Куда_бежать• 06 декабря 2022
Дівчата хто з хороших умов переїхав в гірші, як ви держитесь?
Просто іноді так важко і на душі, і на серці. Просто в багатьох були хороші гарні будинки чи квартири, з ремонтом і технікою. І тут з великої квартири в однокімнатну. Як не зійти з розуму. Ще й квартира зі старим ремонтом. Боже, дай нам сил це все видержати. Розкажіть свої їсторії, може разом легче пережити. Обіймаю кожну з вас.
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Тю,шо попало
Ну кто бы сомневался. Шо попало - это то в чем вы сейчас живете.
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я нормально живу)в своих квартирах, в новых жк, новые ремонты)у нас на интернет стоит безперебойник ,а выключения по графику это не страшно.
Выключили-сели в тачку и поехали по делам.
Это лучше чем жить в общаге и где тебя воспринимают как второй сорт
Пи Пи Пилюля• 07 декабря 2022
Мы после своего большого дома, живем в социальной квартире в Германии. Убитенькая квартира, отопление плохо работает и плесень по всем углам.
Пытаюсь думать позитивно, что мои дети живут в тишине и спокойствии.
В 45 лет начинать жизнь с нуля, не айс. Но верю в себя! Немецкий сегодня сдаю на А2. Цель - В2 или С1 и нормальная работа.
Чай не пью, только кофе• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Як добре, що ви з Києва виїхали. На одного токсика менше стало.
Рожайтретьего• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну это для вас ’и все’, ’тю’. А для меня это проблема. Мне нужен свет, вода, отопление. Я не хочу бежать домой и крутиться как раненая в опу рысь, чтобы все успеть. Еще у меня есть дети которым нужна нормальная школа, а не онлайн или укрытия, музыкалка, спорт, прогулки на улице. Так что не хочу я ни в какой Киев. Буду учиться жить здесь хоть и тяжело
А в какой Вы стране? Думала беженство - это не совсем про досуг, музыкалку и спорт для детей. А просто про выживание на минимуме.
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Я не жила в общаге и уже не живу. Зато я езжу по делам когда мне надо, а не когда свет отрубили. Разницу улавливаете? Ничего страшного, со временем я куплю квартиру здесь в новом жк, а вы так и останетесь в Киеве. И вопрос еще со светом ли. Бесперебойник у меня в квартире стоит. Мне от этого не легче.
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ви мій виїзд собою компенсували)
90x60x90• 07 декабря 2022
Я вдома, є робота. Тобто, все добре, в Києві не гірше далеко, ніж в багатьох містах. Дома стіни лікують.
Але в дні масових атак я готова звільнятися, брати двох підлітків ( які сказали, що з країни не поїдуть, навіть готові за гинути тут, старший сказав, що готовий йти воювати через 2 роки, коли 18 буде). Готова працювати будь-де. ( Мову не знаю, вчуся погано, роботу хорошу ніколи не знайду в чужій країні). Але готова в ті моменти жити у людей, в крихітній кімнаті, але не чути вибухи і не трястися, коли я на роботі, діти в школі, чоловік в центрі в небезпечному об´єкті, а мама в промзоні на заводі працює.
Мені тоді ні техніка, не речі не треба. Хочеться не думати про те, що чекає моїх двох підлітків хлопців в період їх юності, найближчі роки
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Что значит выживание на минимуме? Бомжевать что ли? Дети сдали экзамены в местную музыкальную школу и занимаются тем же чем и дома занимались. Также, их приняли в шахматную академию и мэрия по просьбе владельца академии, компенсировала им 100% занятия за год. Я хожу на интеграционные курсы которые стоят 5673€, а нам бесплатно. Мало того, я еще письма весной порассылала по школам и их приняли в хорошую школу по месту. Простите, а вам что казалось? Сидим и плачем? Все в ваших руках. Есть те кто плачут уже 7й месяц, а есть те кто круится и выживает как может
Рожайтретьего• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я ж уже написала, что мне казалось. Рада что ошибалась.
Но Вы так и не ответили, в какой Вы стране.
Живчик-счастливчик• 07 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
скорее всего Германия
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
А какое отношение имеет страна к образу жизни беженца? Во Франции мы.
ФФФФристайла• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Я не можу, старий обшарпвний під´їзд, квартира маленька, я задихаюсь. Сьогодні пів дня плакала
Ви тільки нещодавно переїхали?
У мене так було перші місяці (особливо перший).
Ms. Откровенность• 07 декабря 2022
А в село з туалетом на вулиці не хочете? А може на окуповану територію, де нормально навіть дихнути не можна? Чи може в модульне містечко?
Чумачечая Весна• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
у вас квартира. а я з дочкою живу і батьками - і мене ковбасить страх (раніше жила тільки з дочкою). а переїхати на оренду - це потратити всі заощадження
Рожайтретьего• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
На форуме пишут разное по поводу разных стран.
У нас своего опыта нет. Но есть родственники-беженцы(не слишком близкие, сразу скажу) в нескольких странах: Германия, Великобритания, Швеция. Живут нормально, но с неба ничего не падает, все нужно оплачивать. Тем более, излишества и комфорт. Кто-то платит с пособия, кто-то уже работает. Те, кто с детьми, изначально разжились за счёт спонсора(гаджеты и велосипеды детям). Ну и все. Школа обычная - им бесплатно , кружки за доп.плату.
Ещё один родственник живёт в Испании уже более 15 лет. Вот он пробивался изначально очень тяжело. Лет 5 жил крайне скромно. Сейчас уже полегче: есть гражданство, работа, семья. Жилье до сих пор арендное. Разве может так быть, что беженцам жить легче?
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви мій виїзд собою компенсували)
Та нє. Вам хай буде ваше, а мені моє😉
Кудесница_с_пургеном• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Я історії навпаки цікавлять? Можна сидіти і впиватися жалістю до себе, ображатись на обставини, ворогів, весь світ. А можна взяти себе в руки і прагнути, прагнути кращого. Знаю багато історій, де вже пречудово влаштувалися, де вже мають більші заробітки ніж раніше. Але ці люди дуже багато працюють, і в першу чергу над собою. Глибоко і довго. Так це нелегко, але результати вражають.
Я знаю трошки інші історії.
Коли жили в гірших умовах. А тепер і квартира краще, і виплати набагато більші, ніж заробляли в Україні, і продукти на гуманітарці. Може хто багато й працює, але багато сидить на попі рівно
Кудесница_с_пургеном• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Ой, тільки не потрібно казки тут розповідати які заробітки, сміх. Війна, світла нема, хоть людей не смішіть
Ну якщо в Україні працювали на мінімальну, а в Німеччині 500 евро на кожного виплати, то зе й не такі казки розкажуть про «многоработаем»
Попа как у Кардашьян• 07 декабря 2022
Из суперкватиры с полным фаршем в убитый саманный домик, которому больше 70 лет((( С окнами с начала постройки, с потолком , который сыпится и низкие дверные проемы, в которые постоянно врезаюсь. Из техники холодильник, плита и стиралка. Возвращаться некуда, уже ничего не осталось от города. Главное, что живые, целые и ребенка вывезли, не сломав психику. Самое ценное - дети. Прорвемся, заработаем.
Автор, расслабьтесь - вы живые, вас не ранило и никакая тварь рашистская не изнасиловала. Вещи - это мелочи, можно купить.
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Жахливо. Мали 2 квартири, одну сдавали в оренду, работи, кар´єрні перспективи , в дитини суперова школа, школа мистецтв , друзі, родичі... тепер - нічого, окрім життя... відчуття: лягти і не вставати, лише через дитину змушуєш себе виконувати буденні справи і стараєшся не показати свій стан. А так... не прокидатися і це не від жалю до себе, а просто тому що життя стало як в сурка - все по кругу і безперспектив...
Все буде. Незворотня лише смерть. Інше - наживне.
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Лікар знайома відкрила приватну клініку, кілька місяців тому. На кредитах і т.п. і словах знайомих хто дп тебе зараз піде. Сказала, що ще три таких місяці і кредит, що планувала на рік, віддасть. 15 років до цього державна поліклініка.
Знайома репетитор, виїхавши за кордон, створила групові заняття, та вже відкрила (невеличку, але постійну школу виключно по математиці).
Знайома швея, але класна виїзала до Болгарії, запис наперед вже на 4-5 місяців, оплата в кілька разів вища ніж тут.
Торгівля зерном, за три місяці зароблено те, що до війни за 6 зароблялося. Маю ще багато прикладів. Але всі ці люди цілеспрямовамі, вірять в себе і не бояться ризикувати.
Торгівля зерном? Наскільки я бачу по виробниках, то вони в мінусі, причому сильно. Це великий виробник чи перепродаж?
Кудесница_с_пургеном• 07 декабря 2022
Ответ дляКупипупсичек
Слушайте,я хоть и в Киеве,но как вы достали,осуждающие одну и другую сторону,если вам норм ракеты над головой,свет вода и тепло по неск часов в день,то другим -нет и они уехали и это ИХ решение,живите своей жизнью
Уехали, так признайтесь что нравится.
А не вечное нытье, как вам плохо в Европе.
Кудесница_с_пургеном• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Казки про приватну клініку. Я дуже добре знаю скільки грошей треба , щоб її відкрити. І навіть якщо їй в війну дали кредит в декілька міліонів доларів, то за 3 місяці вона їх не віддасть )
Гомосноб• 07 декабря 2022
Переїхали в 2014 з новобудови у 90 кв.м з АВГ у 2к з ремонтом 90х з центральним опаленням(((( вже 8 років. Дуже важко, дуже( у 2017 вклали гроші в новобудову яка стала і намає надії , після ще в одну, але у вересні цього року її здали. Але війна і немає можливості займатись ремонтом, тому що чоловік воює((((
Чекаю на перемогу і чоловіка.
Як жили? Старались насолоджуватись один одним, родиною, миттями щастя, подорожували, але це було життя без великої війни.
Чекаю на перемогу і чоловіка.
Беговая дорожка для носа• 07 декабря 2022
Ми переїхали в трьошку з совдепівським ремонтом. Спимо на жахливому ліжку. Мама чоловіка з березня живе з нами, на окрему з´йомну квартиру не хоче. Вже звикли, але періодично її криє, що ми погано до неї відносимося, і настроюємо проти неї дітей. Ми з чоловіком з самого початку відносин жили окремо. Ми зараз ніби отримали ще одну дитину, якій важко орієнтуватися у новому місті, але вона хоче повчати як правильно в побуті. Мені 41 рік, я не хочу вислуховувати порад, та її монологи про те, яка я погана мати. До війни їй було комфортно бачити дітей один раз в місяць. А зараз діти вже підліткі, і вона до цього не звикла. Ще в неї схоже ОКР, це коли людина всюду бачить мікроби, вдягає рукавички, щоб вхідні двері відкрити, протирає постійно вимикачі вологими серветками, хліб тримає на газовою горілкою, бо там також мікроби.