Зам Ам• 02 декабря 2022
Стоимость домашнего творога в вашем городе?
Зам Ам
• 02 декабря 2022
Ответ дляtushka123
Да, именно вкусный и качественный от 150 гривен. А что вас смутило в цене 170?
Самая высокая в этой теме просто) И это ЛБ.
размахер• 02 декабря 2022
Київ 130-140грн. Нещодавно була у Кременчуці, там також по 140 на ринку
А я с косою• 02 декабря 2022
Ответ дляЗам Ам
Ого) Что же тогда на Владимирском или Бессарабке
На Бессарабке 250. Вкусный
АБВГДейка• 02 декабря 2022
Ответ дляMissFerenz
Це певно фермерський, а не домашній?
Як реально домашній, то поділіться, де саме в Києві така ціна, і собі буду їздити)))
Київ, якщо не помиляюсь 140грн/кг. Беру в одному місці у двох різних жінок. В однієї стільки постійних клієнтів, що буває вже о 8.30 ранку все роспродає. По 80грн домашній творог не бачила.
ПуФФынка_мисс• 02 декабря 2022
Ответ дляПолуничка
Постійно замовляю по 90 грн . Вінниця
А де замовляєте ?
Пластилин_Колец• 02 декабря 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Миргород 120 ще влітку був
Зараз боюсь уявити - мінімум 130
Так і є, по 100 -120 тиждень тому брала
Миледи• 03 декабря 2022
Ответ дляtushka123
Да, не дешево, но нормальный творог 80 гривен стоить не будет. Да, на вкус и цвет, но в любом случае, вкусный дешевым не будет.
Ну Ви і дивна
Пирожкиня• 04 декабря 2022
Ответ дляMissFerenz
Я знаю, що на Старій Дарниці завжди найдешевше, але не думаю, що настільки.... Хіба, якщо ви брали пару днів назад)))
Лісовий масив беру 140 грн
Миледи• 04 декабря 2022
Ответ дляtushka123
В чем, позвольте узнать? В том, что высказала свое мнение и что вкусный и качественный творог не может стоить 80 гривен? Что вас эдак удивило?
Примітивність Ваша ))) Ну-ну, наївна жіночка.
Котя_люлю• 05 декабря 2022
Ответ дляМиледи
Примітивні ви, не вміючі прийняти думку іншої людини та хабалячі її. Ну і ще одне, нормальні люди, які годують скотину якісними кормами,доглядають її,цінують свій труд і сир в нех реально добрий, за бесцінь,оті ваші 80 гривень,не віддають. А суху кислятину, якою мабуть ви торгуєте, то і за 80 ніхто не купить, ото ви і біситесь, обзивачі людей.
Миледи• 05 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Удалено администрацией...
Котя_люлю• 05 декабря 2022
Ответ дляМиледи
Удалено администрацией...
Хабалка в неадекваті, от хто ви!