Голова колгоспу• 06 декабря 2022
ДТП по моей вине, но...
Сегодня совершила дтп, у потерпевшего небольшая вмятина на заднем крыле, и царапины на бампере, ущерба на 8-10к грн. максимум. Мужчина(потерпевший) в начале, на эмоциях, наорал на меня, и обматерил. Я сказала, что признаю вину, и позвоню супругу, что бы привез деньги, и решим все вопросы. Потерпевший согласился, и предложил отъехать в сторону, что бы не мешать потоку. Когда приехал супруг, я ему все подробно рассказала, про мат и обзывания тоже. В итоге потерпевший денег не взял, и написал расписку, что претензий не имеет. Супруг на отрез отказывается рассказывать, почему они так решили, и почему тот отказался от денег. Неужели из за оскорблений в мою сторону? Разговаривали они тихо, и вдалеке от меня.
Баба-царьлебедь• 06 декабря 2022
Ответ дляМаша хороша
Удалено администрацией...
Я все вже описала вище. Ваші висновки результат ваших життєвих вражень і звичок. Вони до мене не мають відношення, як і я до ваших трагедій. Чмокі, тримайтеся.
Баба-царьлебедь• 06 декабря 2022
Глибоко здивована, для скількох людей жіночого роду є нормою у випадку ДТП накинутися з образами до винуватця і відповідно у випадку вини в скоєнні ДТП терпіти образи. Подряпина на авто зашліфується, а відео вдаваної леді з перекошеним від гніву обличчям, з нутра якої в потоці лайки і проклять звільняться її справжня сутність довго гулятиме на просторах Інтернету. Якась дика паралельна реальність. У мене все. Більше нікому не відповідаю.
Ответ дляБаба-царьлебедь
То хай емоції при собі тримає.
Я притерлась трошки до одних притрушених. Ой леле що вони витворяли, кричали, обзивали мене, намагались принизити. Я пропонувала подивитися пошкодження, вижчали що то буде як зникнення з місця злочину.
викликали поліцію вуаля в них нічого в мене маленька подряпина. Ті одразу задню в них претензій нема, я кажу оформляйте вони в мене в’їхали в мене пошкодження. В результаті притрушений вмовив за 2 тис грн роз‘їхатися, бігав вибачався переді мною. Людиною завжди потрібно залишатися.
Вы своим поведением наглядно показали каким человеком вы остаетесь. Сами въехали, а потом брехать начали что в вас въехали. Лучшие человеческие качества проявили прям 👍
Гордая_птичка• 07 декабря 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
То значить така машина, рахують від вартості авто
Это вы авторитетно заявляете или лиш бы ляпнуть?
ОСАГО это гражданская ответственность перед третьими лицами, расширенный лимит к ней же
чью стоимость авто берут в расчет, если дтп ещё не случилось? Как это происходит? мамой клянусь ничего дороже запорожца не бить?
Наездница• 08 декабря 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Бідний чоловік, одна машину покоцала в інший мабуть погрожував (((ось так на рівному місці і без вини потрапляєш на бабки в тяжкий момент ((
Для цього є поліція, захотів швидко грошей - маєш що маєш
Але, не вірю автору що її чоловік гроза району😂
Наездница• 08 декабря 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Думаю , что деньги взял, а муж решил выпендриться, типа крут необычайно и наугрожал. Автор приняла на уши лапшу.
Так само думаю, або вигадана історія. Такі розписки пишуть коли вже отримали гроші