Все буде Україна• 06 декабря 2022

Як вибрати масляний радіатор?

Доброго дня.Ми в Англії.Тркба купляти масляний радіатор.Для невеличкої кімнати.
Дивилася а цифри різні.Який краще брати щоб працював добре?
800W, 1000W,1500W
Xue• 06 декабря 2022
Якщо вінтажний будинок, може вибивати світло.

Матусік• 06 декабря 2022
Якщо бюджет і проводка дозволяють, беріть самий потужний, зменшити завжди можна регулятором
автор Все буде Україна • 07 декабря 2022
Ответ дляМатусік
Я живу у спонсорів.Хочу економний,але щоб працював нормально.Менше я завжди зроблю якщо треба
english book• 07 декабря 2022
Ответ дляВсе буде Україна
Так все просто.Зазвичай в обігрівачах декілька режимів,з різною потужністю.
Хочете економити,включаєте наприклад на 700,треба щоб швидше нагрів,то на 1100,ще мало,на 1500.
У самих самих простих,потужність не регулюється,вона там одна.Увімкнув,і він гріє поки не вимкнете.
Трохі складніші,то там є ще терморегулятор.Виставляєте потрібну вам температуру в він буде сам вимикатися/вмикатися,тримаючи виставлену вами температуру.
В самих ’наворочених’,є декілька режимів потужності,само собою терморегулятор,додатково годинник і таймери.Годинник для того,щоб ви програмували.Наприклад виставили,щоб він о 5 ранку увімкнувся,і нагрів приміщення до 6 ранку.Або виставили таймер виключення на 1 годину.Тобто він годину пропрацює,і автоматично вимкнеться.
Це все корисно,але мало хто додатковими режимами користується.Наприклад я дуже рідко.Зазвичай я прихожу ,ставлю температуру 21°С,середню потужність (1100),і забула про нього аж до ранку.
В мене всі DeLonghi.Років 18-20,працюють без проблем.
Я Вас не боюсь• 07 декабря 2022
Для розрахунку 1кВт на 10м.кв.