Я не тону• 26 ноября 2022

Covid 19. Чи бачили ви що в Китаї протести, через збільшення захворювань?

Що це означатиме для світу? Чи є шанс, що всі країни знову можуть запровадити lockdown??? Дурдом якийсь..
Бабушка мороз• 26 ноября 2022
для мира ничего не будет означать, а вот китайцы может и одумаются...
Подрысь• 26 ноября 2022
уже пофиг..
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я оце переживаю щоб знову не почали запроваджувати карантин всюди
Да Щас же• 26 ноября 2022
Как то пофиг на ковид и на китайцев , хай хоть каждый сто тыщ раз у них им переболеет. От мира хай только отстанут .
Да Щас же• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ не тону
Неее, у нас это сейчас точно не прокатит
Семенна Семеныч• 26 ноября 2022
Ага бачили як там в магазинах все гребуть.там мають їх на місяць здається всіх закрити по хатах.в арабів наче на марсі все не як у всіх , вони веселяться , матчі проводять.ні війни, ні хвороб у них немає.
Берегу и стерегу• 26 ноября 2022
Ничего не будет. Каждые три месяца тащат новости типа в Китае таааакое начинается, но по факту все утрясут, разгонят и будут дальше жить как жили
Семенна Семеныч• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ не тону
Цьому не бути бо тоді нашій економіці гаплик повний, якщо шось таке почнеться то вже буде треш
Я такая боевая• 26 ноября 2022
Для мене дивне те, що у них є медицина, досвід якої більше 5000 років і величезний арсенал різних перевірених трав і природних ліків, які здатні подолати будь яку епідемію! А вони граються в ці карантини і мучають людей... Висновок: всі ці епідемії штучні і робляться проти людства якимись нелюдями...
Семенна Семеныч• 26 ноября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Ви бачили скільки в них лікарень строять ось прям зараз
Семенна Семеныч• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Епідемія штучна 100%.цікаво який фінал
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Потім не дивуйтеся чому всім пофіг на українців
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Я теж вважаю що всі ці епідемії штучно зроблені. Ну ковід це вже якось не цікаво, мало віриться вже в таке чесно кажучи.
Тільки б нас не зачепило вже то тому і питаю
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Якраз не пофіг. Ми якщо здамось їм всі буде гаплик так само рано чи пізно
Да Щас же• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
А Вам было раньше дело до афганцев, сирийцев и африканцев ?
Смешно читать подобное . Украинцам еще надо голову забивать ковидшизой оказывается .
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Яка там медицина...при будь-якій болячці - пийте гарячу воду
Пишущаяся• 26 ноября 2022
Зробить Європа ’карантин’ і ’не зможе’ приймати українців...
Секс-Бомба• 26 ноября 2022
Нам к нашему блекауту только лохдауна не хватает. Пошли они в жопу.
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляПишущаяся
Я думаю, що українців будуть приймати при будь яких обставинах.
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляСеменна Семеныч
Епідемія штучна 100%.цікаво який фінал
Я теж так думаю. За останні півроку в Китаї від ковіду померло аж два діда, 87 і 91 р. Більше викинулося з вікна під час карантинів.
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляСекс-Бомба
Я тому і переживаю.
І щоб навіть в тій самій Англії не було карантину Польщі і так далі
Щоб наших людей приймали при потребі все-таки така ситуація в нашій країні
А ці далі зі своїми вірусами
Парасюха• 26 ноября 2022
Читала в телеге що французи в сибірський мерзлоті найшли декілька вірусів яким 5т років, і у людей до них нема імунітету , тому зараз будуть робити вакцини на майбутнє 😊
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляПарасюха
Та пішли вони з тими вакцинами
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Але і в голову не приходило писати такий брєд типу пофіг на тих афганців/африканців, хай хоч усі там виздихають. Ніхто вас за шкірку не тягне забивати голову чимось, але і думайте що ви пишете про людей які нічого вам не зробили. Ок?
Я_и_моя_собака• 26 ноября 2022
Я вже 3 р ковідом хворіла
ФсеСама• 26 ноября 2022
На справдi вони iгнорять все це. ходять на роботу
Це рознаняють смi , наприклад евроньюс, але ж вони проросiйскi
е там знаоймi , якi кажуть таке
автор Я не тону • 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
е там знаоймi , якi кажуть таке
Ну дай Боже, щоб так і було. Бо нам і так усім вистачає проблем…
Скользкая• 26 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
е там знаоймi , якi кажуть таке
На яку роботу, все закрито.
ФсеСама• 26 ноября 2022
взагалi лохдауни та блекаути це погано для бiзнесу.
мабуть це штучне все
Да Щас же• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Свой тон и указания направьте своему мужу если он есть или своим детям. Я как то сама разберусь что мне писать , где, когда и как. На этом освободите меня от своей навязчивости