Чучело сосны• Изменено 07 декабря 2022

День 27 - худну.

Сніданок
Сир зернистий 130 гр
Сирок в шоколаді 30 гр
Яблуко 150 гр.

Обід
2 баночки дитячого харчування Гербер (індичка) таке краще не робити, але сьогодні так((
Перець 150 гр
Хлібці 25 гр

Вільний прийом їжі (можу собі таке дозволити 1 раз на тиждень протягом години можу їсти все, що мені заманеться)
Устриці
Креветки на грілі
Лосось із сиром Філадельфія типу роли, але без рису.
Келих білого сухого 250 гр.
Ну і на десерт шмат шоколадного торту і латешка)

Сьогжнішнє тренування - ноги
Розминка обробітрек 10 хв. 2,5 км
Присідання сумо 3 підходи по 20 - 20 Кг; 1 підхід 18 р - 22,5 кг
Жим ногами по 40 з кожного боку - 4 підхода по 18 р
Румунська тяга 12,5 кг -4 підходи по рази
Приведення ніг 25 кг 1 підхід 18 р;
20 кг 1 підхід 16 р; 15 кг 2 підходи 20 раз
Розведення ніг 25 кг 1 підход 20 р.
2 підхода 30 кг 20 р. 1 підход 35 кг -20 р
Згинання ніг 2 підходи по 18 р , 1 підхід 16 р- 30 кг.
Скручування з диском 5 кг 3 підходи по 18. Р
Згинання стопи 10 кг 3 підходи по 10-14 раз

Тільки повернулися до дому, трохи запізнилась зі звітом, дівчата, вибачте, хто читає)
Я натуралка• 07 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны
Я в 25 думала, що 35 , то все пенсія))

Дякую, що підбадьорили)
О я в 25 тоже много чего думала. У меня сейчас невестке 24. Так она примерно так и думает, как и вы и я))

Я натуралка• 07 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны
4 кг в тиждень то забагато, як на мене.
Це з якої ваги?

Мені всього скинути б 10
Я тогда худела с 63. Не всегда в месяц было ровно 4 кг, было меньше. За 5 мес я была 50 кг и отлично выглядела.У меня рост 160 и я астенического типа. В весе 60 я уже колобок))
автор Чучело сосны • 07 декабря 2022
Ответ дляЯ натуралка
Тендітна та ніжна - все зрозуміло)
Я натуралка• 07 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны
Тендітна та ніжна - все зрозуміло)
Да. У меня мама такая. Но она почему то с возрастом не прибавила в весе.А мне нужно тоже пахать.Я так как вы не смогла бы.Сейчас пока дома занимаюсь ,но в зал хочу пойти,но теперь с этим электричеством.Ну ничего прорвемся. Вы большая молодец! Я сегодня посмотрела как вы занимаетесь и мотивация появилась
автор Чучело сосны • 07 декабря 2022
Ответ дляЯ натуралка
У мене мама дуже повна , на жаль.
120-130 кг.
Але вона тяжко хвора.
Це слугувало причиною.
Коли не хворіла , то була 80-90 - теж не мало, але це зрозуміло якось.