Рожки-да-ножки• 04 декабря 2022
Хочу, щоб він подарував парфуми...
Я, звичайно, можу купити їх сама собі, але, хочу, щоб подарував мужчина. Сказати соромлюся... Парфуми Tom Ford Lost Cherry
Весенний Марафон• 04 декабря 2022
Виберіть якісь більш оригінальніші, а не ці заїзжені з купою підробок
А по темі, то так і скажіть, що написали листа Діду Морозу і поклали йому у кишеню ))))
Гербария• 04 декабря 2022
Натякніть. Або скажіть прямо. Коханий, мені так подобаються ці парфуми. Я була б дуже щаслива отримати їх від тебе в подарунок.
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Хочу саме ці
Не гавкаю- но охраняю• 04 декабря 2022
Так скоро НГ, пусть подарит к празднику, скажете когда спросит что подарить
Весенний Марафон• 04 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Тільки почали зустрічатися.....
Ну для тільки почали, то завелика сума для просто подарунку. А ви йому що взамін подаруєте на НР?
Не гавкаю- но охраняю• 04 декабря 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Кому завелика? Люди разные. Мне будущий муж подвеску подарил с бриллиантами через месяц знакомства. Чтобы сняла другую, как он считал, от другого мужика🙈
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А якщо не спитає,ми ось-ось тільки почали зустрічатися. Якби спитавв-я б сказала
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляМафиозная
Сколько встречаетесь по времени и свиданий было?
Було дві зустрічі. Переписувались місяць
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Не знаю.
Весенний Марафон• 04 декабря 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви до чого тут взагалі
.
То вам сам подарував. А тут автор хоче попросити, відчуваєте різницю
Може автор духи хоче попросити, а він їй вже автівку придивився ))))
. То вам сам подарував. А тут автор хоче попросити, відчуваєте різницю
Мафиозная• 04 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Ого. Уже 2 встречи было. И Вы до сих пр без подарка. Непорядок. Вы как я понимаю, обычно на 2-3 свидание уже получаете подарки в размере 10 000 грн?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Щось таке відчуття,що третьої зустрічі не буде)
Не гавкаю- но охраняю• 04 декабря 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Ви до чого тут взагалі
.
Так вы пишете завелика сумма. Для вас завелика, для других - нет
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Якщо попрошу парфуми?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Якщо попрошу парфуми?
Саме так)))не думаєте,що занадто швидко?)
Весенний Марафон• 04 декабря 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Я вважаю, що занадто буде зухвало
По перше ви не знаєте один одного настільки добре.
Можете на НР обмінятися подарунками символічними. І якщо досягнете до 8 Березня, то тоді вже можете натякати
Летала_НаМетле• 04 декабря 2022
Читаю Советчицу и объяняю мужу, что лучше любить и ценить жену
потому что потом будет тяжело) после двух свиданий купи парфюм за 10 тыс.грн., води по ресторанам, снимай номера в отеле, машина не такая, букет не такой, бриллианты мелкие, жемчуг искусственный и т.д.
Ответ дляВесенний Марафон
Ви до чого тут взагалі
.
у меня была такая ситуация) не знала как за телефон намекнуть, как сейчас помню Самсунг розовый раскладушка, а мне авто подогнали) Автор, говорите прямо, что хотите
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Правильно кажете.
Мафиозная• 04 декабря 2022
Ответ дляalisarich
Вам после 2 свидания подарили авто?
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можливо.
Весенний Марафон• 04 декабря 2022
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну вивалити 5000-10000 грн за духи дівчині яку бачив два рази
Може він не готовий до такого.
Ми ж не знаємо його статки і можливість витрачати більші чи менші суми.
Якщо людина спитає , чи запропонує сама зробити подарунок то це одне. А просити - це зовсім інше.
Може він не готовий до такого.
Рожки-да-ножки
• 04 декабря 2022
Ответ дляalisarich
Клас.....
Алина-1240• 04 декабря 2022
Автор а вы сами какого социального статуса?если вы в том статусе,что на постоянке таким пользуетесь и доход хороший имеете,и мужчина при бабле,можете смело просить.