ПуФФынка_мисс• 03 декабря 2022

Вопрос по Интерсити

В чем отличие Интерсити от Интерсити +?
Голодаю• 03 декабря 2022
Їхала і в тому і в тому, різниці не помітила. Може + швидше їздить? ХЗ

Госпожа_тамагочи• 03 декабря 2022
Можливо помиляюся, але мені так пояснили
Якщо інтерсіті ±, то там місця в два ряди. По два або три пасажира
А просто інтерсіті, то звичайний вагон в якому сидять по троє на полиці. Є розподіл, поручні. Просто сидячий вагон
Голодаю• 03 декабря 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні, в звичайному інтерсіті 2 класа сидіння по 2 , поряд ряд по 3 сидіння. В 1 класі оба ряди по 2 сидіння. В + їхала в 2 класі , так як і в потязі без +
Госпожа_тамагочи• 03 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
Я купувала дочці квиток. Івано Франківськ -Київ. Просто інтерсіті. Там звичайний вагон, сидячі місця. Тоді і пояснили різницю.
До речі, у додатку приват 24 добре видно схему вагону. Інтерсіті - звичайний купейний вагон.