ВЫВсеВрете• 30 ноября 2022

Водійське посвідчення за новими правилами

Хто не сам здавав, як проходив екзамен практичний?
Козяка-маляка• 30 ноября 2022
Сели, проехались, остановились, вышли. Как проехались - не важно
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 ноября 2022
Племінниця здавала десь з місяць назад, в групі з 35 чоловік було лише 3 бидла які платили, що на практику, що на теорію приходили, все так само, лише помилок для них не було начебто, тобто їх не враховували
Мастер Класс• 30 ноября 2022
А теорію вже здали? Мене цікавить як за теорію платять, там де камера і тести треба проходить все рівно.
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мама навчила людей ображати? P.S. здала все сама.
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
Здавала кума, сидиш за комп´ютером, нічого не чіпаєш, камер небуло.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я називаю речі своїми іменами, бо потім таке лайно виїжджає на дороги, а деякі невдовзі стають героями новин, і так я називаю абсолютно всіх хто не живе по закону, не обов´язково тільки майбутніх водіїв, людей не ображаю, а ті про кого пишу не люди
лаМпочка• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Шо ж ви зразу обзиваєте? У нас в групі , сам викладач сказав, що ніхто не здасть, якщо не дасть взятку. Відразу назвав суму і показав куди нести. І всі хто не дав на лапу, всіх загнали і не дали здати екзамен, вмисно тиснучи щеплення і всяке таке!
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ длялаМпочка
Подруга вже 6 разів здавала практику, скоро вже йде 7 раз. Хоче принципово здати сама, а їй прямим текстом сказали-не здасиш, поки не заплатиш.
Леплю из пластилина• 30 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Неважно доя кого? Для экзаменатора? Вообще то весь экзамен пишется еа видео.
лаМпочка• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
І так дуже часто зустрічається. А не всі люди можуть тратити стільки часу і бігати по мрео на перездачі, а по чесному теж не можливо. Тому не варто ображати всіх, хто дає на лапу, бо часто це не їх бажання.
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
В авто буде, той, що приймає екзамен і інспектор, є камера. На камеру представились-інспектор і екзаменатор ,,в долі,,.
Леплю из пластилина• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну так а за рулем будет кто??
Мастер Класс• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я здавала з камерою. І там же не сама сидиш
КлараЦеткин• 30 ноября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А бидло тут причому?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 ноября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
А бидло тут причому?
Так це ж ї ж представники цього виду
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну так а за рулем будет кто??
Ви за рулем, все інше не Ваша справа. Перед екзаменом проведуть інструктаж.
Леннон_Жив!• 30 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
Не сама-8 чоловік. Вам говорять номер комп´ютера і все. Іншим яка до Вас справа?)