Заместитель Анонима• 08 декабря 2022
Жизнь без света. Как справляетесь.
Не знала. Сели все павербанки. На телефоне 5%. С утра до 9 вечера свет был 1.5 часа
Чучело сосны• 09 декабря 2022
Ответ дляСеточка
в вашем перечне нет ’приготовить еду’, наверное газ. у нас вчера с 9 до 21-30 свет был 1,5 часа (Киев),я успела только гречку сварить ,быстро пожарить мясо, помыть голову (вода со светом пропадает тоже, после включения гарячая начинает идти где то минут через 40,) ,высушить уже не смогла
если б у меня была газовая плита и вода без света,я б тоже так рассуждала
Это у мамы так. Газ и вода всегда горячая. Дома у неё не холодно. А у нас электро и это жопа. Ещё и связь без света еле живая.
Сеточка• 09 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны
да, у нас со светом пропадает холодная и гарячая вода. а тут пишут,Что за 1,5 часа прям все успели сделать, фильмы закачать. тут даже толком и помыться не успеваешь, какие фильмы... у моих тоже газовая плита дома, свет нет, порядки дома наводят, моют, драют то, до чего руки не доходили, чаи гоняют, пекут.
Чучело сосны• 09 декабря 2022
Ответ дляСеточка
Вчера голову мыла еле теплой водой. Уже сил не было ждать горячую, а греть негде. Сейчас бабушка в больнице. Там за 2 недели только раз свет вырубали. Я уже шучу, что приду к ней в палату с компом и буду работать:)
Сеточка• 09 декабря 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Ви звинувачуєте когось, що для вас нічого не зроблено. А ви, самі ви що зробили для себе? Може, хоч відра для води, щоб поки не тече з крану, то було хоч якось? Ліхтарик? Павербанк? Ну хоч щось же треба якось зробити. Далі буде гірше.
а чому повинно бути ’хоч якось’, коли можна організувати для людей , але це ж треба напрягатись. на вихідних в будинках з газом зовсім не було відключень,а у нас 2 години світло є, то може треба правильно розподіляти? тут люди, які не довольні, за те, щоб було якосб справедливо ті відключення. в газових дома зі світлом чи ні, є вода та газ, вон чаї гоняють та пироги печуть, а в інших ти сидиш як ’здрасте’, тягаєш воду на 18 поверх, щоб хоча б руки помити
ИзЮмрудная• 09 декабря 2022
Мне гораздо страшнее не отсутствие работы без света и света, как такового, а вполне реальной перспективы, что так и оставят на годы.. Почемуто кажется, что к этому нас ведут.
Заместитель Анонима
• 09 декабря 2022
Ответ дляЧучело сосны
Вы прям подарок для рашистов. Они только и твердят ’хохлы, требуйте от своено киевского режима, чтобы шел на переговоры’. Уже бежите договариваться и территории отдавать?
Вы понять не можете что между трудно нет света и требования смены власти не стоит равно, даже нет никакого уровнения. Пропасть до магмы.
Попижёновна• 09 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Зарядки у меня сам муж делает. Хватает на 10-12 часов работы лампочки на 5 ватт. Кустарное производство. Но цена вопроса 35 грн. Цена платы.
На продажу муж не хочет сделать?купила бы несколько штук,грн за 100-150)
Чучело сосны• 09 декабря 2022
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну трудно. Виновата раша. А у той, которой я ответила, виновата наша власть. Разницу не улавливаете?
Просто каралева• 09 декабря 2022
Можливо в нас не найгірша ситуація, але радує те, що світло дають чітко по графіку. Не хаос. Опалення електричне, але в квартирі тепло. Ці хрущоби з червоної цегли виявились теплими. Є газ, так що готування їжі не проблема і на крайняк можна і грітись ним. Є павери, які придбала давно. Є лампа від павера, на палатку. Теж давно купували. Є акумуляторні лампи, які примагнічені в туалеті, в кухні, в коридорі. Взагалі ця ситуація зі світлом для мене виявилась не такою страшною. Більше переживаю за відсутність води. Але вода є постійно. Коли довго є світло, то я вже коли все перероблю, то є можливість кайфанути з серіальчиком чи фільмом для душі.
Своего не предлагать• 09 декабря 2022
Ответ длявсеЛенаЯ
Пишіть скарги у міненерго.
Ситуація з блекаутом створена, щоб розхитати ситуацію, підірвати довіру до влади, довести людей до ручки.
Проблеми є, але не так як то реалізовують власники обленерго.
Люди скоро знесуть це обленерго, вже всі все розуміють
Пешеходик• 09 декабря 2022
З приводу світла не накриває, бо ми і в мирний час могли по 5 діб сидіти без світла, тому 6 через три то фігня. Замінила електроплитку на газову, інтернет зробили від акумулятора, лампочки світлодіодні також від нього працюють, прорвемося.
Эта_Шикарна)• 09 декабря 2022
В мене є таке питання, на яке я все не можу знайти відповідь: от ті, в кого все, включаючи плити, на електриці, чому ви не придбали газовий пальник якійсь?
З літа казали про відключення. На що був ваш розрахунок?
Я не для знущання. Таке ж саме питання задаю родичам, яким віддали наш пальник, бо в нас газ. Кажуть, що думали, що минеться, а зараз вже не хочуть придбати, бо ціни взлетіли, а в них, наче, і є (наш)...
Пальник - це ж не генератор і не зарядна станція. Там порядок цін геть інший. Але з ним можна і води нагріти, і щось зготувати.
Расскажу чем спасаемся
Газовая портативная плита на 2 горелки
Газовый обогреватель на баллоне
Лампочки на аккумуляторах (как обычные светят когда есть свет и заряжаются и светят потом около 4 часов когда его нет)
Лёд лента на аккумуляторе , Мега вещь
Освещает отлично и празднично
Антена что бы ловить интернет но не всегда ловит
Павербанки конечно
Лампы для павербанка с алика тоже классные
Ну куча фонариков, кольцевые лампы но это вторично
Газовая портативная плита на 2 горелки
Газовый обогреватель на баллоне
Лёд лента на аккумуляторе , Мега вещь
Освещает отлично и празднично
Павербанки конечно
Колючая Роза• 09 декабря 2022
Ответ дляПлету интриги
А что бесперебойник дает?
Эх, разбираться бы еще в этом всем, мужика нет.
источник бесперебойного питания. Мы от него ноуты быстро заряжаем, они есть разные по мощности
Ответ дляЭта_Шикарна)
А на що злiтку розраховувала влада?
Ответ дляМиззери
Расскажу чем спасаемся
Газовая портативная плита на 2 горелки
Газовый обогреватель на баллоне
Лёд лента на аккумуляторе , Мега вещь
Освещает отлично и празднично
Павербанки конечно
Газовая портативная плита на 2 горелки
Газовый обогреватель на баллоне
Лёд лента на аккумуляторе , Мега вещь
Освещает отлично и празднично
Павербанки конечно
Красиво светит лед лента, мы заказали на али, будет в середине января, и лампу и гирляннду от usb
Trusiki_dla vseh• 09 декабря 2022
Надо взять себя в руки и организовать быт, у нас тоже самое, когда дают свет, быстро готовлю в мультиварке, заполняю термосы, все заряжаю, работаю удаленно, если очень нужно, бегу по району ищу место со светом, где можно пересидеть. Это все ужасно, но это лучше, чем быть закопанной со связанными руками.
АлександраА• 09 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Вот сто процентов меня этот вопрос больше интересует
Или как через полгода войны они неожиданно перед 1 сентября вспомнили про бомбоубежища
Мене це теж цікавить, але я вже кількадесят років живу в Україні. Розраховувати на владу? Ну таке... Ви ж також, як бачу, не дуже на неї розраховували.
Доречі, в нас сусідка, взагалі, майстер-клас показала з бомбосховищами. За тиждень до початку війни, таки добила місцеву владу і управляючу компанію будинку: в підвалі будинку відкрили всі запасні виходи і дали можливість облаштувати там хоч якесь сховище, а місцева влада надала інформацію про найближчі бомбосховища (а сусідка ще й пішла і перевірила в якому вони стані).
Влада б сама, думаю, і не почухалася б. А так - вже 25 лютого ми мали можливість ховатися у надійному бомбосховищі, до якого, як виявилося, йти 5 хвилин. Ще й затягнули туди екран, проектор і діти дивилися мультики. Хоч якась розрада їм там була.
Ответ дляViktoria_St
Я так понимаю тему удалили? Можете ссылки в ЛС написать? За вчера свет был 15 минут
Ні, тема є, але продублюю тут.
Для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Держенергонагляд, за доручененям Міненерго, протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики.
Якщо ви хочете залишити заявку для проведення перевірки щодо можливих порушень при відключенні електроенергії у вашому населеному пункті та за вашою адресою, просимо заповнити форму для подання електронних звернень на сайті Держенергонагляду за посиланням:
...
або надіслати лист поштою на адресу: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
...
Ответ дляСеточка
Тому що ’ хоч якось’ модна зробити, ні на кого не оглядаючись (зорошо, доречі, теж). А сидіти ждати і всіх проклинати - то можна і до весни не дожити, бет’ніхто не потурбувався’. Я про себе і свою родину дбаю, в першу чергу, сама. Тому дивують люди, які цього не роблять. Буде добре - клас, не буде. - не катастрофа.
Ответ дляЧучело сосны
Вам не соромно маніпулювати подібним? Є беззаперечні, вже доведені факти зловживання обленерго! А такі як ви і далі за своє!
Мерзенно
Мутки під час війни мають назву МАРОДЕРСТВО. І повинні жорстко каратись.
Мерзенно
Счастливый магазинчик• 09 декабря 2022
Ответ дляСірничок
Купіть туристичну горілку за 400 грн, газові балончики до неї невеликі і грійте їжу.
Мне не нужна горелка. Мне нужен свет по графику!
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні про що вони не думали. Хто думав. - придбали. Ми не придбали генератор, купуємо зараз втридорога. Але на то були інші причини, а не ’минеться’. Та й генератор то у нас резерв для резерву.
Ответ дляОчень-очень
А меня начинают люто раздражать оптимисты типа : прорвемся и надопотерпеть. Сразу шлю нафиг . Я тоже уже больше чем уверена что со светом какие то мутки, война все спишет. Раздражает .
Ці оптимісти посидять без світла на регулярній основі 16 + годин на добу і оптимізм зміниться іншими почуттями.
Якби всі сиділи в рівних умовах - то ще можна було б вірити та терпіти. А обленерго поділили людей, чомусь ті, хто в окопи посилають не мають питань до сфери розваг. Якраз на часі під час війни Буковелі, ковзанки, ресторани ітд і тп.
Ні, я як представник бізнесу завжди за те, щоб бізнес працював, але коли щодня читаєш у новинах про отруєння діток чадним газом і бачиш ситий та щасливий буковельський батальон то розумієш що якісь не ті пріоритети під час війни влада та люди роблять.