ЛисАпедная• 21 ноября 2022

Непрацююча роками жінка

власноруч затягує себе у прірву. Згодні?
Экспертиза• 21 ноября 2022
Так, згодна. Відчула на своїй шкурі, нікому такого не бажаю.
І аазати як коняка, і вдома сидіти без реалізації - однаково погано.

Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Ахахаха

Ви чули щось про стереотипне мислення?

Так от те,що ви написали ним і сформовано.
У вас образ непрацюючою-це жінки ,яка вічно невдоволена,нічим не цікавиться і т.д.

А є жінки ,котрі не працюють, але такі живі,життєрадісні,ЦІКАВІ,невтомлені, з немалим доходом.

Просто вам вони не зустрічалися. У вашому оточенні.

А ще багато працюючих так себе втішають, ’я не така як вони’.

А насправді така така, просто ходить на роботу)))
І як коняка загнана.
Голубец• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Зате Валя, яка двадцять років сидить вдома, дивиться серіали і варить борщі, ну просто капець яка ’цікава’.
Вы слишком плоско и стандартно мыслите. Наверное, работаете?
Пацан к успеху шел• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Ну с ней можно сериал обсудить. Уже что-то) про рабочие будни общаться не так интересно)
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Зареготала вголос.

Сидить Галя у віконечку в банку, приймає гроші, виписує квитанції уже п´ять років з перервою на годину обіду,коли можна вийти з кабінки і закрити віконечко І з кожним роком робиться все цікавішою і цікавішою
Якось так і розвивається, розвивпється ))
Пацан к успеху шел• 21 ноября 2022
Там про борщ писали. Борщ вкусно приготовить - тоже надо уметь)
ПироженкА• 21 ноября 2022
Ответ дляГолубец
Не наверное, она однозначно работает..

Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Тільки от і Галя і Валя сидять на Порадниці і обговорюють одні й ті ж теми)))
Кашка-маняшка• 21 ноября 2022
Так. У мене на очах розгортався приклад моєї мами, якій при кожній нагоді батько попрікав тим, що вона сидить у нього на шиї. Тому я працюю. Як не важко поєднувати керівну посаду, сім´ю і дітей.
Танцепесенная• 21 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
У багатьох людей в нашій країні були кошти на ’чорний день’, була робота, був пасивний дохід, нерухомість.
Але прийшов той самий чорний день.
Люди кинули свою нерухомість, доходу немає, проїли за 8-9 місяців гроши ’на чорний день’......

Ви досі вважаєте, що перераховане вами має принципове значення та є гарантією щасливого майбутнього?
А що кине непрацююча жінка і що вона проїдатиме? Можна таку саму картину для голозадих?
harchushyn• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
А я вам уже писала .
У вас образ непрацюючої саме такий,як я писала вам вище.

А ще у вас показати ’а я не така’.

Але Галя у віконечку і Валя вдома у цих ситуаціях мало чим відрізняється.

А є Валя,котра дома не сидить в серіалах і не варить борщі, бо їй ЦІКАВО жити,вона хоче кудись піти,щось побачити,щось дізнатися.

А велика кількість тих ,що ходять на роботу ,їх не цікавить НІЧОГО,прийти додому і зварити ті самі борщі і включити серіал
Королева красоты• 21 ноября 2022
Скорее согласна, чем нет.
Я предпочитаю обменивать часть своего времени на деньги. Мне так спокойнее, что в семье 2 кормильца, а не 1.
Диверсификация рисков.
ПироженкА• 21 ноября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
И мужу есть с ней что обсудить
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Це лише Ваша особиста думка. Якщо ’розвиток’ не конвертується в справу, в чому тоді його сенс?
Мені цікаво все знати, все побачити, все відвідати, цікаво спілкуватися на різні теми з різними людьми.
Файна пані• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
А ще цікаво коли порівнюють таку галю-касира з жінкою якогось бізнесмена, який може їй забезпечити час і гроші на саморозвиток. Хоча така галя дійсно відповідає валі- дружині якогось автомеханика і вони всі живуть на 20 тис з дітьми, а вона бігає шукає як по акціях скупитись, відіпрати чоловікові штани у моторній олії та здати на штори в школі.
Голубец• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Только Галя злая и нервная после работы, всем хамит
А Валя совет хороший может дать про вкусный борщ, скидки в магазинах и отношения с мужем и детьми
Королева красоты• 21 ноября 2022
Ответ дляГолубец
Пропасть - это гнуть спину всю жизнь и жить в бедности
А наличие постоянной ’традиционной’ работы вообще не важно. Важно чтобы были источники дохода
Странно, что для многих людей ’работа’ и ’доход’ это до сих пор синонимы.
А какие источники дохода полностью пркрывают ваши потребности? Только доступные для среднестатистического человека, не хозяина завода)
автор ЛисАпедная • 21 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Могла Б? Тобто все ж не зібрали?
Ні, на квартиру для себе не зібрала
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Я працюю від кінця третього курсу. З кінця п´ятого уже на постійних основах.
Всі посади не низькокваліфіковані.

Ну його НАХУЙ.

Зараз дома.

КААААЙФ.

І що тоді і що зараз я була і є розвиненою, цікавою.
Навпаки, в мене з´явилася можливість бути цікавішою.
В мене так же, зараз цікавіе, бо раніше був односторонній розвиток.

Missdior_22• 21 ноября 2022
Нет
автор ЛисАпедная • 21 ноября 2022
Ответ дляГолубец
Щоб створити джерело доходу - потрібно заробити капітал або базу знань, хронічно-непрацююча на це нездатна
Люблю Поумничать• 21 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Маєте кошти на «чорний день»? Пасивний дохід? Нерухомість ?
А вы это все имеете? Какой у вас вид деятельности? Доход? Или работа на ставку?
Пацан к успеху шел• 21 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
У меня пример моей мамы, которая сидела годами на нелюбимой работе и боялась оттуда уйти. Нервная система уже истощена была. Сейчас не работает, живёт в селе на природе, так хоть на человека стала похожа.
И родственники некоторые мне звонят, спрашивают « а что это мама твоя там сидит? Найди ей работу». Сами пашут как проклятые при этом
Майор Медуза• 21 ноября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Знайома не працює усе життя.
Навіть з дому не виходить.
Молода 34 роки.дітей немає .
Спить їсть, готує прибирає.
Їй норм)
Класс! Тоже так хочу
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляГомосноб
Ну стереотипи, готуйтеся, вже скоро клієнт до віконечка підійде.
Кусочек Сыра• 21 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Бля.
Одне і те саме.

Працююча розвинена не застигла у своєму розвитку жіночка)))
Це себе так втішає.
Я в дамках• 21 ноября 2022
Ответ дляМощныйШива
А работа - это не день сурка
нет, это общение с людьми, развитие, корпоративы, праздники
Я вся ваша• 21 ноября 2022
Ответ дляГолубец
В чем-то Вы правы. Смотрю сейчас на людей, которые идут по улице в сторону остановки. Что-то их лица не сияют счастьем от предстоящей встречи с новым днём ’развития’)))))
автор ЛисАпедная • 21 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Маю копійки , у порівнянні з тим, щоб я мала, якби працювала
МощныйШива• 21 ноября 2022
Ответ дляЯ в дамках
А если человеку не нужно общение? Я интроверт, для меня корпоративы и праздники были пыткой.