Куда_бежать• 06 декабря 2022
Дівчата хто з хороших умов переїхав в гірші, як ви держитесь?
Просто іноді так важко і на душі, і на серці. Просто в багатьох були хороші гарні будинки чи квартири, з ремонтом і технікою. І тут з великої квартири в однокімнатну. Як не зійти з розуму. Ще й квартира зі старим ремонтом. Боже, дай нам сил це все видержати. Розкажіть свої їсторії, може разом легче пережити. Обіймаю кожну з вас.
IQ 80• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Звісно, всі так. Але душа дуже болить, кожному хочеться додому
Вам буде постійно хотітися додому, бо ви його покинули вимушено(
Тому поступово підлаштовуйте нове житло під себе: скатертину, чашечку, вазочку, рушничок, килимок.
Зробіть собі установку: я роблю собі «дім» там, де я є.
Як би не було прикро, потрібно визнати, що все може довго тривати(
Тому тримайтеся, обіймаю)
Куда_бежать
• 06 декабря 2022
Ответ дляВ танке
У вас хоть отдельная кв, а я вообще в общежитии. А раньше жила в своем доме.
Так, але це кошмар а не квартира. Страшна однушка, без ремонту.
В танке• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Ой, тільки не потрібно казки тут розповідати які заробітки, сміх. Війна, світла нема, хоть людей не смішіть
Ой это наверное про тех кто за бугром. Много ли там заработают беженцы... смех.
Бензопирен• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Вас не буду. Вам не допоможе.
Вся в кредитах• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Ми так в 2014 переїхали.
Взагалі смішно не було, бо тоді ще й здавати житло не хотіли
навіть вбите. Нічого! Впахували і впахуєм.
Все буде добре. Криша є над головою - прорветесь.
навіть вбите. Нічого! Впахували і впахуєм. Все буде добре. Криша є над головою - прорветесь.
Ответ дляКуда_бежать
Конечно хочется,я бы хоть сейчас вернулась,но у меня сын 10 лет,он очень перепугался,когда слышал взрывы.
Но родители наши там остались,постоянно на связи с ними,они сказали нам уезжать,а сами никуда уже не поедут.
Там сейчас очень тяжело,из всех благ, только свет,но и его отключают иногда.Не запущены котельные и газ.
Также наши кумовья там с 2 детьми,у них нет денег уехать и снять жилье,так как кум работает на шахте,а у нас это единственный заработок для мужчин остался,вот поэтому и не уезжают.
В танке• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Понимаю.
И для меня кошмар жить в своем доме со всеми удобствами, а теперь... жить в общаге.
Вся в кредитах• 06 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Зніміть кращу. Його зараз багато здають.
Пацан к успеху шел• 06 декабря 2022
Жахливо. Мали 2 квартири, одну сдавали в оренду, работи, кар´єрні перспективи , в дитини суперова школа, школа мистецтв , друзі, родичі... тепер - нічого, окрім життя... відчуття: лягти і не вставати, лише через дитину змушуєш себе виконувати буденні справи і стараєшся не показати свій стан. А так... не прокидатися і це не від жалю до себе, а просто тому що життя стало як в сурка - все по кругу і безперспектив...
Сестрица Алёнушка• 06 декабря 2022
Автор,мы в общежитие сейчас.Когда свет не отключали,то было терпимо.Сейчас полная жопа,света 4часа нет,на 2(и то неполные) включают.Но немного приспособились-купили аккумулятор,инвентор и зарядное.Но это еще пол беды.В общаге печи электрические и с отключением света отключают и воду.Помыться в душе невозможно,вода не успевает нагреваться.Этот треш уже недели две(Меня кроет,капец просто.Поставим окно дома и будем переезжать ближе к весне.
Мюллерная• 07 декабря 2022
Тримайтеся. Серце кров´ю обливається, як потерпає наш народ від цих уродів..стільки загиблих людей, скалічених душ, скільки людей були вимушені залишити свої домівки та скитатись тепер по світу, а деяким і не буде куди вертатись, бо домівки немає :((
Бензопирен• 07 декабря 2022
Ответ дляЯк_наготую...
Опишіть кілька прикладів, будь ласка.
Лікар знайома відкрила приватну клініку, кілька місяців тому. На кредитах і т.п. і словах знайомих хто дп тебе зараз піде. Сказала, що ще три таких місяці і кредит, що планувала на рік, віддасть. 15 років до цього державна поліклініка.
Знайома репетитор, виїхавши за кордон, створила групові заняття, та вже відкрила (невеличку, але постійну школу виключно по математиці).
Знайома швея, але класна виїзала до Болгарії, запис наперед вже на 4-5 місяців, оплата в кілька разів вища ніж тут.
Торгівля зерном, за три місяці зароблено те, що до війни за 6 зароблялося. Маю ще багато прикладів. Але всі ці люди цілеспрямовамі, вірять в себе і не бояться ризикувати.
Пацан к успеху шел• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Я історії навпаки цікавлять? Можна сидіти і впиватися жалістю до себе, ображатись на обставини, ворогів, весь світ. А можна взяти себе в руки і прагнути, прагнути кращого. Знаю багато історій, де вже пречудово влаштувалися, де вже мають більші заробітки ніж раніше. Але ці люди дуже багато працюють, і в першу чергу над собою. Глибоко і довго. Так це нелегко, але результати вражають.
Як би ви не старалися слід визнати що є непереборні обставини, які можуть суттєво вплинути на результати тих старань. Багато хто старався, бився та є об´єктивні обставини, які ставлять межі. І в результаті людина на паузі - нічого не змінюється, окрім біологічного віку , а в наш час бути на місті та ще й у мінусі то є катастрофа. Скільки буде битися така людина, а ще й коли вона не дурна . Багато успішних історій мають неабияку вдачу та допомогу , як складові. І гарно що хоч в когось так є. Це факт.
Я в дамках• 07 декабря 2022
Никак. Хочется в окно выйти. Твари отняли всю прошлую жизнь, помимо квартиры. Ничего не вернуть..чувствую, даже сама кардинально изменилась. Нет той прежней
Водійка хімарса• 07 декабря 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
С 2014 года на съеме. Живы.
Аналогично.
И не ныли) а у них только сейчас война началась..
Прошлое забыто, грядущее закрыто, настоящее даровано. Цените!
Сестрица Алёнушка• 07 декабря 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
П.42 пример по Украине один.Остальные ’прагнуть кращого’ за границей и возвращаться не собираются.
Солнечный день• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Можете детальніше розповісти як саме над собою працюють, та в якій сфері збільшили доходи?
Пацан к успеху шел• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ в дамках
Наче дерево без коріння. Нічого немає, лише ти. Так це багато вартує. Але все минуле і його надбання знищенні... мені знайоме це відчуття. Тримайтеся
МУСЯкомарова• 07 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Аналогично.
А ви я бачу і радієте. Не важливо як там у вас, головне щоб сусіду було гірше...
Леннон_Жив!• 07 декабря 2022
Як? Важко. Я була успішна багатодітна мамка, з блискучою кар´єрою попереду. В домі все було. Діти прекрасні.
Дома нема, кар´єра накрилася, діти скандалять і не слухаються, муж втратив роботу, я сама з ними за кордоном (старша дитина повнолітня)
Все життя к херам. А мені ж не 15, взагалі то
Мюллерная• 07 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Аналогично.
Ай, які молодці, що не нили. Вам стало краще, що тепер і інша частина України потерпає, як ви колись?
Водійка хімарса• 07 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Что ж там у вас в голове..
МУСЯкомарова• 07 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Что ж там у вас в голове..
В мене жодної поганої думки до людей. Навіть росіян іноді жалко. А от людина чогось радіє що і іншим погано і от тепер всі зрозуміли як то ВОЙНА
Куда_бежать
• 07 декабря 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я вас дуже розумію, це реально страшно. Просто сидиш і не можеш зрозуміти як жити далі
Я б такое не носила, но продаю• 07 декабря 2022
Плохо
На чужбине в общаге с идиотами приходиться выживать
Каждый месяц пакую чемоданы, но останавливает ребенок..жаль его, мерзнуть сейчас там без света
У меня квартира только только ремонт доделывала, не успела насладиться..
Твари, ненавижу, всю жизню перевернули с ног на голову. Не знаю как жить дальше, работы нет, мужа нет, и мне уже дофига лет..
Куда_бежать
• 07 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Тут зараз всі набіжать, і про 8 років Не забудуть згадати
Водійка хімарса• 07 декабря 2022
Ответ дляМюллерная
Судите по себе?
Из Европы небось..
Дюймовочка• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Я не можу, старий обшарпвний під´їзд, квартира маленька, я задихаюсь. Сьогодні пів дня плакала
Мне вообще пришлось уехать на работу за границу и оставить ребенка с папой в Украине. Надо терпеть. Наши пацаны терпят и мы все должны.
Мюллерная• 07 декабря 2022
Ответ дляВодійка хімарса
Судите по себе?
Из Европы небось..
Ні, я вдома, в Україні. Прочитайте свій пост, може дойде.