Уси-пуськи• 07 декабря 2022
Розповідати чи ні?
Зустрічаюсь з віійсковим, пів року, по змозі приїздила до нього, чи він до мене. Всі стосунки на відстані і в переписках. В мене є дитина, я старша за нього. Ось і трапилися дві полоски. З одного боку я його дуже кохаю, дитина від коханої людини… з іншого війна, його вік. Вже тиждень не знаю казати чи ні (
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
А шо люди скажут?
На Советчице особенно!
Надо же как-то стараться им тут угодить!
Нельзя рожать больше одного, а то скажут фу!
Уси-пуськи
• 07 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
Сказать, в любом случае решение вы принимаете будете. Вы потянете, если он испугается?
На разі не готова тягнути , хоча в мене є квартира , робота , одну вже тягу сама
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
На аліменти не подавали?
КокошинЭль• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Так сколько лет-то?
Уси-пуськи
• 07 декабря 2022
Ответ дляДумы мои думы
А вам скільки рочків? Ці дні називаються місячні, менструація.
Достатньо мені рочків , в дочки вже є місячні
КокошинЭль• 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
На аліменти не подавали?
Может, это у Автора традиция: дети после переписки)
ЖующаЯКонфету• 07 декабря 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А нашо це?
Тобто, женячке це щось колосально удачне?
Ну если вы неудачно, то кто вам виноват?
КокошинЭль• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
И про контрацепцию ни сном, ни духом?
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
І шо?
На них написано чи шо?
Серйозно, народжувати від військового з яким зустрічаєшся на відстані півроку ? Потім показують по телебаченні репортажі про багатодітних, що від кожного ’бойфренда’ заводять по дитині
Уси-пуськи
• 07 декабря 2022
Ответ дляКокошинЭль
И про контрацепцию ни сном, ни духом?
Та сном і духом , маємо що маємо
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляФея_3уровень
Якщо хоче і може, то це на її розсуд, чому ні?
Ответ дляУси-пуськи
О, увидела, большой ребенок уже. Значит, успокаивайтесь, ему скажите обязательно, а дальше все видно будет. Если , уверены в себе, подайте, если не совсем все хорошо, думайте. В любом случае, это не 2 маленьких совсем детей, если дочка уже подросток.
ЖенаАйтишнеГа• 07 декабря 2022
Звичайно казати, народите і скажете , в телеграмі чи вайбері, де ви спілкуєтесь.
КокошинЭль• 07 декабря 2022
Ответ дляЧавонадо
30+
Ну, Автор могла и в 15, и в 16 родить. В подростковом возрасте залетела по неопытности, в 30 по глупости.
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
А дочку Кто будет содержать?
23 летний мальчик военный ?
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляУси-пуськи
Дочкі 11 років
Автор, хто її буде утримувати, коли ви сядете в декреті?
Фея_3уровень• 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Тоді б автор не задавала б це питання тут, а народжувала б ’для себе’
КокошинЭль• 07 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
Подросток требует больше внимания, чем грудничок, который поел, поспал, покакал.
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
А деньги где брать и на грунічка і на подростка?
Семена рукколы• 07 декабря 2022
Автор, а вчому суть теми ?
Якщо ви вирішили не народжувати, то і нема про що казати, а якщо народжувати при любій його реакції, то кажіть.
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляКокошинЭль
І бабла потребує бувай здоров.