невтомлені, з немалим доходом.

Просто вам вони не зустрічалися. У вашому оточенні.

А ще багато працюючих так себе втішають, ’я не така як вони’.

А насправді така така, просто ходить на роботу)))
Пацан к успеху шел• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Но ей ведь есть на что жить, раз на работу не ходит. Хлеб сам себя не купит
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Людина, яка застигла в своєму розвитку, не цікава не лише оточуючим, але і самій собі.
Ви щось не ту пластинку крутите, от чесно, заїлр, чи що. Робота не дорівнює розвиток, а навпаки змарноване життя.
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
І ще -не ходячи на роботу я нарешті закінчила автошколу, отримала права, зробила зуби, пішла в зал ...Для прикладу.А раніше дім -робота і ні на що абсолютно не вистачало часу і сил.
100%
ХдеЯсь?• 21 ноября 2022
Да, згодна.
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Якби я працювала - могла б зібрати кошти на купівлю квартири, адже чоловік забезпечував повністю базові потреби. Тобто це втрачені можливості й відчуття відносної свободи. Мабуть мова йде про людей зі звичайним достатком, тобто не тих, що на межі виживання
Могла Б? Тобто все ж не зібрали?
ПироженкА• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Нам уже 45
harchushyn• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Зареготала вголос.

Сидить Галя у віконечку в банку, приймає гроші, виписує квитанції уже п´ять років з перервою на годину обіду,коли можна вийти з кабінки і закрити віконечко І з кожним роком робиться все цікавішою і цікавішою
пьЯНА• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Те що вона не ходить на роботу апріорі не означає що в неї не має 10 тис в місяць? си тілтки ходіння на роботу дає дохід?))))
Щось ви ходите ходите, а логіка відсутня
Гомосноб• 21 ноября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Це лише Ваша особиста думка. Якщо ’розвиток’ не конвертується в справу, в чому тоді його сенс?
inna5577• 21 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Ха, работа работе рознь, как бы вы собрали на кв , если получали 6000??? А чтоб нормально зарабатывать, надо таки строить карьеру и идти к этому немало лет, в чем ваша уникальность, что вам будут платить приличные деньги?
Блинчик Мой• 21 ноября 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Знаєте працювати і заробляти різні речі, можна сидячи в дома заробляти, а можна і щодня ганяти на роботу сидіти там зранку до вечора і без толку, зате на роботі. Я працюю вдома і на роботу не хочу тільки щоб не бачити вічно незадоволених і кислих співробітників і добиратись на роботу.
Идеально, в свое время совмещала 2 так работы и прониклась вторым вариантом. Плюс экномия времени на дорогу.

Госпожа_тамагочи• 21 ноября 2022
Из жизненного опыта могу уверенно сказать -
1. Понятно, что могут не работать только те, кто может себе это позволить - наследство/богатые родители/богатый муж или богатая жена
2. Из общего числа людей первой категории реально не работают те, кто не смог найти себя в жизни, не нашел интересную профессию, не смог ничего в ней добиться. Есть очень обеспеченные люди (и женщины, и мужчины), которые всю жизнь работают, хотя относятся к 1й категории - просто потому что реализовываются на работе, получают от этого удовольствие. Кто-то как уважаемый специалист, кто-то любит просто процесс зарабатывания денег.
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Хто сказав, що залежність? Чому?
harchushyn• 21 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Я працюю від кінця третього курсу. З кінця п´ятого уже на постійних основах.
Всі посади не низькокваліфіковані.

Ну його НАХУЙ.

Зараз дома.

КААААЙФ.

І що тоді і що зараз я була і є розвиненою, цікавою.
Навпаки, в мене з´явилася можливість бути цікавішою.
Голубец• 21 ноября 2022
Пропасть - это гнуть спину всю жизнь и жить в бедности
А наличие постоянной ’традиционной’ работы вообще не важно. Важно чтобы были источники дохода
Странно, что для многих людей ’работа’ и ’доход’ это до сих пор синонимы.
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Она имеет стабильный ежемесячный доход
І що?
Чупа-чупс• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Вам не скучно проживать жизнь как день сурка?
А на работе люди не день сурка проживают? Да еще с квестами ’добраться на работу и с работы’. У не работающих хоть есть выбор, что сегодня делать, что не делать, куда пойти, время для хобби и развития.
Гомосноб• 21 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Зареготала вголос.

Зате Валя, яка двадцять років сидить вдома, дивиться серіали і варить борщі, ну просто капець яка ’цікава’.
Рябушка Ку• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Бля.
Одне і те саме.

Працююча розвинена не застигла у своєму розвитку жіночка)))
Танцепесенная• 21 ноября 2022
Просиділа 7 років у декреті і полетіла на роботу, роняя тапки.
Гомосноб• 21 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
Успіхів Вам, Ви молодець)
Янгол в камуфляжі• 21 ноября 2022
Ответ дляпьЯНА
Пасивний дохід. Нащо мені працювати?
Какой источник пассивного дохода, что вам хватает?