😲Лівий берег буде без світла ще не один тиждень
📝«Це питання не днів, а тижнів, які потрібні, щоб відновитися. Щодо збільшення потужностей – я думаю це можна досить швидко вирішити. І для цього потрібно об´єднання і місцевої влади, і генеруючих потужностей», – зазначив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.
У нас на правом по 12
Було світло з 7 до 9 ранку, потім з 12 до 14:30. І знову з´явилося о 21:30.
Решту часу не було сьогодні.
Як вмикають у нас, вимикають у будинку навпроти.
Може і одночасно не бути у них і у нас.
Тримаю термос, заварюю швидкокаші.
Не дуже зручно, згадую рашистів постійно нецензурними словами.
Решту часу не було сьогодні.
Може і одночасно не бути у них і у нас.
Тримаю термос, заварюю швидкокаші.