Даксо• 01 декабря 2022
РФ під час дорозвідки цілей для ракетних ударів вивчає, що пишуть українці у соц
мережах - Ігнат.
Нити в принципі нікому не забороняється, просто рашисти будуть наярювати на наші страждання на своїх форумах.
Але зайве теревенети не варто, наражаєте нас усіх на ще довші відключення.
PANTERA_KET• 01 декабря 2022
Ответ дляМарфа-Краса
Який район? Майже всім вимикають, але потім включають.
Индустриальный. Так надолго один дом...собираются коллективное обращение писать
Ответ дляosna
Большего бреда не читала. Вы не понимаете,что нам пытаются ограничить интернет-общение путем каких-то манипуляций? Неужели это не очевидно?
Если они читают наши сайты-пишите на украинском языке,не поймут.
Ні, я, людина, яка якраз має певне відношення до інформаційної безпеки та аналізу даних, звісно, нічого не розумію))) На відміну від вас, дійсно експерта.
Ответ дляAlice_Sherman
Хм хи
Короче всем замкнуть здьоб , на форумах и Фб ’ні пари з вуст’. А кто рот открыл - тот матрёшка и ипсо.
Скоро в WC будем бояться сходить. Вдруг РФ и тут подслушивает
Та триндііть собі, то не прям. Але, заради всіх божих, не вказуйте адресу/місто/район і т.д. Якщо хтось думає, що Київ, Лівий берег це досить ’зашифровано’, то ні, цього достатньо. Пишіть центр, західна Україна, східні області тощо. В межах цих одиниць аналіз значно ускладнюється. Так ні, от у нас тут ’точна адреса’ вже все поремонтували!!! Ура!!! Ну спасибі, пащеката тьотя, враховано.
Ответ дляСтепановааня
Министр обороны подтвердил прибытие LRU - французской модификации М270.
Напомню «подсчет Хаймарсов»:
1) 20 HIMARS от США,
2) 6 М270 от Британии (3 из них с помощью Норвегии),
3) 5 М270 от Германии (MARS II),
4) 2 М270 от Франции (LRU).
Итого: 20 HIMARS и 13 М270, всего 33 машинки, в которые одновременно можно зарядить 276 ракет GMLRS.
Также США заказали для нас еще 18 HIMARS, которые будут поступать по мере производства.
Напомню «подсчет Хаймарсов»:
1) 20 HIMARS от США,
3) 5 М270 от Германии (MARS II),
4) 2 М270 от Франции (LRU).
Тоже Шрайка читаете?