Дякую_аж_підскакую• 26 ноября 2022

Підготовка до блекауту з мінімумом коштів

Живемо в квартирі на 7 поверсі, плита газова, пункт незламності геть поруч

Що варто купити, не витрачаючи величезні суми??
Павербанк не бачу сенсу купувати, 1-2 заряди на 2-3 телефони нас не врятує, та і зв´язку не буде.

Як з газом? Його не відключать? Ну звісно якщо не переб´ють десь газопровід

Продукти накупляти якісь варто? Є багато магазинів на генераторах поруч

А як з опаленням?
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
на мінському масиві не працювали магазин. Ми на одній лінії з лікарнею, в нас до цього не вимикали світло. на мікрорайоні нічого крім базару не працювало
Якісь вони не підготовлені. У нас велмарт і Варус на генераторах
Подмигашка• 26 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
О, так вы сразу по элитке пошли))) спички это нынче роскошь)
Вы б еще 24-го искали хлеб или свечи...вот это был бум, люди как с голодного края.
25 и 26-го полки уже были забиты.Ну это конечно не относиться к селам, как там, я не знаю. Хотя, мне кажется, там люди проще реагируют)
Киев. Не были забиты полки ни 25, ни 26. Люди догребали оставшееся. Хлеб отдельная история.
Анонимарик• 26 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
Багатоповерхівка швидко не промерзне. Сильні морози у нас бувають у лютому-березні, і то не кожен рік.
1 квітня в абсолютно пустій багатоповерхівці під Києвом було +12. Та і квіти в під´їзді всі вижили. Тобто мінуса в будинку не було. Виживемо
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляАнонимарик
Виживайте. А інші шукають альтернативи
Дюймовочка• 26 ноября 2022
Ответ дляBloom_123
В той пункт незламності потрапити проблематично, вільні місця реально знайти після 22. год.
Повербанки обов´язково, в місті зв´язок пробивається.
Купили собі таку фіговіну в Юску ,на трьох батарейках,світить вже тиждень, кімнату освітлює, можна книжку читати.
На те він і пункт незламності- треба ще не зламатися у черзі до нього) тільки найвитриваліші туди потраплять. А взагалі позавчора юск приймав людей, давали і гаджети підзарядити і просто дозволив всім сідати у відділі меблів і відпочивати, дехто навіть за письмовим столом пробував попрацювати
Я_з_Франека• 26 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
У нас в подвале ловило ) под обстрелами
Под обстрелами да, ловит. Но когда нет света везде, то и радиосигнала нет, радио не работает в таком случае. Если электричества не локально, то радио может ловить.
Україна понад усе!• 26 ноября 2022
Киев - Оболонь, сегодня ночью первый раз с 23 дали свет. Очень выручил автомобильный аккумулятор, туристический примус и зимний спальный мешок
Я_з_Франека• 26 ноября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
У кого довго не було світла і холодильник того, у вас за вікном Африка? Я перенесла все на балкон, там біля 0. Не було б балкону, вивісила б за вікно, там холодно, так швидко не зіпсується їжа.
Як підготовились - два павербанку, дві лампи до них. Пару днів тому отримала гірлянду з Алі за 60 грн, 3 метри від usb, вона мені створює затишок. Запаси їжі і води з весни, купили теплу ковдру з вовни. Плита газова, якщо зовсім апокаліпсис то підемо з квартири до родичів чоловіка у будинок з дровами та криницею.
У вас был 0, а у нас за окном +8-10 было 24-25 ноября. Николаев, если что. Даже не Африка)
Русалка на ветвях• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
не готувались, бо немає планових відключень.
Але, розливайка була з генератором 🤣
МатьЧасть• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Зато вспливе каналізація без насосів.
А так кожен зараз сам вибирає де жити.
Ми спокійно з генератлром дві доби в будинку. Тепло і світло
Ви ж розумієте, що будинок з генератором, то не пауербанк, в епіцентрі не придбаєш швиденько.Не у всіх людей є навіть родичі в селі.Якщо всі з міста.
Вот Она Я• 26 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
То что скоты это правда, и еще мягко сказано. НО, не сравнивайте возможности рашки сейчас, и пво которое есть у нас сейчас. К масированым атакам они сейчас готовятся по 10-14 дней. Примерно 70% уже наши сбивают.
В блек аут, был дурдом так как это в первый раз (как в принципе и 24 февраля). Да и 24-го НОЯБРЯ, я была в нескольких магазинах (искала где есть горячий кофе), люди гребли все, но таже марийка, теже хлебци были, консервов было дофига, ну и остальное не сильно разметено (хотя, магазин магазину рознь конечно же), 25-го уже больше товаров, 26-го уже опять было все.
Опять таки это не будет Сталинградом, путей снабжения очень много, от того же Львова ехать 8 часов с продуктами, от Житомира 3, все склады не разбомбят.
Но, соглашусь какой-то минимальный запас долго хранящихся продуктов у меня есть, корма для котов, и конечно же воды и питьевой, и для канализации. О еще один важный апргейт, нужно побольше пакетов мусорных. А то вода быстро канализационная может закончиться)))
А потом куда-на мусорку? Имейте ввиду, чио мусоровозы тоже едут на топливе
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Це не останній блекаут. Так що треба шукати де жити. В новинах вже пишуть наступні дати
Вся такая растыкая• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
А какие даты? Не встречала такой инфы...
Майена• 26 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Ой, я не знаю где у вас полки были забиты , я в Харькове помню эти пустые полки в магазинах как раз 25, 26 февраля... До конца месяца, в общем-то нельзя было купить ничего - очереди огроменное, пол дня стоять в очереди, чтоб зайти и полюбоваться на пустые полки - ни молока, ни дрожжей, ни круп, ни хлеба. Ничего. С марта, наверно, начали печь хлеб и продавать по 2 в руки. Чуть позже уже хлеба было сколько хочешь и я помню, что и я нагребла буханок 6-7(семья большая) и люди хватали тот хлеб тележками... Было страшно,честно говоря. И до сих пор страшно, что такое может повториться, только не на 2 недели, а дольше(((
Рожки-да-ножки• 26 ноября 2022
Ответ дляBloom_123
Ух ти . А скільки таке коштує? Давно купляли?
Трусы с капюшоном• 26 ноября 2022
На первой странице никто не писал про термос. Нужен термос
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
⚠️ ЗМІ повідомляють що на військовий аеродром рф ’Енгельс-2’ починаючи з 23-24 листопада щодня доставляється ~8 крилатих ракет великої дальності (Х-101/Х-555). До 6 грудня арсенал ракет становитиме до 100 шт. Якщо росіяни ставлять собі за мету наростити бойовий потенціал до 100 ракет, то ймовірно 5-7 грудня можливий потенційний ракетний удар.
Ми щодня моніторимо і аналізуємо активність російської стратегічної авіації та намагатимемось завчасно попередити вас про загрози нових ракетних ударів.
Ждушечка• 26 ноября 2022
Ви ще нічого не купляли? Я тепер розумію чому як тільки воду вимикають, а це у нас рідко через обстріли так зразу купа людей у черзі в бювет. Всі як перший раз і не знають, що треба запаси робити.
Рожки-да-ножки• 26 ноября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
А на сколько ампер у Вас павербанк,что аж ноутбук заряжали?
я вчера своим на Сяоми на 20000 пыталась макбук зарядить - не получилось(((
все остальное - нэма пытань)
У нас на 30 т. И мой рабочий ноут и макбук мужа без проблем заряжает. Муж еще пару лет назад купил на всякий случай за 30 баксов)). Сейчас такие 150-200 уе. Реально классная штука, надолго хватает заряда.
Вся такая растыкая• 26 ноября 2022
Девочки, подскажи по павербанку, какая фирма или ссылку бросьте, я чайник дубовый в этом деле. Есть пару старых накопителей, но уже не держат толком заряд
Анонимарик• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Виживайте. А інші шукають альтернативи
Бажаю успіхів. Я в Іспанії
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляАнонимарик
Бажаю успіхів. Я в Іспанії
А я в своєму автономному будинку в Україні
Воленс-неволенс• 26 ноября 2022
У вас величезний плюс, що газова плита. Перебратися на кухню якщо що. Від приготування вже тепло + духовку включать щось пекти, готувати ( то ще тепліше) .
Анонимарик• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Дюймовочка• 26 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Да, не за что. Сама искала что могло бы мак зарядить, этот друзья подсказали. Дорого, конечно, для пауера, но оно того стоит (для меня по крайней мере).
Підкажіть,для ноута вистачило лише на 1 повну зарядку?
Белая и пушистая• 26 ноября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
35 часов без света и связи, верхние этажи даже без воды. газовая горелка и балоны были (на рыбалку покупали давно), павербанки тоже. фонарик на али купила, который от солнечной батареи заряжаеться и как павербанк работает, удобненько. бойлер 100 литров хорошо держит, через сутки спокойно приняла душ. ну, в общем оказалось не так страшно и настолку классную нашли, сырный замок целый день играли, свитер дочке довязываю и читаю
Дайте пожалуйста ссылку на фонарик от солнечной батареи
Рожки-да-ножки• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
А, ну то критичні інфраструктури. Інші дома сиділи
Я почти 100 % на удаленке. В чт наоборот поехала в офис. Было понимание, что обстрела уже не будет (сукам сейчас уже нужно время на подготовку), то есть ехать безопасно. А дома, кроме газа, ничего не было. В офисе свет (генератор) и инет был, поэтому разумней было как раз ехать, чтобы поработать.
Вся такая растыкая• 26 ноября 2022
Девочки давайте не просто рассказывать, что и кто купил, но и делиться ссылочками на хорошие покупки 🙏
Белая и пушистая• 26 ноября 2022
Ответ дляЗаикальница
У нас ловило 🤷‍♀️ і фм, і короткі хвилі
Яка модель у вас?
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Люди давно все купили. Еще с лета