Швидка Настя• 03 декабря 2022
Длинная куртка. Где можно такую посмотреть?
Хочу куртку, не пуховик, ниже колен, теплую, непродуваемую, прилично выглядящую.
Где можно такую посмотреть?
Закусенец• 03 декабря 2022
На резерві цього року гарний вибір. І доволі бюджетно. Доставка кур´єром безкоштовна плюс примірка
Аноним Завхоз• 03 декабря 2022
Про вигляд - питання смаку. Можете супердрай подивитись, якщо таке носите
Мона_Лиса• 03 декабря 2022
Спортивні бренди подивіться. В них з серії непродуваєме, непромокаєме, легке, але тепле. Технології рулять