Домовенок Кузя• 22 ноября 2022

Взуття на слякоть, коли ще не холодно, яка у вас?

Що носите на слякоть , коли ще не має морозів ? Щось дивилася дутіки , але здається будуть промокати. Думала типу крокс подивитися , але щось не подобаються зараз моделі. Угг якісь дорогі ті що у плівці. Знайшла модель як на фото , але не знаю, мабуть якась стара.
Смешнюча• 22 ноября 2022
Кроссы

західний_діалект• 22 ноября 2022
Демі черевики, або високі кросівки ношу. Такі , як у вас на фото , на слякоть будуть виглядати смішно. Вони ж світлі, все болото буде на них видно.
Слепок стопы• 22 ноября 2022
Осіннє
Баксы_сдам• 22 ноября 2022
И на слякоть, и на морозы теплее вагабондов деми не ношу. Но это от образа жизни зависит. У меня нет детей рыться с ними в сугробах, и нет необходимости ходить на работу по снегу и морозу, ждать маршрутки и тд. А даже и когда ждала маршрутки лет 10 назад, то дутики все равно не носила. Вот разве что с детьми б купила чтоб в снегу играться
Брюлик в стразах• 22 ноября 2022
Timberland обожаю их.
AnastasiaZav• 22 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
А есть ссылка на такие ботинки или название модели ?)
Баксы_сдам• 22 ноября 2022
Ответ дляAnastasiaZav
Вагабонд Кенова)

Беговая дорожка для носа• 22 ноября 2022
У меня обычные челси, тракторная подошва, кожа, мех - сухо, комфортно, тепло, универсально.
_Астрея_• 22 ноября 2022
Тева
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Ответ дляБаксы_сдам
Мені треба під спортивні штани
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Ответ для_Астрея_
Тева
Дякую. Подивлюся цю марку.
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
То вони ж миються під краном .
західний_діалект• 22 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
То вони ж миються під краном .
Ходити в болоті, поки не прийдеш додому під кран ?
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Ответ длязахідний_діалект
Я не ходжу в болоті по коліна. Мені щоб ноги не промокали коли дощ йде .
БЦАшка• 22 ноября 2022
Ботинки Пума на толстенной подошве.
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Ответ дляБЦАшка
Ботинки Пума на толстенной подошве.
Я здається зрозуміла які, але у них відгуки не дуже
Повелитель интернета• 22 ноября 2022
челси, у меня dr martens, но отлично и тимберленд носятся
автор Домовенок Кузя • 22 ноября 2022
Такі знайшла
БЦАшка• 22 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Они классные на вид, кожа отличная, но тяжелые, капец. На дождь, слякоть отличные - не промокают абсолютно и вид приличный.