Марфушечка душечка• 02 декабря 2022
ненавижу лук и чеснок и не переношу их. как готовить без них, например...
мясо тушеное или картошку с мясом? можно специи вместо лука и если да, то какие?
МоДнАя_КоШеЧкА• 02 декабря 2022
А для чого їх додовати якщо ви не любете? Тут зранку потік *розумних* запитань, а головне проблем.
ДА да да• 02 декабря 2022
Ответ дляАйпишница
Просто не кладите лук и чеснок.
Та ну, ви що не фантазуйте, як таке може бути, повинні бути ще варіанти
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Це ваша тема про те як підмиватись коли світла немає?
нет. а какая связь?
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляДобра всем!
Для кого готувати?
для себе та дитини
Айпишница• 02 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
І не зрозуміло, як автор виживала до цього посту? Як я зрозуміла, страви без цибулі вона готувати не вміє, тобто готувала і їла усе з цибулею?
ДА да да• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
нет. а какая связь?
А можете чуууучку напрягтись і скмостійно зрозуміти яка?
Чи все ж ваша тема?
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
тому що мене мама вчила готувати - цибулю,моркву посмажити і туди вже кидати мясо
Краденые абрикосы• 02 декабря 2022
До сегодняшнего дня вы как питались,или вас сняли с довольствия и надо самой шевелиться?
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
їла цибулю , а зараз зрозуміла, що мені від неї погано весь час було
ДА да да• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка

чесно, я не можу. А ще щось їсте крім м‘яса з цибулею та морквою?
Добра всем!• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
для себе та дитини
Тоді дивне запитання. Той хто не любить якийсь продукт, просто не вживає його, без всяких заморочок. Якщо ж Вам картопля з цибулею смачніша, то виходить - любите в стравах. По темі, замінником цибулі є асафетида.
Краденые абрикосы• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Ужас, начните просто хмели сунели,например добавлять и зажарку из морковки.
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Чи все ж ваша тема?
цікаво стало , що за тема. піду пощукаю. О,а може то ваша тема і ви так підіймаєте кількість читачів в ній?
Ух_ты_какая_я• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
А куда мама сегодня ушла?
Добра всем!• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
А оминути перший пункт Вам в голову не приходить?
Айпишница• 02 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Добре! Варіант є. Можна окремо готувати страву без цибуліі і окремо цибулю. Коли все готово - НЕ змішуємо і їмо без цибулі.
Ух_ты_какая_я• 02 декабря 2022
Вот нам смешно, а моя бабушка тоже была уверена, что мясо без лука нельзя готовить
Марфушечка душечка
• 02 декабря 2022
Ответ дляДобра всем!
так воно не смачне, бо не ароматне. от питаю чим замінити. Вище сказали хмелі сунелі для аромату
Ух_ты_какая_я• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
В смысле? Мясо само по себе не ароматное? Только луком пахнуть должно?
Кукарикуууууу• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
А просто без лука обжарить морковку никак?
ДА да да• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Ви не соображаєте що таке спеції? Ну серйозно?
Айпишница• 02 декабря 2022
Ответ дляДА да да
В авторки ще й дитина є.
Добра всем!• 02 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Хмелі сунелі не замінять цибулю. То звісно справа смаку, я б краще сиру цибулю гризла, чим дрібку сунелі добавила))
Ух_ты_какая_я• 02 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Видимо, не все выдержали напряжение ожидания ракетной атаки без ущерба для психики....
Головная• 02 декабря 2022
Готовлю все без этих продуктов.Мне 38 лет,ни разу эту гадость не еле.От одного вида рвотный рефлекс.Особенно запах от людей,которые это поели.Штыняет за метр