Аноним_Галя• 26 ноября 2022

А ви знали, що буде війна?

Особисто , до останнього не знала, що буде війна. Телебачення не дивилась, мій дядько, що живе в Херсоні, ще швидше до війни телефонував , сказав позрізали дерева, розчистили дорогу у місто в´їхали танки ! Це було до війни!!! Тобто місто було здане нашими ж ? Але я не про те зараз , а про те, що не вірила в це, він запитував, може виїхати, що ми скажемо , а ми не знали, заспокоювали, говори, не може бути війни, таке не може бути.
Мені снтлись сни за два місяці до війни , відкриті труни , біля кожного будинку пусті і з людьми , я знала, що то погані сни, але те, що може бути війна, навіть не припускала. В день, коли розпочалася війна зранку о 6.00 увісні побачила Божу Матір , Вона стояла серед дороги і мовчала , цей сон розбудив телефонний дзвінок від дядька з Херсону, - війна почалась!
А ви знали?
Ашотакоя• 26 ноября 2022
Чоловік казав мені що буде війна.
Але мені важко було уявити що і як це буде виглядати …
Айфон13• 26 ноября 2022
Удалено администрацией...
Неваляшкина• 26 ноября 2022
война началамь в 2014 и что будет ’новый’ этап тоже было понятно, поскольку так вечно не могло быть, не понятно было когда. когда начали разгонять все это в прессе, то собрала тревожный чемоданчик, относилась к этому серьезно.
Рюмка ДЗЫНЬ• 26 ноября 2022
Нет.
Даже представить не могла. Проснулась в пять утра от взрывов
НеКонец-Света• 26 ноября 2022
Так. Знала. Сни бачила відповідні.до 24 вже були зібрани сумки..закуплені продукти.зняті гроші. А знайомий з Маріуполя казав , що з-д Ілліча, де він працював, давно готуапвся. За півроку. Зброя лежала там і він це знав
Ятут писала, але мене банили.
Трынди-брынди• 26 ноября 2022
Удалено администрацией...
Подмигашка• 26 ноября 2022
Не знала і кожний раз з мамою сварилася коли вона мені це починала говорити(ще з жовтня 2021 вона мені ці теми починала)
_Alekssandra_• 26 ноября 2022
Не знала. Периодически, с 2014, слышала от людей, что будет, но поверить не могла в такое.
Стеклянная мышь• 26 ноября 2022
знала. Виїхали 23-го
cosmaximus• 26 ноября 2022
Так, знала
Хоча правильно пишуть, вона почалась в 2014 році. І все йшло до цього.
Але не думала що така страшна
Не думала що будуть такі звірства. Стерті з карти України містечка і сіла. Бомбардування з літаків, як у другу мирову.......
Не стесняюсь• 26 ноября 2022
Все вказувало на те, що вона буде.
Але до останнього не вірилося.
Омлетик• 26 ноября 2022
Автор, я так само як ви, думала нагнітають або максимум почнуть більше стріляти в окупованих територіях, але щоб прям так. Тепер розумію наскільки пронизана колаборантами, безвідповідальна і безглузда наша влада. Повністю покладаю вина за цю війну на тих, хто там хотєл смотрєть в глаза.
КучМала• 26 ноября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Удалено администрацией...
Результат? а что уже кончилась?
75В• 26 ноября 2022
Я думаю, что тема создана не доя того, чтобы указать на срезанные деревья? То, что разминировали - вопрос открытый, как-то нигде нет инфо, кто в еоват и понес ли наказание, а за деревья впервые слышу
Меряю линейкой• 26 ноября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Удалено администрацией...
100%
Також не вірила до останнього
І згідна і з іншим у дописі вашому!
КучМала• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Ну конечно наши виноваты, и вина на наших - а орки зайки пушистые
КлараЦеткин• 26 ноября 2022
Всі знали, відчували і одночасно гнали подалі ці думки
Інакшого сценарію повернення сходу країни вже не могло бути
Всі смерті на совісті продажних тварюк 2013 року
100pudov• 26 ноября 2022
Нет, не знала и не верила до последнего. Война началась в четверг, еще в среду я вышла на перемене (получаю второе образование) попить чай со своей подружкой. Летали вертолеты над БСП и садились на крышу, это странно, раньше такого не было. Подруга говорила, что ей страшно и тревожно. Я ее успокаивала и говорила, что ничего не будет, вот увидишь. ((((
мадамГрицацуева• 26 ноября 2022
Не знала. Мужу на работе сказали найти безопасное место, за пару дней до. Мы не верили.
Фекла Персиковна• 26 ноября 2022
Ответ дляНеваляшкина
Я с декабря начала готовить запасы.
Но т.к. у нас это с 14 года, то я думала будет в Казахстане, Беларуси или у Прибалтов.
В любом случае гибридная третья мировая уже идет. Видя какие законы последнее время принимаются по всему миру - это война за человечность, за наши души.
МЕСТО_Встречи• 26 ноября 2022
С 2014-го у меня был собран ’тревожный чемоданчик’. Все эти годы я его регулярно обновляла. Хотела переехать, но из-за родителей было сложно решиться. Недели за полторы до 24 поняла, что обострение будет скоро. Но не представляла, насколько масштабно.
Выехали 25-го, поскольку пытались опять-таки убедить родителей ехать с нами. Но к 24 у нас уже почти все готово было к выезду, сборы были очень быстрые.
Омлетик• 26 ноября 2022
Ответ дляКучМала
Удалено администрацией...
Куколка-мяуколка• 26 ноября 2022
Я не вірила як і ви, але з 3го листопада 2021го року я відчувала моментами дуже сильну скорботу. Вот так ходила щаслива - чекала під сердцем сина, а в наступний момент так мені душевно важко ставало, що капець - ревіла. Списувала на вагітність, але попередні 2 вагітності такого не було і близько.
24.02.22 через 12 годин після початку війни я народила.
Электричка• 26 ноября 2022
Нет. И подумать не могла. И 24 ещё собирались идти в школу, не могли понять что что-то случилось.
Никакие сны не снились, предчувствий не было, взрывов не слышала.
Айфон13• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
КучМала• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Вы где живете? какая область?
Барабасиха• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Вы сейчас про опзж?
успокойте_Меня• 26 ноября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
Так не Украина же начала войну с целью возвращения Востока
Подскажите плиз• 26 ноября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
знала. Виїхали 23-го
куди виїхали? де ви зараз? як у вас справи?
Стефанія• 26 ноября 2022
Ответ для75В
Я тоже так подумала. Автор хотела сделать акцент именно на расчищенную дорогу для танков