Колдунья-вещунья• 11 декабря 2022

Сьогодні я ще більше зрозуміла що таке рідна мова

Сайт знайомств… я вільно володію англійською мовою… до мене тільки дійшло що… всі ці іноземці пишуть своєю мовою і чекають що з ними ти будеш спілкуватися їхньою мовою як їм зручно… і тут я вирішила не відповідати як завжди а як вони - писати тільки на українській. Подивіться реакцію… ми чомусь завжди поспішаємо спілкуватися як зручно іноземцям, а вони чомусь- ні… тому що мова для них святе,навіть біженцям присилають листи зі школи ( дітям) ,якусь інформацію тільки на німецькій, французській , англійській тощо… вони не заморочуюттся нам перекладати, а от нас змушують вчити їх мову. От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКракадэ
Звісно, ’непов´язаний із завоюваннями’, аякже. Тільки дитину в школі мовою кечуа не навчали до 2009 року. Тільки іспанською.
Где именно ’дитину в школі мовою кечуа не навчали до 2009 року’? Полно билингварных школ в местах компактного проживания тех или иных национальностей. Или мы сейчас говорим о той фантастической стране, где вы никогда не были и которую так и не можете назвать?
Не стесняюсь• 11 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Какие же это не такие? Не знают всех языков мира, чтобы всем сходу угодить на сайте знакомств? ))
Что не все такие неадекватненькие немного, как автор)
Тумба-юмба• 11 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
От і добре.
Сидить ця Проня Прокоповна на сайтах знайомств і роздувається від завищеної ’самоцінності’. Чекає, що комусь це треба - шукати до неї підходи.

Але люди її просто обминають. Не лише на сайтах знайомств, а й у житті взагалі.
Це безпідставні висновки, а принижуючи незнайому людину, ви самостверджуетесь і зі сторони це виглядає низько
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКракадэ
Я вас еще больше расстрою. В Эфиопии в старших классах образование идет преимущественно на английском языке. Хотя амхарский язык, государственный язык Эфиопии, тоже является лингва франка для Эфиопии и ряда сопредельных территорий.
Не стесняюсь• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Блин, вот бы и у нас на английском обучение было, а то задолбалась уже с этим английским🤣 а так с детства бы знала и норм
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Вот именно. Вы понимаете, насколько это важно. Правда, далеко не все дети в Эфиопии идут в старшие классы, но те, кому образование нужно, выходят очень хорошо подготовленными.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Дело в том, что английский, французский, испанский, русский - это так называемые лингва франка. А украинский - нет. Когда узнаете, в результате каких процессов язык становится лингва франка, так у нас и будут ответы на вопросы, говорящие о вашем низком уровне образования. А пока ищите украиноязычного мужчиную
Скоро московитська перестане бути лінгва франка, а якщо всі на сз будуть такі як автор, то українська нею стане
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
О, патриоты пришли в тему. Не нравятся другие языки - так работайте над тем, чтобы украинский стал лингва франка. Или международным. Да, и еще интересно, что вы со своим английским будете делать в Южной и Центральной Америке.
1. Ви спочатку вивчіть термін ’лінгва франка’ перш ніж тулити його в кожному реченні, бо виглядаєте дуже смішно. Таке враження, що: а)вивчили нове слово б) у вас заїла пластинка в) або нав’язлива ідея. Цей термін взагалі ніяким боком до предмету розмови й аргументів які ви наводите.
2. я не була в країнах Північної та Центральної Америки але! в Мексиці вже років 5 живе подруга, спілкується лише англійською, каже, що вже майже всю країну об’їздила, жодних проблем не було. І найважливіше, мій чоловік, по роботі не тільки об’їздив пів світу але й в багатьох країнах жив по кілька місяців а то й років: Гватемала, Панама, Коста-Ріка, Бразилія, Мексика, в Домінікані взагалі мав кілька років магазин елітного італійського одягу, так от скрізь! спілкувався англійською мовою!
Я не в теме• 11 декабря 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Венгры потому что. Не все граждане Украины этнические украинцы, вы не знали?
я не про венгров, а про украинцев. и про закарпатскую мову. а почему в Мариуполе не было русских школ. а на Закарпатье есть венгерские еще и без украинского языка?????
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Лучшим ответом на ваш набор букв будет ’в огороде бузина, а в Киеве дядька’.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Пусть предложит французу выучить украинский. И сама увидит, есть ’дискриминация’ или нет.
На дуолінго охочих вивчати українську дуже побільшало, до речі
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
от ваша ’лінгва франка’ що ви тулите беззмістовно в кожному речені і є якраз ’в огороді бузина’)))
йдіть хоч почитайте, що воно значить)))
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляЯ не в теме
Потому что ’это другое’. Вы же не понимаете )) И не было никакой Австро-Венгрии ))))
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша
На 500%? Было 2 желающих, стало 10?
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
На 500%? Было 2 желающих, стало 10?
Там інші цифри, але напевно у вас шори, то не побачите
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Не пользуюсь дуолинго. Но вы можете сделать скрин и тут его выложить.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Українська мова – найбільший тренд 2022 року
За даними Duolingo у цьогоріч відбувся сплеск серед охочих знати українську: понад 1,3 млн людей почали її вивчати.

Жителі яких країн найбільше вивчають українську
Найшвидше українська мова набирала популярності в таких далеких країнах як Аргентина, Японія та В´єтнам, а також у сусідніх з Україною державах.

За 6 місяців від 24 лютого кількість людей, які вивчають українську мову, зросла на 1 651% у порівнянні з минулим роком у Німеччині, на 1 615% – у Польщі та на 1 515% – у Чехії.

Серед 40 мов, доступних на платформі, українська піднялась за популярністю:

У Німеччині українська мова з 36-го місця за популярністю у 2021 році піднялася на 15.
У Великій Британії українська мова підскочила з 37-го на 17-те місце,
У США – з 36 на 22.
Також українську мову активно вивчають в Ірландії (сплеск на 2 229%) та Нідерландах (1 590%).
Duolingo пояснює це тим, що ці країни прийняли до себе найбільшу кількість українських біженців. Натомість українці активніше вивчають німецьку.
КапитанльнаЯ• 11 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Можливо, на міжнародному сайті краще спілкуватись англійською, але в іншому цілком згодна з автором.
У любій країні є офіційна державна мова і усюди спілкуються саме на ній, час і українцям переходити на свою рідну українську мову.
’В любой стране’- ’ в будь-якій країні’, если уж на то пошло.
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша

У США – з 36 на 22.
Можно просто показать статистику из самой программы. Учило столько, стало учить столько. Прошли полный курс столько. Чистая статистика, без эмоций. А не вот эта простыня неинформативного текста.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Думаєте, це вам допоможе?

Я впевнена, що ні. Ви залишитесь зі своїми упередженнями і стереотипами
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Думаєте, це вам допоможе?

Это будет по меньшей мере информативно,а не эмоцонально. А мне помогать не надо, я на украинском опубликовала три книги.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Це для вас там эмоцонально, а для інших - інформативно.
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Не информативно. Я в Дуолингво тоже начала учить пару языков, то есть проявила интерес и вошла в статистику. Но не учу
Амели на мели• 11 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Да, согласна. Такого суржика, как на Прикарпатье, Закарпатье, та и в том же Тернополе, я еще нигде не слышала. Полтава нервно курит в сторонке)
Что самое интересное, как раз русскоязычные говорят литературным украинским языком)
Но это так, мое наблюдение.
Як вам муляє очі все українське .
Я родом з Прикарпаття. Що з написаного мною ви не зрозуміли? Вчергове витягуєте москальський наратив про суржик в україномовних .🤬
А суржик ,як і діалект ,присутній у багатьох країнах світу. І все норм. Та тільки на порадниці рюськомовним потрібна ідеальна ,літературна українська мова.
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКукуша
Только для тех, кто воспринимает эмоцию как информацию ))))
Не стесняюсь• 11 декабря 2022
Ответ дляАмели на мели
Як вам муляє очі все українське .
Вообще, я только тут по русски пишу. Хотя чаще все же по украински, поэтому мимо это во-первых. А во-вторых, мне суржик не муляє, мне муляют украинцы, которые сами говорят суржиком, а что-то там пытаются поучать и считают себя выше других. Лучше бы язык учили и за собой следили)
Мафиозная• 11 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
а какая эпическая тема была про ЛОШ
Ой, ну там тролль был, потом в другой теме девочка призналась и скрины показала. То была ее тема-стёб.
Jhenya_Sh• 11 декабря 2022
Ответ дляРостки жимолости
Ожидаемый ответ) Но здесь у вас не получится сманипулировать, потому что вы сделали четкий акцент именно на том, что язык родной.
Вернемся к моему первому комментарию, на который вы ответили, не поняв вопроса.
Итак, ситуация: два собеседника, для которых родными являются языки международного общения. Поедположим, француз и русская. Оба знают английский. Кто должен уступить, а кто воспользоваться переводчиком, если по-вашему лучше, чтобы каждый разговаривал на родном языке?

И почему вообще автор должна подстраиваться под мужчину, который заинтересовался, но обратиться на действительно ! международном языке общений (а это английский, будем честными), у него не хватило смекалки?
А все очень просто у осуждающих: автор же украиноязычная, она должна. Вот вам и дискриминация.
Русская должна уступить, особенно, если она на сайте знакомств да еще и не в своей стране, как автор. Если иностранцы к нам приезжают, то они должны пользоваться переводчиком. Т.к. мы на своей территории. Не понимаю этого повального увлечения английсеим ради того, чтобы иностранцам было приятно.
Кукуша• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Ви взагалі розумієте, що таке емоція?
Якщо ви інформацію сприймаєте як емоцію то напишіть хоч яка це емоція))

Якою емоцією ви назвете ось це (раз для вас це не інформація)

Амели на мели• 11 декабря 2022
Ответ дляНе стесняюсь
По -третє ,ви занадто багато даєте непроханих порад.