Куда_бежать• 06 декабря 2022

Дівчата хто з хороших умов переїхав в гірші, як ви держитесь?

Просто іноді так важко і на душі, і на серці. Просто в багатьох були хороші гарні будинки чи квартири, з ремонтом і технікою. І тут з великої квартири в однокімнатну. Як не зійти з розуму. Ще й квартира зі старим ремонтом. Боже, дай нам сил це все видержати. Розкажіть свої їсторії, може разом легче пережити. Обіймаю кожну з вас.
Беговая дорожка для носа• 07 декабря 2022
Ответ дляГомосноб
Переїхали в 2014 з новобудови у 90 кв.м з АВГ у 2к з ремонтом 90х з центральним опаленням(((( вже 8 років. Дуже важко, дуже( у 2017 вклали гроші в новобудову яка стала і намає надії , після ще в одну, але у вересні цього року її здали. Але війна і немає можливості займатись ремонтом, тому що чоловік воює((((
Чекаю на перемогу і чоловіка.
Як жили? Старались насолоджуватись один одним, родиною, миттями щастя, подорожували, але це було життя без великої війни.
Обіймаю вас. Янгола охоронця вашому чоловікові

Пацан к успеху шел• 07 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Якщо людина робить, б´ється, але постійно не має результату, то щось не так. Може мати місце невіра в себе, мислення з ’жертви’, підсвідомі страхи і т.п. Все це можна, при наявності бажання, виправити. Хотіти і робити і все вийде. Результату не може не бути.
Ок, як в´язню, який під цілодобовим наглядом, вибратися з одиночної камери?

Я розумію що ви маєте на увазі, але отой оголтєлий оптимізм, так само безмістовний як і ’ниття’. Є різні ОБ´ЄКТИВНІ обставини, за умови яких беглуздо і просто шкідливо покладати відповідальність за невдачі на людину. Це тільки доб´є її морально Деякі етапи треба просто пережити, перечекати , поки з´явиться можливість, щоб людина вчасно скористалася нею вона має бути в ресурсі , хоча б мінімально. Та після таких ’чого ти ниєш!’, ’треба старатися, ти просто лінива невдаха!’ не всі зможуть зберегти той ресурс. Всі люди різні і в кожного своя історія та свій шлях.

Всім бажаю витримати, пережити все це і нехай війна скінчиться якнайшвидше!
Поросенка• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
Я не можу, старий обшарпвний під´їзд, квартира маленька, я задихаюсь. Сьогодні пів дня плакала
А полдомика в селе, с печкой, колодцем и туалетом на улице? Вместо 3 комн новостроя.
Что-то не спится• 07 декабря 2022
я якось щоразу за все життя переїжджала із жахливих умов в жахливі по іншому. врешті ..переїхала нещодавно в прийнятні умови, у порівнянні з тим як я раніше жила і де...і вже майже пів року живу, але не можу досі до кінця зрозуміти чи це правда...
Сладко-соленая• 07 декабря 2022
Держусь. Але мені важко, морально. Не моє життя. Є робота, все нормально, але так хочу додому. Дискомфорт повний, важко, чоловік в Україні, дочка підліток, зараз важливо їй приділяти увагу, а я постійно працюю. Моя мама нерви вже всім виїла, тільки гірше, ніякої допомоги. Таке, вже ледь тримаюся. Спиняє лише безпека дитини і те, що дома світла по дві доби не нам, а весь дім на електриці
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я из Мариуполя, вообще назад не тянет. К любым условиям человек привыкает. Удивляюсь по каким мелочам люди готовы с ума сходить.
Так тут люди з Києва відписують, центру, заходу. Це вам не Маріуполь. Тут жити то можна. Просто страшнувато.
Ухахайкина• 07 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну это для вас ’и все’, ’тю’. А для меня это проблема. Мне нужен свет, вода, отопление. Я не хочу бежать домой и крутиться как раненая в опу рысь, чтобы все успеть. Еще у меня есть дети которым нужна нормальная школа, а не онлайн или укрытия, музыкалка, спорт, прогулки на улице. Так что не хочу я ни в какой Киев. Буду учиться жить здесь хоть и тяжело
Хто вам сказав, що тут цього немвє.

БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
На форуме пишут разное по поводу разных стран.
У нас своего опыта нет. Но есть родственники-беженцы(не слишком близкие, сразу скажу) в нескольких странах: Германия, Великобритания, Швеция. Живут нормально, но с неба ничего не падает, все нужно оплачивать. Тем более, излишества и комфорт. Кто-то платит с пособия, кто-то уже работает. Те, кто с детьми, изначально разжились за счёт спонсора(гаджеты и велосипеды детям). Ну и все. Школа обычная - им бесплатно , кружки за доп.плату.
Ещё один родственник живёт в Испании уже более 15 лет. Вот он пробивался изначально очень тяжело. Лет 5 жил крайне скромно. Сейчас уже полегче: есть гражданство, работа, семья. Жилье до сих пор арендное. Разве может так быть, что беженцам жить легче?
Ну так мы не шикуем. Я давно обувь за 200 евро не покупала и пальто за 300 позволить не могу себе. Но в остальном я разобралась быстро. Работу я пока не ищу, у меня есть доход. А вообще все зависит от взгляда на происходящее, целей которые ставишь и стечения обстоятельств. Но о шике, статусе и речь пока не идет. Это все равно называется ’выживание’
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Та нє. Вам хай буде ваше, а мені моє😉
Так воно так і є. Але мій виїзд з Києва ви собою компенсували.
Лика-прилипка• 07 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Напишу і за себе. Живу з дітьми у знайомих на західній. Трохи звиклись, але то не моя квартира. Ми всі в одній кімнаті. Чоловік взагалі служить і бував в гарячих точках. Давно його не бачила. Сьогодні плакала через ялинку, яка вдома в коробці. Нісенітниця, а мене накрило. Хочу додому... й0бaнa русня...
не нісенітниця!
ви маєте право на ту ялинку!!!
і діти мають
@бана русня!
Лика-прилипка• 07 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Через неделю еду забирать родственницу из Германии домой. Не выдержал человек. Поселили в маленьком городе, один супермаркет, ничего нет, работа только физическая и по уборке. А она в Киеве на оболонской набережной жила в новострое и в офисе работала и неплохую карьеру имела. Но очень испугалась и рванула с подругами за компанию.
Напишу под анонимом-сломалась и пить начала, апатия полная у девки-((( Родители умоляют забрать ее, она согласна, поеду.
Чтоб вся рашка с ее населением были прокляты до седьмого колена.
а зачем она работать пошла?
если пособие хорошее там и жилье дают
у меня все знакомые сидят и язык учат
Запароленое одеяло• 07 декабря 2022
я в березні з шикарних умов виїхала в забите село,дє відро замість туалету ,а виносити його як вечоріє погана прикмета(хазяї дуже за цим слідкували), замість душу вологі серветки від яких була дика алергія, хватило на три тиждні і тікала я у Київ аж бігом, зараз сижу в глибокій опі без світла т.я все насоси (вода та опалення) плита все на єлектриці, але в то село нізащо не повернусь називайте як завгодно пані і.тд але як є
Запароленое одеяло• 07 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
А чому не знайшли звичне для вас житло?
мені теж таке питання задавали, немає там нормального в селах центр. укр. не за гроші ні за великі гроші, там розруха, це вам ні ЗУ там де всі багаті
Пропеллер на 6 персон• 07 декабря 2022
Ответ дляЛика-прилипка
а зачем она работать пошла?
если пособие хорошее там и жилье дают
у меня все знакомые сидят и язык учат
Не вижу особой доблести не работать и жить за счет чужого государства.
дЫнька• 07 декабря 2022
а в якому ви місті?
Лика-прилипка• 07 декабря 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
а где там о доблести?
она ж не в войске
а на работу физическую никто не гонит
учи язык - и иди на норм работу
Майструю крила• 07 декабря 2022
я з 2014 року ВПО
де тільки жити не приходилось, змінила 6 квартир
і інколи навіть гроші були щоб знімати щось нормальне, але тупо не хотіли мені здавати бо прописка не та

по темі - автор тут вже правильно писали, допомагає установка ’дім там де я’. Чистота у квартирі майже безкоштовна, я починала завжди з того, що очищувала простір наскільки могла
далі - організація простору, розкладати свої речі з любов´ю по місцям, навіть якщо речей небагато

і вже якщо залишились кошти їх можна витрачати на благоустрій
мої власні лайфхаки - замінити штори, закрити старі дівані та крісла покривалами. Новорічна гірлянда - цілий рік, вона дуже затишна. Купіть яскраві лампочки бо темрява впливає на настрій і вкрутіть на кухні, у ванній та коридорі.
І кожного вечора вам буде вже приємніше перебувати там де ви є

Тримайтеся, я довгі рокі поневірялася, але купила квартиру у столиці. І у вас все буде добре.
БлинчикБезСметанки• 07 декабря 2022
Ответ дляУхахайкина
Хто вам сказав, що тут цього немвє.
Мені не треба говорити. Я читаю в групах батьківських по сольфеджіо, хореографії, інсирументу, листи зі школи... А ви і далі розпосюджуйте сказки як у вас все є. Хтось да поведеться
ЛолитаНеРазлита• 07 декабря 2022
Мені вже пофіг на ті ремонти. Купили якрз перед самою війною квартиру беж ремонту . Зараз живемо тут, ремонт 2000 років . Ше й поверх самий останнй, хто ж знав. І пофіг. Дякую що є дах над головою в принципі .

автор Куда_бежать • 07 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
та кто вас осуждает, а вы достали своими соплями, те, кто бежал не с оккупации (центр, Запад) и теперь плачет тут, вот и спрашиваю в чем смысл? пишут тут как поменяли свои трешки на общагу и как теперь плохо, то может попробовать вернуться в трешку? тем, кто без света плакать тут нельзя бо сразу окопы вспоминают, а тем, кто в однушках в ЕС можно
А хто в однушці в Європі???????Я наприклад написала 100 раз, я дома в Україні. Ні на день нікуди не їхали. Тільки по Україні.
автор Куда_бежать • 07 декабря 2022
Ответ дляБорисфенка
По темі - квартира влаштовує, на дрібниці не звертаю уваги. Незручно те, що після великого міста жити в маленькому містечку непросто, все інакше.
Витрачаю купу часу і грошей на транспорт, їжджу в Гамбург, всі дії і плани там, це заодно і відволікає від важких думок.
Чоловік на фронті в окопі, йому в рази важче, скиглити не маю права, треба дитину на ноги поставити.
Років мені неміряно, перспективи неясні, шукаю хоч якийсь позитив щодня. Треба жити .
А ми в Україні, і від цього ще більше болить
автор Куда_бежать • 07 декабря 2022
Ответ дляЗастряла
Первый раз стала переселенцем в 2014. Всю жизнь поломали, ребенка несколько лет вытягивала из депрессии, сама очень страдала. Все осталось в оккупации. Все ждала, что скоро вернусь в свой дом, что все закончится. Не помогалл, крыла жуткая депрессия. И я просто смирилась, начала обустраивать не очень хорошее съёмное жилье. Прошло время, смогли снять жилье получше, потом ещё лучше. Я отпустила ситуацию, смирилась, начала жить, ребенок успокоился.
И опять.
Как же я ненавижу рашистов. Я им желаю бумеранга, адских мук и вечной войны с бомбежками.
Сейчас во мне есть только ненависть.
Я опять лишилась всего того, что так долго и тяжело далось. Сыну через год поступать. Не знаю что делать, просто ненавижу рашистов. Твари , второй раз дома лишили.
У моей подружки сын на войне погиб. Вместе были переселенцами в 2014. Ее сын все мечтал вернуться в свой родной украинский город:(
Ненавижу рашистов.
Боже який жах, співчуваю вам. Я також нічого не хочу, ненавиджу всіх ращистів, ублюдки кончені. Щоб їх нація вся здохла, до останнього бурята
автор Куда_бежать • 07 декабря 2022
Ответ дляФекла Персиковна
В 2014 Донецк квартира новострой, ремонту год, два уровня, со своим спортзалом, кабинетом и огромной площадью всё это стоило много денег, продала за копейки в 2019, читаю новости регулярно, там сейчас жесть.
Я всё к чему, автор, рано или поздно вернётесь в свои апартаменты, это не навсегда, по Донецку у меня были сомнения и уверенность что это надолго, в этом разница.
А переехали в 2014 в однушку, спали на полу какое-то время, купили 2 квартиры в Харькове, в итоге опять на баулах, так настопи...ло передать не могу. Сейчас сняли хорошее жилье (не в Украине), мужу сказала, что второй раз ущербное временное не выдержу, поэтому сняли приблизительно аналогичное своему, мне так легче. Мужу всё равно, он инвалид, тяжело болен, не работает, т.е где я там и он, так что разногласий нет
Господи вам сил, а чоловіку здоров´я. Хай Бог вам допомагає. Квартири не постраждали, якщо так може повернетеся
Сладко-соленая• 07 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Тримайтеся. Теж плакала, але через ялинкові іграшки, дома колекція і з мого дитинства і вже з дочкою купляли, всі з своєю історією. А тут...( В нас з дочкою традиція купувати одну особливу іграшку щороку, але саму саму красиву, на ціну не дивилися. Це такий квест був, вибрати) І спогади. Тут нічого і купувати не хочеться.
Кружите меня,кружите• 07 декабря 2022
В Киеве квартира в престижном районе, новая большая с ремонтом, дом 300 метров под Киевом . Здесь в Англии сижу в сьемной квартире правда тоже большой , в центре небольшого города, холодина в квартире , отопление - электричество , тянет денег просто с ума сойти можно , двери входные белые какие то как в Советском союзе от честных людей .
Перша на селі• 07 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Лікар, яка 15 років сиділа в держ поліклініці на попі рівно перебравшись на нове місце так хоба! і враз стала успішною бізнесвумен, і персонал знайшла і клієнтуру за пару місяців набила. Молодець!
І репетитор по математиці очевидно ідеально знає не тільки математику, а і мову країни, куди переїхала і всі тонкощі відкриття і ведення бізнесу там. Молодець!
Я вот тоже думаю и как же это они за пол года так освоились.
МУСЯкомарова• 07 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Ми теж кожен рік купували тваринку наступного року. А самий перший раз взагалі з нуля все купили, хотіли створити свою власну сімейну ялинку з нашими власними іграшками. Але я розумію,що то дрібниці і люди втратили дім і життя. Мій дім цілий, просто поки що пустий і холодний
Колхозница• 07 декабря 2022
Ответ дляКуда_бежать
я шукаю плюси, переваги. і говорю собі, що можу вернутись в Україну в будь-який час. Але усвідомлено вибираю тут ще трохи пожити.
З плюсів і стримуючих факторів, чому досі залишаюсь. Досвід життя одній з дитиною без родичів і знайомих. Досвід життя в іншій країні з іншим менталітетом і взагалі іншим всім. Дистанційна робота чи допомога від країни - і ви менше тратите час на дорогу, роботу, побут і тд. Це можливість побачити і вивчити країну, в якій знаходжусь. тому по можливості катаюсь, гуляю, пробую місцеві страви.
Тут гарно, тихо, безпечно. І мені це потрібно для заспокоєння, стабілізації свого психічного стану. І я вже зараз відчуваю достатньо сил, щоб залишати це місце і шукати щось краще. Почекаю поки що весни все ж =)

Ну і попийте заспокійливі якісь. Я стільки плакала лише весною, бо страх і невизначенність. Далі навчилася з цим жити. ну і заспокійливі таблетки періодично приймаю
PANTERA_KET• 07 декабря 2022
Как как.....довольна как слон!!! Купила сегодня плитку!! Ура! Это некая независимость!))) А дома у меня вся техника встроенная......радуюсь мелочам
Прасковична• 07 декабря 2022
Ответ дляБез комплексов
Так здорово и оптимистично , пока не осознаешь что ни когда уже не купишь квартиру в той же Европе
Ни большую, ни маленьку! А еще детей выучить надо!
Почему ’никогда не купишь квартиру в Европе’ ? В той же Испании это вполне доступно. Ипотека 2.5 -3.5 % годовых. Сейчас со статусом временной защиты ее вряд ли можно получить на хороших условиях с минимальным первоначальным взносом, а в дальнейшем, работая -вполне. Никогда -это сильно пессимистично