Показушница• 29 ноября 2022
Є такі що не мають за що купити дітям навіть солодощі на Миколая?
Що будете дарувати і чи будете взагалі?
Трынди-брынди• 29 ноября 2022
Я ничего на этот праздник никому не дарю. Буду дарить только на НГ.
Гуру троллинга• 29 ноября 2022
Я так не можу, є кредитна картка, що завгодно зроблю, щоб у дітей було свято
Плакат с автографом зимы• 29 ноября 2022
Має бути спосіб. Піти прибирати , будь - яка законна робота. Треба шукати можливість потішити дітей хоча б скромно.
Веснушка• 29 ноября 2022
В мене інше - малий на жорсткій дієті без солодкого і випічки. Уявлення не маю, як пройдуть свята: Миколая, ДН, НР... В школі, гостях і вдома. Солодощі були неодмінним атрибутом, а тепер що?
МатьЧасть• 29 ноября 2022
Ответ дляУкр_жіночка
Є
Ви голодуєте?
Солодощі ж є на різний бюджет.
Можна відмовитись від чогось іншого в цей тиждень. Чи нє?
Солодощі ж є на різний бюджет.
Кондуктор маршрутки• 29 ноября 2022
В цьому році перший раз будуть лише солодощі. Старша розуміє ситуацію і не чекає нічого більше, а от з молодшою буде тяжче. Вона звикла що отримує все що замовить і прийдеться їй якось пояснити чому Миколай в цьому році не принесе бажане
Советничаю тут• 29 ноября 2022
У меня вообще печаль 9 числа день рождения у ребенка,а потом Николайчик,а потом новый год.Думаю,голову ломаю что делать,где взять эти деньги (Плачу
Тюрюнь_Тюнь• 29 ноября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Всі москалі так роблять
Ответ дляКондуктор маршрутки
Скажіть, що Миколайова допомога зараз дуже потрібна нашим захисникам на фронті, скоро з Божою допомогою ми переможемо, цього року усім треба радіти один одному, подарунки ще будуть в майбутньому.
Паравозик• 29 ноября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
А що хочуть ваші діти на миколая?
Показушница
• 29 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
А скільки дитині років?
Кудряшка Сью• 29 ноября 2022
Солодощі бувають на різний карман. Навіть на якусь шоколадку рошенку грошей нема?
Советничаю тут• 30 ноября 2022
Ответ дляПоказушница
А скільки дитині років?
11, вроде всё понимает,но всё же
РозаЛюксен• 30 ноября 2022
Денег ноль, а нет даже на 7к меньше( кредитка в минусе). Даже незнаю откуда деньги брать детям на подарки, тут хоть бы с долгов вылезти
ВсеПроВсехЗнаю• 30 ноября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Всі москалі так роблять
При чому тут москалі? Для мене теж не існує цього попівського видуманого свята, знайдіть в Біблії хоча б найменшу згадку про Миколая. Для мене існує Різдво,і діти отримують подарунки на Різдво
Баба Яга• 30 ноября 2022
На миколая щось солодке.як будуть гроші.а як ні..то шоколадку. І усе. А ще новий рік.теж завжди дарувала якісь подарунки крім солодощів. В цьому році важкувато.собі азагалі нічого.обійдуся. сіла на дієту щоб не хотіти нічого. Малій щось куплю, напевно.бо зовсім сумно без нічого
Ответ дляВеснушка
А что именно ему нельзя, сахар? Можно что-то с растительным заменителем типа стевии. Купить или самой испечь, сейчас куча таких продуктов
Плакат с автографом зимы• 30 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Святий Миколай це реальна особа, яка стала символом через свою щиру допомогу людям. При чому тут попи?
Веснушка• 30 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Як у Біблії може бути про нього згадка, якщо він жив пізніше її написання)) Як і безліч інших святих, яких ми шануємо
І ще день Миколая, це привід проявити доброту, турботу, безкорисливо допомогти потребуючим, потішити рідних чим є. Це справжня суть свята
Ответ дляВеснушка
Християнство це не тільки Біблія.
Веснушка• 30 ноября 2022
Ответ дляShaan
Цукор, мед, борошно, жир, солодкі фрукти.. Спекти якісь коржики ппшні - це не радість. Тим більше, якщо до цього ці свята асоціювалися з кіндерами, шоколадками, нутеллою, рафаелками, бегемотиками хепі хіпо і тд