Вареный лук• Изменено 11 декабря 2022
Чому павербанк перестає на п´ятій секунді заряджати смартфон
Поясніть , хто може , купили павербанк базеус , а він через 5 секунд перестає заряджати смартфон самсунг сина , всі інші без проблем , а от синові купували і саме його телефон не заряджає...
Інший , старий павербанк -заряджає , а цей ні...
Чому ? Брак?
Лень гуглить• 11 декабря 2022
У мене з банкою ксяомі для айфону так. Натискаю на кнопку на банці і продовжує далі заряджати
ЛижТолько• 12 декабря 2022
А яка потужність павербанки? Бо в мене є один дуже слабенький, він також через 5 сек вимикається. Я їм айкос тільки заряджаю
Вареный лук
• 12 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
22,5w