Люди підкажіть будь ласка подала на оформлення паспорту коли перевіряю на сайти перше що документ верифіцирований та відправлений до підрозділу Міграційної служби України,це тобто він готовий і іде в паспортний чи як ?
lesya-0405• 26 ноября 2022
Це значить, що він вже виготовлений. І це саме головне. Тепер слідкуйте за статусом. Якщо його доставлять до підрозділу, то він зміниться на доставлений. Зазвичай це 2-3 дні.
Ответ дляlesya-0405
Дякую за відповідь
Ответ дляromantica
Сколько времени Вам сказали будут паспорт делать?
1 месяц