МояХатаЗкраю• 05 декабря 2022
чи вдавалось отримати виплати за родича, померлого від covid?
Чи маєте успішний досвід отримання виплат? Потрібен юрист, бо смертьнаступила від наслідків захворювання, померлий був медиком і заразився на роботі.
Люблю Украину• 05 декабря 2022
Хірург Олег Гайда у 2020 році, м. Черкаси. Син два роки майже судився. Можете почитати, в мережі є.
МояХатаЗкраю
• 05 декабря 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Ось тут трошки про нього:
Син суд виграв.
Дякую за відповідь
Аннуитет• 05 декабря 2022
Перший раз чую про виплати?! Скільки людей хворіло і нікому не виплачували ніяки кошти.
А був він вакцинований, ?! В статті не написано. Тільки те, що був оптимістом .