Запароленое одеяло• 30 ноября 2022

Покажіть свої пуховики цього сезону!

Дівчата, ну вже крик душі. Я зовсім відстала від моди. Хочу модно і тепло і бажано не чорну! Будь ласка покажіть свою цього сезона - ідеально, якщо в вас є силка де купити. Гроші є, а розуміння де взяти теплу і гарну куртку немає! Вже готова за будь-які гроші купити) Дякую велике всім, хто відпишиться.

P.S якщо куртка дуже сподобається то так,за будь які гроші) Будь ласка,дівчата не рахуйте чужі кошти. Просто поділиться або вашою курткою, або яку б хотіли купити) Дякую
Я не в теме• 30 ноября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Что-то не впечатлило ничего.. однообразное всё. Тоже в поисках
Значить в нас різні смаки, бо мене дуже і дуже вражає
Мюллерная• 30 ноября 2022
https://modoza.com/puhovik-woolrich-cfwwou0509frut...
довольна очень, невесомый
Бабушка-байкерша• 30 ноября 2022
Вот мой
Люда Людоедова• 30 ноября 2022
У меня третий год уже этот. Донашиваю, не модно уже такие, но сейчас безразлична стала к вещам.
ДелиВерка• 30 ноября 2022
Вот зачем я зашла на эти Ленки хочу теперь такой пуховик. Но цена не то, что останавливает, конкретно тормозит ))))
Алиса в стране Советчица• 30 ноября 2022
https://sk.tommy.com/hooded-metallic-down-filled-p...
https://sk.tommy.com/sateen-down-hooded-maxi-coat-...
разрываюсь между ними( У HILFIGER самые наполненные пухом и ткань мягкая но плотная) В общем перещупав их штук 200 выбрала
Иванка Бур• 30 ноября 2022
https://www.uniqlo.com/eu/en_AT/product/seamless-d... Такой купила.
Артура Пирожкова• 30 ноября 2022
Чорний минулорічний, світлій цього року.
ДелиВерка• 30 ноября 2022
У меня в этом году такой, только молочный. Снизу затягивается, классный
https://www.uniqlo.com/eu/en/product/hybrid-down-c...

И Коламбия, неубиваемая. Третий год буду носить. Вот такая, только голубая. Нет уже на сайте моего цвета
Сарафанное радио• 30 ноября 2022
Такий заказала жду
Stepa_nida• 30 ноября 2022
Взяла ще минулого року цей пухан з куліскою на талії і обожнюю його. Цього року вже більше брендів випустили щось подібне
А цієї осені ще докупила білий, бо була ну нуже гарна ціна зі знижкою (десь 4500 грн.)
Жена миллионера• 30 ноября 2022
Такий взяла
автор Запароленое одеяло • 30 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Такий взяла
Який наповнювач?
Ответ дляАлиса в стране Советчица
А можете фото скинути? В мене силка не відкривається
Жена миллионера• 30 ноября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Який наповнювач?
Поліестер, не пух
Майская киска• 30 ноября 2022
Ответ дляStepa_nida
Перший це arket ? Не дуже маркий ? І як з розмірами ? На 83 68 91 м треба ?) дякую ))
Stepa_nida• 01 декабря 2022
Ответ дляМайская киска
Обидва Arket)
Як на мене немаркий, після першої зими є ледь помітні сліди тонального, вже після цього зимового сезону буду здавати в хімчистку.

Щодо розмірів, то тут не підкажу, бо багато залежить від того, яку посадку та приталеність ви любите. Я брала S, але я більша за вас, точних замірів не знаю.
Алиса в стране Советчица• 01 декабря 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Да, конечно)