МЧСница• 03 декабря 2022

СПКЯ вилікувати неможливо?

Аналізи в нормі , місячні є, але є багато інших проблем, які заважають нормальні жити.
Главный котик• 03 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Не чииайте ерунду, а еще лучше- найдите врача
То есть вы истина последней инстанции?))
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Я без проблем народила дитину в 22 роки
То у вас же не така ситуація - овуляція є. Я змогла лише в 27.
Бокс-орун• 03 декабря 2022
Ответ дляБез Баяна
Есть 2 причины спкя (насколько я выяснила, изучая проблему):
1) высокий эстроген и вес
2) высокий инсулин и тестостерон - тут таки прямая связь между ними, поэтому и надо корректировать.
Лишние волосы - проверяйте гормоны половые, включая тестостерон и пролактин, а также гормоны щитовидки. К эндокринологу-гинекологу вам нужно.
Вам может и нужно , а я как раз и есть гинеколог, и пишу вам- это все ерунда, спкя не лечится
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Удалять , больше никак, вы часом не восточных кровей?
Я видаляла на обличчі, грудях і животі майже 3 роки. Коштів пішло дуже багато. Знову з’являються , близько року нічого не робила. Робила электроэпиляцію. За все свое життя , я так і не можу їх позбутися
Бокс-орун• 03 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Нет, но всю жизнь занимаюсь этой проблемой
Бокс-орун• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Это генетика, на все життя вряд ли выйдет избавиться
Главный котик• 03 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
И по-вашему, у автора инсулин не высокий и держать на контроле его ей не нужно?
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Эндокринолог корректирует проявления. От Вас лично зависит только вес, а он имеет большое значение.
Я знаю. Вага почала рости. Їм я мало і нешкідливе. Сьогодні , наприклад, чай зелений без цукру , творог 5%. Вінегрет , шматочок куриці, яблуко , чай.
Бокс-орун• 03 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Никак контроль инсулина не поможет автору с ее проблемой
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляБез Баяна
1) высокий эстроген и вес
У меня вес, инсулин, тестостерон в норме. Эстроген не помню, но вроде тоже норма. Прогестерон был минимальный, лг/фсг еще не в норме. Гормоны щитовидки тоже в норме. Но я как обезьяна.
Главный котик• 03 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Вас заело? Причем тут поможет или нет? Если у нее ИР( а по анализам очень на то похоже) ей в любом случае надо следить, тем более вес растет. Но да, у вас то взаимосвязи нет. Очень сомневаюсь, что вы вообще врач. А если и врач, то такой себе.
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
Як ви видаляєте волосся. У мене теж аналізи гормонів в нормі. Вага не опускається.
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Я багато років роблю лазерну епіляцію. Спочатку тільки на обличчі робила, а все інше видаляла, а вже роки 3 все лазером роблю.
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляБокс-орун
Ви лікар чи з такою проблемою?
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
А де саме , вибачте. Дуже дорого? Скільки вам років
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Я ще страждаю депресивними станами хочу нормального життя
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Жила в різних місцях, то не можу радити щось одне. Останні роки живемо у Бучі, там єдиний салон, в ньому і роблю. До війни було десь 2500-3000, в залежності від наявних знижок. Зараз за кордоном, то купила собі фотоепілятор. Мені 39
А_я_ЛОЖУ!• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Аналіз 21- го року
Инсулинорезистеность, копацте в этом направлении, здесь много писали, много дельных советов. Удачи! Здоровья вам
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
Я перестала ходити по лікарям. Відвідую тільки гінеколога, здаю необхідні аналізи. Кошти витрачала на електроепіляцію
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
Який порадите фотоепілятор
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Який порадите фотоепілятор
Та їх два уього бачила - Філіпс та Браун. Я обрала Браун, бо мені здалось, що його тримати зручніше.
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
З волоссям на голові норм?
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
З волоссям на голові норм?
На голові у мене три волосини - тоненькі вісюльки. Я часто думала, що це якась несправедливість, у зоні бікіні ліс густий, а там…🤧
Главный котик• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
З волоссям на голові норм?
У вас на голове выпадают?
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляВредняжка
Закордоном замовляли? Ви обробляєте зону і скільки тримається результат. Після лазеру у вас були покращення. Вибачте, ця тема для мене болюча, інколи чужий досвід може допомогти
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
У вас на голове выпадают?
Значно зменшилось з часом. Думаю про каре. На скронях не густо
Главный котик• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
А вы печень, желчный, проверяли? УЗИ?
Вредняжка• 03 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Так, тут купляла.
Покращення є, волосся немає, якщо робити регулярно. Я вже точно не скажу через який проміжок часу робила, по собі дивилась, як твльки починало щось пробиватись, то записувалась.
З фотоепітором ваще, бо доводиться робити все самій, а я ледащо, та і холодно зараз, я замерзаю від думки, що треба роздягтися, тому останнім часом забила на цю справу. Ноги, руки, пахви тримаються добре, а от бікіні заросло добряче. Треба вже пересилити себе.
автор МЧСница • 03 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
А вы печень, желчный, проверяли? УЗИ?
Желчный удалён
Бокс-орун• 03 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Это вас заело, если никак не доходит, что я пишу