ПростоБелка• 30 ноября 2022
Юрист за рубежом
Уверена, многие из выехавших сейчас или ранее имеют диплом юрфака. Поделитесь, где, кем и как смогли трудоустроиться ? Спасибо.
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Пока работаю поваром
но в следующем году знакомые пообещали помочь с подтверждением диплома и трудоустройством по специальности.
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Приблизно місяць тому було онлайн засідання Україно-Німецького торгівельної палати. Я якраз готувала їсти і краєм вуха слухала. Так от провідні юристи з України (це ті, які за моїми оцінками заробляють від 100 тис) працюють за кордоном віддалено на українські фірми. Беруть онлайн участь у судових засіданнях. Також знаю, що люди з дипломом юриста влаштувались до німецької юридичної фірми, але працюють там не як юристи, а якісь організаційні функції виконують.
Знайома, яка в Києві була адвокатом в кримінальних справах, зараз помічником юриста в Канаді влаштувалася.
ПростоБелка
• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Пока работаю поваром
В якій ви країні?
Де працюєте поваром? Маєте спеціальність чи просто добре готуєте?) Важко?
ПростоБелка
• 30 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Знайома підтверджувала диплом у Канаді?
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
В якій ви країні?
Словакия. Нет специальности нет. Готовлю хорошо, у мужа было кафе с супер поваром, много видела, по приезду, чтоб как-то ассимилироваться и освоить язык пошла помощником повара. Это была единственная нормальная работа без знания языка.И как-то сразу начало получаться. В августе хозяин искал повара, предложил мне, получилось. Не тяжело, коллектив классный, день проходит на позитиве, поэтому довольна
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Знайома підтверджувала диплом у Канаді?
Я не цікавилася, тому що мені не цікаво. Я вам скажу так: і я, і чоловік юристи. Чоловік партнер в великій юридичній фірмі, номінувався на юриста року в одній із сфер права, фірма постійно в топових рейтингах. Коли в березні в Києві була жахлива і незрозуміла ситуація, ми продумували різні варіанти, що ми можемо робити і яке наше майбутнє. Так от, вивчивши всі варіанти, прийняли рішення, що якщо не дай Боже, не повернемося додому і не зможемо працювати в Україні, то поїдемо в Великобританію і чоловік буле там півтора роки вчитися (у нас 3 дітей, виїхати можемо), тому що з нашим дипломом справи не буде.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
1,5 роки вчитися на кого?
Це ж інша система права.
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
1,5 роки вчитися на кого?
Це ж інша система права.
London School of Economics MBA, чоловік навіть джімат підготував
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Скільки то коштує, бо зацікавило
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Скільки то коштує, бо зацікавило
120 тис. €. Але щоб поступити окрім здачі іспиту потрібні рекомендації. Чоловік брав участь в Лідершіп трейнінг для власників юридичних фірм і викладач з цього трейнінгу сам закінчував Лондон Скул оф Економікс і погодився дати рекомендацію.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Читаю, в основному управління бізнесом і бухоблік.
Більшість спеціальностей економічного напрямку
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Так, це економіка. Якщо в сфері права хочете, то дивіться LLM
Само_достаточная• 30 ноября 2022
Маю подругу юриста, зараз працює помічником вчителя в середній школі
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Дякую.
Але 120 тищ євро, це для мене за дорого.
Ухтышка_малышка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Дякую.
Дорого, погоджуюсь.
Але якщо ви реально хочете кудись поїхати на навчання і вам дозволяє мова, то пишіть мотиваційний лист на якийсь грант, зараз дляукраінців є багато програм, знижок, навіть в топових школах.
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Пока работаю поваром
в какой стране? Просто не представляю, как модно подтвердить украинский диплом юриста, не отучившись в местном заведении и не освоив местные законы
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Можно) Словакия
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Можно) Словакия
Словения по-моему, а не Словакия.
Была тема.
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Можно) Словакия
в Словакии, когда спросили о моем образовании, развели руками и предложили вакансию в доме престарелых или курсы маникюрщицы/косметолога/флориста и тп.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Словения.
Девушка спутала
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Здесь так же как и в Украине по знакомству и звонку можно все, уже проверено
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Словения по-моему, а не Словакия.
Была тема.
За Словению не знаю ничего. Я в Словакии
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Словения.
Девушка спутала
да все равно не представляю как это. каждая страна это своя система права, свои законы.
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
ну позвонили вы, зарешали. а работать как? без знания законов? это ж квалифицированный и ответственный труд.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Системы права у нас две: Ззвичаєва і Романо-германська)
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
по этому с дипломом юриста, выданного в Украине, можно работать юристом в других странах, просто позвонив и порешав. верно?
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Выучу, для меня не проблема совсем
Беззубовна• 30 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Выучу, для меня не проблема совсем
так вы уже работаете? как вам? какие функции вы уже выполняете? и знания языка совсем не надо для работы?
Беззубовна• 30 ноября 2022
к стати, по теме, невестка была тут юрист и работала в сизо, в Словакии флорист. выехали задолго до войны
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2022
Ответ дляБеззубовна
Еще нет, я ж написала после НГ знакомые займутся этим вопросом. Я где-то писала, что не знаю язык? Или вы сами любитель додумывать