Ра ру ра ру ра• 06 декабря 2022
Скажіть чесно, вам стало легше, коли почали вимикати всі будинки?
Коли вручну повимикали будинки, які були під´єднані до критичної інфраструктури і їх раніше не вимикали.
У нас у місті люди масово писали скарги і прохали вимикати усіх, а не тільки їх. В результаті тепер сидять без світла усі.
Якщо що, то в мене світло вимикали, скарги я не писала, але то хоч мала змогу сходити попрацювати у тих, у кого світло було чи окропу набрати, чи телефон зарядити, тепер тупо всі сидять.
Невже дійсно стало краще на душі і спокійніше?
sevenplanet• 06 декабря 2022
Ответ дляКонфет04ка
У нас в городском паблике так. Когда люди начинают возмущаться, причем, справедливо, почему их отключают каждый день и подолгу, а через дорогу светится как ёлка, влетали персонажи с окопными картинками як тоби нэ соромно ось подывысь наши хлопци и далее по тексту.
Ну так эти картинки и постят те,кому не отключают , чтоб их не отключили.
Это же ясно
Ответ дляvalleriya14
Так не поймут вас те кто со светом и теплом. Когда люди жаловались в соц сетях на страничках Облэнерго и нашей местной власти, их стыдили: как можно, в стране война и тд. А когда вчера начали отключать тех кого не отключали-резко все поменялось. Такой вой стоял. Забыли и про войну, и про окопы.
) в нас аналогічно, в будинку перші два під´їзди не вимикали, нас постійно і надовго вони нам писали навіщо вам світло вже темно лягайте спати, як їх теж стали вимикати таке почалося цікаве
Конфет04ка• 06 декабря 2022
Ответ для40ка
Щоб його одного дня зірвало?
Уже бували випадки
Обід ціною в життя
Уже бували випадки
Обід ціною в життя
Спокойно. Не заправляйте до отказа и все будет ок. Это в инструкции пишут большими красными буквами, заправка до 80% от номинального объема.
valleriya14• 06 декабря 2022
Ответ дляsevenplanet
Это же ясно
Уже не постят) Уже жалобы строчат почему их отключают тоже.
ShellyBelly• 06 декабря 2022
Мені все одно на сусідські будинки,мені головне щоб у мене світло було,але коли це не разово,а систематично ти постійно сидиш без світла по 5 годин,потім тебе вмикають на годину,а потім знову вимикають,в тебе робота підв´язана на електроенергії. Я в пошуках світла бігаю по всьому місту,щоб попрацювати і заробити на шмат хліб,а твій сусід в цей час навіть не намагається зекономити,бо світяться абсолютно всі.хоча б щоб не дратувати людей зайвий раз по той бік,то так,можу зрозуміти людей,які скаржаться,хоча я ніколи не скаржилась. Але що хочу сказати -коли почали вимикати,то і в тебе вже не по 5 годин немає світла,а раптом по 3-4.
Ви мені нагадали ситуацію,коли в місцевій групі на фейсбуці одна баришня роздавала поради про те,що не треба нити, ми вистоїмо, закрили роти і терпимо тихенько,хоча сама вона не була відключена від електроенергії,бо їй пощастило бути на одній лінії з важливою інфраструктурою. Я їй тоді порадила сидіти і радіти мовчки просто,а не роздавати поради) вчора зайшовши в цю ж групу я побачила її істеричні коментарі,що графіків ніхто не дотримується) хотіла їй написати,щоб вона потерпіла,як вона радила іншим,а потім передумала) бог їм суддя)
Ответ дляДедуськина бабуська
Нас раньше вообще не отключали, а область сидела без света сутками.
Сейчас сделали четкий график на область и на город. 4 часа есть электричество и 2 часа его нет. Считаю это справедливым.
по факту ж не такий графік, кожен день по двічі міняють :)
зранку теж писали що буде 4/2, відключили в 10.
в обід написали що тепер 3/3 і в 12 не ввімкнули бо по новому графіку наша черга сидіти без світла, ввімкнули в 15
Ответ дляfishcka
А в якому ви місті?
Мені здається, що в Миколаєві досить чітко все.
В тому районі де я сьогодні знаходжуся не було світла з 10 до 12, потім вимкнули в 16 і в 18 вже має з´явитися.
Конфет04ка• 06 декабря 2022
Ответ для40ка
Мені здається, виконання інструкцій не гарантія
Напрасно. Все взрывы пропановых баллонов оттого, что заправленные под завязку заносят с мороза в теплое помещение. Как специалист вам говорю.
Ответ дляиркин
Якби я була політиком і хотіла б помалюватися, то так би і сказала. Але це вже ніхто не перевірить. Ок.
Ви знаєте, мені байдуже малюються вони чи ні.
Графік чіткий, онлайн уроки проводяться, можливість працювати є, будинок за 2 години не охолоджується.
Мені немає на що жалітися.
Ответ дляКонфет04ка
или ставят на электро плиту, которую до этого не выключили. Я так поняла, что взрывы были как раз по этой причине
Алина-1240• 06 декабря 2022
Нет не легче.потому что на улице вообще опа негра.так хоть немного света было
Ответ дляolya8385
У нас тоже выключают два подъезда, а три не выключают. Жильцы пишут, что не надо им завидовать, от этого свет у нас не появится. Никакой важной инфраструктуры у этих подъездов нет, зато там живет важная прокурорская жопа и наверное другие ценные люди.
Так. Стало легше) Я всього лиш людина і мене душила жаба)))))) Я ще не дійшла до того рівня,щоб мене не бісило світло в вікні сусіда, коли я в дубарині другі сутки. Дуже багато останнім часом йдеться про жертовність, про потерпіти, про патріотизм. Але закликали терпіти частіше ті в кого світло й не вимикали, про окопи розповідають ті хто з чоловіком під боком виїхав до тихого регіону і т.д
Конфет04ка• 06 декабря 2022
Ответ дляОксана_12
Композитний беріть, вони не вибухають. І не заливайте максимально. В моєму рівень газу видно, є й такі. Було б бажання.
Взрываются, точнее говоря, разгерметизируются, все. Композитный просто легче (не легче разгерметизируются, а меньше по массе, чем стальной того же объема). Просто заливайте не более, чем на 80%
Объем газа в непрозрачном баллоне вычисляется элементарно по весу.
Color never seen before• 06 декабря 2022
Ответ дляКонфет04ка
Могли бы и сходить кипяточку набрать на чаёчек, как тут выше советовали :)
А почему б не сходить? У меня когда не было по 20 часов то ходила и за кипяточком и в кафе за готовой горячей едой, и разогреть. И на 15 этажик. И хорошо что вокруг было электричество или генераторы. Хуже когда рядом ничего не работает и непонятно заработает ли вообще.
Конфет04ка• 06 декабря 2022
Ответ дляvikahma09
Ага. Знакомая в Германии. Черновицкие, дернувшие в первый день на бусах полными семьями, в местном беженском чате мочат врага не на жизнь, а насмерть :)
Конфет04ка• 06 декабря 2022
Ответ дляDani777
Это отдельный вид долбо*бов, таких даже чтение инструкции не спасет. Странно как они вообще дожили до того момента, как скопили денег на баллон.
Татьяна-bfd8• 06 декабря 2022
Ответ длянинель 1919
Удалено администрацией...
Смешно. Заречный сидит без света точно так же как и остальные. Толко один раз он светился и еще один жк, к остальной район а темноте. Во всех остальных случаях и Заречный в темноте. Мне с окна тоже все видно.
Татьяна-bfd8• 06 декабря 2022
Ответ дляvikahma09
Фу