Дюймовочка• 28 ноября 2022

Потяг Київ-Прага, якщо затримка в Перемишлі

Потяг Київ-Прага, хто недавно їхав, розкажіть про пересадку в Перемишлі. За розкладом там година пересадки. А раптом затримка? Чи чекає потяг Перемишль-Прага пасажирів. На сайті пишуть:
"Рейси заплановано як послідовні. У разі затримки ви зможете перебронювати квиток на наступний рейс або отримати відшкодування за невикористану частину маршруту".
Як воно насправді відбувається? Не хотілося б з дітьми застрягти в Перемишлі перед ніччю.
suslik• 28 ноября 2022
так, чекає

їздила з дітьми відпочивати восени цими потягами

автор Дюймовочка • 28 ноября 2022
Ответ дляsuslik
так, чекає

Ох, дякую за відповідь
Мозговая пилочка• 28 ноября 2022
А реально купить самому билет из Киева до Польши ? Поезд
ПростоБелка• 28 ноября 2022
Автор, Ви уже купили квитки? Я читаю, що Укрзалізниця може не прислати на відрізок Київ-Пшемисль....
автор Дюймовочка • 28 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Еще нет, не покупала. А в связи с чем не присылает? Из-за проблем с электричеством и связью?
Мавка• 28 ноября 2022
Ми запізнились , чекає. Там майже весь потяг пересідав.
ПростоБелка• 28 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Не знаю с чем это связано. Пишут, что бронь просто не приходит. И приходится покупать в кассе самостоятельно за день до выезда
автор Дюймовочка • 28 ноября 2022
Ответ дляМавка
Дякую, ви мене заспокоїли
автор Дюймовочка • 28 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Спасибо, что предупредили. Учту этот момент