Кукуша• 25 ноября 2022

Якщо написати в соц мережах непорядного продавця, це щось дасть?

Замовила на Шафі бу светр, продавець писала що в ідеальному стані, а виявився невеличкий дефект. Маленьке пятнишко на рукаві. Вона повертати гроші відмовляється. Знайшла її на фейсбук і написала всім її друзям повідомлення що вона шахрайка і продає бу як нове, і не повертає гроші. Скажіть будь ласка, хтось так робив колись? Це дасть якийсь результат? Вона поверне гроші?
ПушАпница• 25 ноября 2022
Вы покупали в идеальном состоянии, значит б.у. Зачем врете что новое покупали.? Др друга стоите.
Лагшмивара• 25 ноября 2022
Вы определитесь новое или бу?! Поступок подлый, я на стороне продавца!
автор Кукуша • 25 ноября 2022
Іще цікаво, як би ви відреагували особисто якщо б отримали таке поввдомлення про свого друга? Я сподівалась що це зіпсує її репутацію в очах друзів та близьких
Настенные трусы.• 25 ноября 2022
Б.у. возврату не подлежит. Хотите новое? Тогда велком в магазин Я не в коем случае не злорадствую. Но это реалии жизни. И скажите какая фирма и какая цена вопроса?
Незламна• 25 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Я бы подумала, что вы мале дитятко. Посмеялась бы и всё.
автор Кукуша • 25 ноября 2022
Uniclo, вовна, 150 гривень
Настенные трусы.• 25 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Uniclo, вовна, 150 гривень
Та вроде сума и небольшая. А что за брак? Фото покажите?
Бутербродница• 25 ноября 2022
Б/в поверненню не підлягає,якщо про інше не домовлялись з продавцем. Очі ж бачили,що купували?
автор Кукуша • 25 ноября 2022
Але про цей нюанс не було вказано.
Луноликая Вика• 25 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Ніяк не відреагувала, пише якийсь анонім, чи неадекват, як реагувати? Видалила і все, ще заблокувала, щоб не турбували.
Липка-прилипка• 25 ноября 2022
Кидайте фото недолiку
Кокосиха• 25 ноября 2022
Пожаловалась бы как на аккаунт рассылающий спам.
СкрипяСердцем• 25 ноября 2022
Тут так робили в темі про три гривні😂
oboeva• 25 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Мне все равно было бы, думаю, на дружбе точно не отразилось.
julia-678c• 25 ноября 2022
Покупая бу товар нужно быть готовым ко всяким сюрпризам. Свитер возврату не подлежит.
Быстровочка• 25 ноября 2022
Ответ дляКукуша
Uniclo, вовна, 150 гривень
Вовна за 150грн з малесеньким пятнишком?, да ви майже даром отримали нормальну річ і ще обісрали продавця перед його знайомими, ото людині немає чим зайнятися