РозаЛюксен• 22 ноября 2022

Хто їздив "у Хілтон" по програмі для українців

Розкажіть як в готелі прийняли, в яку країну, місто їздили? Можна ж їхати з дитиною? Тобто удвох в номер, доплачувати не треба? Висить у мене 5 діб до березня 24 року, думаю може взимку з´їздити. Тільки куди? Щоб і добиратися було зручно...
Анчо Ус• 22 ноября 2022
Ми жили в Кракові та в Ґданську . В Ґданську був сніданок, в Кракові ні . Це не олл інклюзів, в просто безкоштовне проживання в готелі

Анчо Ус• 22 ноября 2022
Приймають нормально , як звичайних гостей
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Діачата, підкажіть будь ласка, а що це за програма? Її ще модна оформити чи вже все?
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляАнчо Ус
Я взагалі без якихось очікувань! Це дуже великий дарунок для нас! Двічі переселенці, якщо вийде з´їздити (треба ще на дорогу та з собою підзбирати), це буде взагалі для нас зараз вау! Тому питаю, по досвіду, хто вже їздив, а то аж не віриться, що то дійсно працює))
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
То в березні ще було, вже мабуть не працює реєстрація.
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Дякую. Автор, вам бажаю в ці дні з дитиною насолодитися)) Попереду різдвяні свята! Було б вам добре поїхати саме у святковий час десь)
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дякую! Була ідея подарувати подорож доньці на свята, подивимося)
Печенюшка• 22 ноября 2022
А нагадайте посилання, я теж реєструвалася, зараз би згодилося
Царевна_несушка• 22 ноября 2022
напомните, пожалуйста, на каком сайте это? я еще в марте или апреле регистрировалась, получила эти баллы, а теперь найти их не могу)

Oksana-Rai• 22 ноября 2022
Автор, я теж реєструвалася, але ничого не підібрала для себе на той час. Та й вже і забула про це. Даже не пам’ятаю куди заходити. Підскажіть будь ласка, це у вас на електронній почті чі на сайт зайти потрібно, тільки на який?
Нафаня Маня• 22 ноября 2022
Так а є якісь варіанти доступні наразі? Ми їздили на 2 доби у Краків ще у квітні. Все чудово. Нічим не відрізнялося від оплачуваного проживання. Але памятаю, що тоді вже було дуже мало варіантів ’живих’, буквально у 8-10 містах Європи, і з них 8 у Великобританії, куди ще й віза потрібна)
Царевна_несушка• 22 ноября 2022
Ответ дляПеченюшка
сестра)))))

я тоже зарегистрировалась и найти теперь не могу
Бабка в тапках• 22 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
сестра)))))

Я от теж щось таке зараз пригадала 🙈)
Слоник-тоник• 22 ноября 2022
О, я б хотела поехать куда-нибудь с дочкой. А куда можно? Может кто-то подскажет?
tatyana_02011• 22 ноября 2022
Так вроде нет уже.
Я ездила, хоть в первый раз в отеле такого класса побывала)

https://www.hospitalitysupport.org/apply-now?type=...
Янгол в камуфляжі• 22 ноября 2022
Я ездила в Вену, очень понравилось , спасибо большое
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Дякую дівчата, а підкажіть, удвох же можна так?
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Кинули трохи вище, подивіться будь ласка
Нафаня Маня• 22 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
так, можна. номер на двох берете.

автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
так, можна. номер на двох берете.
Дякую!
Золотая орда• 22 ноября 2022
А що це за сайт? Я десь теж реєструвалася та отримала 5 coins, не можу знайти тепер.
Плекаю думи• 22 ноября 2022
ЭЭ автор

Служба Hospitality Helps зараз закрита для нових бронювань. Будь-яке наявне бронювання, яке ви зробили, все ще дійсне, і ви можете знайти їх тут.

у меня тоже есть эти коинсы, но вы ж не можете бронировать уже
АнтиТанкист• 22 ноября 2022
Так що за фігня, чому не можна бронювати? Я пам´ятаю сайт і там дійсно не можна залогінитись
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляПлекаю думи
ЭЭ автор

Мм, сумно((. Може треба моніторити((
Плекаю думи• 22 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Мм, сумно((. Може треба моніторити((
та не, уже летом такое было. Это разве что кто-то тогда еще весной забронировал на весну 2023 например
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Чому тоді ці 5 діб висять в моїй системі((
Плекаю думи• 22 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
ну так они у всех висят, но программа все, закрылась
автор РозаЛюксен • 22 ноября 2022
Ответ дляПлекаю думи
Та капєц! Як відчувала, що влітку треба було використовувати(
Печенюшка• 22 ноября 2022
Ответ дляПлекаю думи
ЭЭ автор

Те саме(
АнтиТанкист• 22 ноября 2022
Я тормоз, пам´ятаю першу добу після відкриття- можна було вибрати чуть не любу точку на мапі, потім пізніше лишилася лише Британія, бо віз ще не було... Якби я знала тоді, що Хілтон в Лондоні мені реально потрібен буде(((( Дешева полупідвальна кімната з кухнею 140 фунтів на добу....