Куда_бежать• 06 декабря 2022

Дівчата хто з хороших умов переїхав в гірші, як ви держитесь?

Просто іноді так важко і на душі, і на серці. Просто в багатьох були хороші гарні будинки чи квартири, з ремонтом і технікою. І тут з великої квартири в однокімнатну. Як не зійти з розуму. Ще й квартира зі старим ремонтом. Боже, дай нам сил це все видержати. Розкажіть свої їсторії, може разом легче пережити. Обіймаю кожну з вас.
сказочное_Бали• 07 декабря 2022
Ой, история про меня. Из-за собаки мне пришлось жить в однушке 80х)) плитка 15*15 на стенах, квадратики на полу, в комнате бабушкин ковер, софа с полированными спинками и полный сервант хрусталя))
Унитаз с веревочкой))

АБВГДэшница• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Лікар знайома відкрила приватну клініку, кілька місяців тому. На кредитах і т.п. і словах знайомих хто дп тебе зараз піде. Сказала, що ще три таких місяці і кредит, що планувала на рік, віддасть. 15 років до цього державна поліклініка.
Знайома репетитор, виїхавши за кордон, створила групові заняття, та вже відкрила (невеличку, але постійну школу виключно по математиці).
Знайома швея, але класна виїзала до Болгарії, запис наперед вже на 4-5 місяців, оплата в кілька разів вища ніж тут.
Торгівля зерном, за три місяці зароблено те, що до війни за 6 зароблялося. Маю ще багато прикладів. Але всі ці люди цілеспрямовамі, вірять в себе і не бояться ризикувати.
Педагог и швея рассказали же, что и расходы выросли? Да, за пределами нашей страны они получают больше, раз нашли себя. Но и расход больше тоже на все.
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Мені не треба говорити. Я читаю в групах батьківських по сольфеджіо, хореографії, інсирументу, листи зі школи... А ви і далі розпосюджуйте сказки як у вас все є. Хтось да поведеться
Я наразі живу в передмісті. Так, у нас все є, вами описане. Також відкрився і працює наш кінний клуб та багато іншого. Проблема щ басейном, звісно, не радує, доведеться їздити далі від дому. Власне, я не кажу, що не варто звідси виїздити. Дуже варто, бо тут ракети над головою літають. Але цієї причини я щось не побачила в списку. Лише якусь банальщину про побут, освіту і дозвілля, з якими , наразі, проблем якраз немає (у тих, хто хоче, аби їх не було).
Анонимарик• 07 декабря 2022
Автор, ви з якого міста?
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Тримайтеся. Теж плакала, але через ялинкові іграшки, дома колекція і з мого дитинства і вже з дочкою купляли, всі з своєю історією. А тут...( В нас з дочкою традиція купувати одну особливу іграшку щороку, але саму саму красиву, на ціну не дивилися. Це такий квест був, вибрати) І спогади. Тут нічого і купувати не хочеться.
Купуйте. Теж будете згадувати. З часом негатив пройде, а приємні спогади залишаться.
Разведка Маша• 07 декабря 2022
За это время успела в хуже привычных условий попасть. К чужим людям.
Благодарна была безмерно, условия вообще не смущали. Было как помыться, где готовить и спать, не холодно. Этого было более, чем достаточно.

Сейчас я опять за границей в хороших условиях, лучше, чем дома. Но жду-не дождусь, когда домой.
Пургену мне• 07 декабря 2022
З комфортних умов в високонірне село. Посуд мила в джерелі.
Нормально. Якщо вважати не проблемою, а пригодою, то все сприймається по іншому))
Завела собі звичку підмічати все хороше, гарне, приємне, позитивне. Реально працює.

БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
Ну у вас немає, а в тих місцях де мої діти займалися - є. Кінний клуб та передмістя мене не цікавить. Міняти Київ на передмістя не вважаю за потрібне. Ракети - то взагалі окрема тема, особливо піля влучень в жовтні в ті місця якими ми завжди в школу їздимо
Аноним с кешбеком• 07 декабря 2022
Мы з чотири кімнатної квартири з євро ремонтом у Києві виїхали у стару розвалюху на Закарпатті. Жили в п´ятьох у двух кімнатах. Чоловік навіть працював онлайн. Спали 7 місяців на підлозі на матрасі. Була щаслива що всі живі і здорові, спати можна спокійно і не в одязі, щоб бігати в підвал. Шукала позитив - природа, чисте повітря, свіже молоко і творог у сусідки, домашні яйця, ягоди і гриби з лісу. Налаштували побут, хоча кухня реально де можна стати - один квадратний метр, обідній стіл був у кімнаті. Нічого, пристосувалися і потім навіть вже як рідний будинок став)
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ракети це, власне, єдина тема. Без них тут все те саме було б, що до війни. У всіх. Так що дуже дивно в списку причин для переїзду не знайти єдиної основної, з якої випливають всі інші проблеми..Тому ваш коментар викликав, щонайменше, подив. А так, в межах законодавства, можете робити, що там вам хочеться. І жити, де вважаєте за потрібне. Мені добре де є, вам добре, де є. То це ж прекрасно. І особисто я Київ зміняла на передмістя аж бігом, бо мені тут краще, ніж в Києві. Можливо, переходу кудись, якщо забажаю. Тут точно консультуватись не буду, де мені краще.
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
Я спишу це на стрес та не зовсім неадекватне сприйняття реальності з цієї причини, що ви назвали звичайним життям, ’що і до війни’. Взагалі нічого звичайного, але хто до чого звик. Тому повторю ще раз: в моїх дітей нормальне звичайне життя з нормальним відвідуванням школи, гуртків, друзів. Те що у вас там щось подібне в перервах між тривогами та поки світло є, поздоровляю, але це не одне й те саме. Прийміть це.
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Спишу це на стрес. Але напишу ще раз. В моєї дитини звичайне нормальне життя, як до війни. Всі гуртки, відвідування щколи і все інше. Довелось змінити басейн, хіба що. А от ракети, які періодично летять над головами дуже псують цю райдужну картину. Але їх у вашому списку немвє
Быстровочка• 07 декабря 2022
З хороших умов, своєї улюбленої красивої однушечки, де все було мило і гарно, переїхала в холодну, з пліснявою, старющу однушку з ремонтом часів 90-х років максимум. Часом реву, а що я ще можу зробити зараз...
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
В моєму списку є все включаючи ракети. Життя звичайне не може бути бо ракети. Все інше похідні. Стреса в мене не має, пройшов вже у вас нажаль він поглиблюється(
Без комплексов• 07 декабря 2022
Ответ дляПрасковична
Почему ’никогда не купишь квартиру в Европе’ ? В той же Испании это вполне доступно. Ипотека 2.5 -3.5 % годовых. Сейчас со статусом временной защиты ее вряд ли можно получить на хороших условиях с минимальным первоначальным взносом, а в дальнейшем, работая -вполне. Никогда -это сильно пессимистично
Первое - сейчас))сами и написали , а второе - везде нужен первый взнос. Не знаю что в испании , за болгарию скажу - купить можно, но не на болгарскую зп. И если нет еждевенцев )))
Рогнеда Карповна• 07 декабря 2022
я в моменты наплыва думаю, что многие потеряли мужей, детей, родителей. Мужья на фронте. А мы под крышей - хорошо, все живы и здоровы - главное. А квардратные метры, посудомойка, ремон то такое, по сравнению...
Organic• 07 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Напишу і за себе. Живу з дітьми у знайомих на західній. Трохи звиклись, але то не моя квартира. Ми всі в одній кімнаті. Чоловік взагалі служить і бував в гарячих точках. Давно його не бачила. Сьогодні плакала через ялинку, яка вдома в коробці. Нісенітниця, а мене накрило. Хочу додому... й0бaнa русня...
Аналогічно з тою ялинкою. Кожного року підготовка, рідні...тримаюсь, бо то фігня...аби наші люди живі були.
Малинка• 07 декабря 2022
Ответ дляДля драки
Значит не сильно Вас еще ’тряхнула’ жизнь. Мы из окупации уехали в дом, который нам дали волонтёры, вообще без ремонта, сырой, пауков тьма, а я их очень боюсь, туалет на улице, с печкой что-то не так, потому что дрова она спаливала быстро, а в доме было холодно нереально. Даже за неделю он не прогрелся. В куртках ходили и спали.
Но я никогда не чувствовала себя такой счастливой. И никогда не была так благодарна чужим людям, как тогда.
Вся моя часть семьи была жива и мы были вместе, два моих кота тоже. И тогда наконец-то впервые за долгое время мы смогли купить хлеб. Свежий, с хрустящей корочкой. Теперь я знаю, что самое вкусное, что есть в этой жизни - это хлеб. Я была абсолютно счастлива в таких условиях.
Боже, ридаю

Обіймаю вас, сил вам
Заставляличка• 07 декабря 2022
Я в гірших живу. Спочатку було повне неприйняття. Поїхали в той час, коли квартир було вже мало чи не хотіли здавати українцям. Довелося вибирати з гіршого (. Дітям норм. Мені все чуже. До нас в квартирі жили студенти якісь. Таке собі. Звісно , це краще ніж в холоді і під ракетами і жалітися не можна. Але так на душі кепсько(. Останні 2 дні просто на стіну хочеться лізти від втоми і відчуття самотності в чужій країні і в чужому місті

Миллениалка• 07 декабря 2022
Моя знакомая в 2014 оставила шикарный дом в Луганске.Проскиталась 8 лет по съёмным квартирам с ободранными стенами,полом и старыми окнами.Говорит-порой возьму веник в руки,начну подметать,краска с пола за веником тянется,психану,брошу тот веник...нет никакого желания убирать убитую съемную квартиру((.Спустя почти 8 лет купили наконец квартиру в Северодонецке,еще не все деньги даже отдали за неё....теперь они снова бомжи((
Для драки• 08 декабря 2022
Ответ дляМалинка
Боже, ридаю

Обіймаю вас, сил вам
Не плачьте! Я теперь понимаю, что этот урок мне был необходим. Боженька спас мою семью. Мы чудом выбрались. Просто чудом. Это главное. Остальное - ерунда. Я очень много чего переосмыслила. Теперь я знаю что такое настоящее счастье, знаю, что такое жизнь и чего она стоит.