Молчалка• 05 декабря 2022
Кухонна мийка
Дівчатка, з варочною визначилася. Тепер черга купувати. Мийку. Хочеться щось красиве, стильне, і не за всі гроші. Була нержавійка, тепер хочеться типу камінь, граніт. Але відгуки різняться, пишуть, що важко такі мити. Тепер думаю знову про неожавійку. Зупинилася на такій. Але ж нержавійка виглядає не дуже стильно. Яка у вас? Фірма? Матеріал? Чи варто переплачувати за фірму?
Вишиванка• 05 декабря 2022
Камінь у мене.Дійсно важко мити. Існе відмиєте до ідеаоу з часом . Не рекомендую
Сиреневая цапля• 05 декабря 2022
Ответ дляШальная коклетка
Моїй нерж. Франке вже років 15, гарно виглядає.
Тому що це Frankie)
Советчицы тоже плачут• 05 декабря 2022
Нержавейка Teka, вот такая
Мне нравится. Тоже хотела камень, но передумала.
Молчалка
• 05 декабря 2022
Ответ дляВишиванка
Зато красиво
Сиреневая цапля• 05 декабря 2022
Автор, порада одна: якщо нержавійка, то повинна бути дорогою (в межах разумного). Її мити в рази легше і виглядає гарно. Мені сподобалась в крапушку і матова, не гладка. Нічого не видно. Була і з ринку блискуча, вигляд жах - всі краплі води на ній.
Камінь також норм, користувалась Blanco. Згодом вона там де отвір, наче камінь цей стерся. Відмити то можна, доместосом, наприклад. Але ж вигляд не той. Жили в декількох місцях, проблема у всіх така. Та якщо не придивлятися, все Ок
Платье Длинное бальное• 05 декабря 2022
Мне нравится нержавейка. Камень плохо моется особенно светлый.
МУСЯкомарова• 05 декабря 2022
В мене нержавійка Тека під скляною накладкою, така як на фото, тільки скло сірого кольору. Мені подобається більш ніж кам´яна. Гранітну маю на дачі, тому є з чим зрівняти
Молчалка
• 05 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Такого й не чула
МУСЯкомарова• 05 декабря 2022
Ответ дляМолчалка
Такого й не чула
В неї ще крило з підігрівом, але я їм не користуюсь, мені ні до чого воно.
Молчалка
• 05 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Яка її ціна?
МУСЯкомарова• 05 декабря 2022
Ответ дляМолчалка
Яка її ціна?
Я брала її бу з Німеччини за смішні 1500 грн, але вона була в ідеалі, тільки сифон докупили. А так дивилась нову на сайтах, то приблизно 2300€
Соседушка• 05 декабря 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Нержавейка Teka, вот такая
+++ за Teka. Есть 2 мойки, одной больше 15 лет, второй 4 года. Никаких проблем с нержавейкой
Запыхалась• 05 декабря 2022
Я після білої з каменю, купила нержавійку і дуже рада. Білу з каменю потрібно було постійно мити доместосом і з часом воно перестало відмиватися. Нержавійка супер, милом з губкою пройшовся і все. При тому, що вона не дорога. В мене така як на фото, тільки там сифон в комплекті не якісний, його замінили.
Молчалка
• 06 декабря 2022
Ответ дляЗапыхалась
Дякую. Вирішено) краще нержавійку
Молчалка
• 07 декабря 2022
Ответ дляФокус-Покус
Автор беріть нержавійку. У нас така
Ого. Класс. Напевно дорога. А кран? Дивилася 15 тис коштує