Милашка-оторвашка• 22 ноября 2022

Офіціант. Я придираюсь?

Маю улюблену кав´ярню. Нещодавно на роботу прийшла нова дівчинка, бариста-офіціант. Люблю ходити вранці, коли мало людей. Коли не прийду- сидить за столиком для відвідувачем (ще й часто саме той, за який я завжди сідаю 😁). Бачить клієнтів, встає, хутко іде на своє робоче місце. Не знаю, чому, але мене це якось дратує. Є враження, що я завадила її відпочинку. Чому не знаходитись на роботі на своєму робочому місці?
Розумію, що це дрібниці, тема просто потеревенити.
Рожайтретьего• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Кав ярня маленька, прихожу в ранковий час побути в тиші - чому я маю слухати захоплюючи історії персоналу на всю кав ярню??
А ’захоплюючи історії’ відвідувачів вам не заважають ’побути в тиші’?

ПироженкА• 22 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Знайома з жінкою, яка працювала продавцем у часи СРСР.
Від них, виявляється, вимагали стояти весь час. І дуже суворо карали, якщо навіть на хвилинку присядеш.

І як? Став той ’рівень сервісу’ в Совку кращим від того, що продавці по 8 годин на ногах?
Я думаю, там не в стояннi взагалi рiч, а у вiдношеннi до справи та самого закладу. В тому, що не цiнують клiента, працюють через не хочу, це якраз наслiддя совка))
Я за кордоном, i мене завжди зустрiчають усмiхнено, навiть пам´ятають, яку я каву люблю зранку. Це молодь, i зп в них мiнiмальна. Посидiти теж можуть, але як хтось з´явився в залi - бiжать ще й як, з посмiшкою i комплiментами.
Якщо б ми зараз почали покращувати сервiс, рокiв за 20-30 i в нас би так було, але ж - i так прокатить, нема чого випендрюватися, так?
автор Милашка-оторвашка • 22 ноября 2022
Ответ дляDani777
Знаете, я периодически приезжаю в Винницу, захожу в одну кофеенку, там постоянно какие то знакомые между собой люди, какие то подружки баристы вечно сидят, потом кто то прибегает и громко радуется встрече.. Так вот и дальше туда буду ходить, потому что там ЖИЗНЬ! Там очень приятные люди, не только баристы.. да и вся атмосфера..
Пользуясь случаем, если тут есть винничанки, девочки спасибо Вам всем) У вас прекрасные люди и город... всегда приезжаю оттуда с огромным позитивом.
Автор, очень и Вам желаю в вашу темную жизнь хоть немного света
Такий бред, в моє темне життя 😄😄
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
не нравится- вышли и забыли
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Я там снідаю, а заклади, про які пишете Ви, не працюють з 08.00.
ви туди ходите, бо вищий рівень недоступний)))
Ответ дляЛень гуглить
там дорого
Ні, там не працють з 08.00
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
и да, это общественное место, где все люди имеют право делать то, что хотят.. как и Вы.. хотите тишу- домой!

Ответ дляРожайтретьего
Прихожу рано, коли відвідувачів практично або зовсім немає. Ну, і не всі так голосно говорять.
Ответ дляDani777
не нравится- вышли и забыли
Ви щось надто активні в темі. Вас зачепило особисто? Ви бариста?
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
времени много свободного сегодня) вот и тешу ваше самолюбие) вон тема все еще висит.. хочется седлать что то хорошее))
месяцкие• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ну ви так написали раніше, що ’сидить у самому дальньому кінці приміщення, максимально далеко від стійки’, я уявила собі не маленьку кав´ярню, а велику, і як вона біжить, спіткаючись об стільці, до вас))
Ну от бачите, не в сидінні за столиком справа, а в тому, що вона стала заважати вашій тиші
Ответ длямесяцкие
Все разом
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ответ дляБоевая
Ну звісно, у вас і бізнес, і чоловік на ціпку, але чогось ви така агресивна і зневажаєте чужу працю. Тут паралель одна, незадоволена жінка, яку дратує навіть чужа людина..
та тут, схоже, внутрішня роздратованість собою))) згадалось: у дворі навпроти фірми бабка песика вигулювала. Причому бабка, коли не було до кого вчепитись, сама з собою сварилась ( ми часто йшли мимо неї по дорозі на роботи і в обідню перерву, то навіть бились об заклад, вчепиться чи ні). І песик її був їй під стать: мале, в’їдливе, гавкати ніколи не гавкало, лишень несподівано хапало за ноги. А коли бабка встигала сіпнути за повідок і не вдалось вкусити, то починав крутитись, аби вкусити себе за хвіст)))
Я_не_аноним_100%• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
А чому власник не ставить їм там стільчик?
Вот у собственника и поинтересуйтесь , посему не ставит .
Рожайтретьего• 22 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Так, я це все розумію.
Але ви поставили знак ’=’ між ’повага до клієнта’ і ’вистояти 8 годин’.

Так і дівчина з нашої історії так само.
Сидить -> бачить клієнта -> біжить, ще й як.

Одним словом, ’загрЯничний сервіс’ і у нашої авторки. А вона все одно незадоволена.
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Столик не біля стійки, а у самому дальньому кінці приміщення, максимально далеко від стійки
І що? ’якщо нема відвідувачів’ ви ’делікатно’ не помітили?
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ем....Ви вже двічі спитали про моє здоров ´я) Дякую, що турбуєтесь, але ні, здорова.
А з виду не даш
Белая котичка• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Все разом
Ищите кафе, где работают глухонемые бариста. Тогда точно не осквернят ваши нежные уши своими разговорами
Лень гуглить• 22 ноября 2022
Ответ дляDani777
ооо.. это Вы озвучили мое видение по жизни, так оно и есть.. Чем дальше от дома был сральник, тем белее им должен быть унитаз в гостинице
запам’ятаю)))) або як каже наш кум ’кожна піпетка хоче бути клізмою’)))

Мдаа• 22 ноября 2022
Автор, а як ви хотіли щоб вона поводилась?
Просто стояла за барною стійкою, чи стакани натирала? Якщо б просто стояла, то в якій позі. Просто хочу зрозуміти чого б вам як клієнту хотілося?
Рожайтретьего• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Та яка різниця. Якби вас дратувала балаканина відвідувачів, ви б і не пискнули.

А тут - якась офіціантка! Як посміла розмовляти в присутності великої пані?

Для мене дивно ПХАТИСЯ ДО КАФЕ аби ПОБУТИ В ТИШІ.
Це, як раз, місце, де люди спілкуються.
Ответ дляМдаа
месяцкие• 22 ноября 2022
Ответ дляDani777
Я одразу кав´ярню з ’друзів’ пригадала))) так, мені теж подобаються такі ’живі’ заклади, де ти наче в гості прийшов, а не у бездушне місце
Усатая полосатая• 22 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
у мене були парочка керівників яких я любила. вони були ідеальні, справжні чоловіки. але потім одного повисили і він пішов в головний офіс..інший зкурвився(
Ну ось, тільки чоловіки були норм)) і то, чим скінчилось)
Жінка ніколи не любе керівника жінку, ну і чоловік теж не полюбляє, коли ним на роботі керує жінка))
Так що із жінками 100% варіант.
Із чоловікам майже так само. Або керівник гарний, або людина. Або/або
Я_не_аноним_100%• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Як інші працюють, я не розумію? Значить, їй не підходить дана робота, які проблеми
Увольте ее за профнепригодность
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Так що із жінками 100% варіант.
у меня руководитель женщина, редкое исключение. Обожаю ее и как руководителя и как человека, она просто лучшая!
Shipowner• 22 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Так а каву смачну робить? Посміхається відвідувачам? Ввічлива? Чому вам здається, що вона довго там працювати не буде?
Удалено администрацией...
месяцкие• 22 ноября 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Та то зрозуміло))) я думала, щось об´єктивне таки є, що може бісити не тільки автора
Уравнобешенная• 22 ноября 2022
Автор, напишите, пожалуйста, город, адрес и название этой кофейни. География советчицы настолько широка, что наверняка девочки знают эту кофейню, просто уже любопытно, что ж там такое за нестандартные ситуации, что прям с 08:00, когда идёт поток утренний людей, бариста сидит за вашим столиком в дальнем углу, а не у стойки с холдерами в руках. И подружки у нее странные, прям с восьми утра приходят, когда час пик и высокая загрузка... Я думаю, вы тролль) если нет - жалко вас )
Белая котичка• 22 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего

Це, як раз, місце, де люди спілкуються.
Согласна. Автору нужно ходить в библиотеку вместо кофейни и там наслаждаться тишиной)