Дадосвидания• 11 декабря 2022
Почему все думают что "заграницей" пашут?
Часто слышу тут мнения что заграницей нужно "пахать" не то что в Украине) Сейчас нахожусь в Германии. Так вот, поняла что "пашут" как раз в Украине. Гос. структуры в основном работают с 08:00 до 12:00 - 3 раза в неделю и только во вт. и чт. они работают еще и после обеда с 14:00 до 18:00. Никто не задерживается, все по домам. Садик до 16:00 работает, но многие забирают детей к 14:00. Когда воспитательнице я сказала что в Украине садик до 19:00 работает она чуть не упала, у неё в голове не укладывалось...это же очень поздно, а как же своим детям уделить время и себе? Продлёнка в школе (платная) до 16:00. Все сетевые магазины zara и подрбные работают не как в Украине до 21-22, а до 18-19. В воскресенье ТЦ, аптеки, магазины не работают вообще ибо как можно работать в воскресенье? Все очень размеренные, никто не напрягается, никаких завалов, очень ценят своё время и себя. Так кто пашет?
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
На додачу до вищенаписаного. В мене англ С1. Вчу німецьку сама. Без курсів.. бо працюю і не можу записатися на курси. Я вже без проблем будую діалоги і можу зрозуміти що мені кажуть. Так ще багато слів не розумію. Але знаючи англ мову надскладною назвати німецьку точно не можу
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
не повірю що у вас англ С1 і вам німецька надскладна
При тому що граматика нім точно простіша за англійську. А багато слів схожі або з англ або з українською або з рос мовою
Якщо ви скажете за артиклі та закінчення -то не переживайте якщо замість дер скажете дас. Німці вас зрозуміють
Якщо було бажання вчити мову - можна було починати вчити слова до курсів.
Ну не вірте, що я вам маю сказати))? Це неправда, що граматика в німецькій простіша за англійську. Чого тільки варті дієслова з відокремлюваними префіксами.
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Це ваше сприйняття і ситуація. Я кажу про свою. Де ви бачите дисонанс? Всі люди різні.
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
а чим вам префікси лякають якщо ви носій української мови?
Логіка та сама: покласти, закласти, викласти, скласти, накласти...одне дієслово 5 префіксів - різне значення
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Тому що все це треба запам´ятати, і потім коли побудував все речення не забути який префікс ставити в самому кінці. Ще раз кажу, особисто для мене німецька - складна мова. Що вас дивує? Те, що для вас це легко - круто. Візьміть з полки пиріжок.
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
я вам відповіла тому що ви написали що у вас англ С1
Тобто типу ви змогли вивчити англ на такому рівні і це якби пруф що якщо навіть вам нім складна то це точно складна мова
Якби ви просто написала що мова для вас складна я б чесно пройшла повз
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Тобто ви думаєте, що я одна така, яка володіє англійською на рівні С1 і має складнощі з вивченням німецької? У нас в групі на курсах таких як мінімум 5 людей з 10.
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
ну от бачите - це доказує що ваш рівень с1 ніяк не впливає на процес вивчення німецької. Тому цей момент виходить можна було не зазначати )))
Але все ж це дивно, бо між мовами дуже багато схожого і ви точно мали б бути в плюсі у порівнянні з тими хто не знає ніякої мови
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
Я вам написала, що таких людей як мінімум 5 тільки в моїй групі з 10 людей)). Не доводить? Ну ок
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
не доводить бо людей з англ С1 в принципі досить небагато. З таким рівнем мови люди як правило працюють в іноземних компаніях і скоріше за все з настанням війни зберегли робочі місця, або змогли знайти роботу закордоном самі.
Знаю досить багато таких прикладів навіть з В2 не кажучи вже про С1
А у вам прям таке співпадіння 10 людей в группі і 5 з С1 і всі сидять на виплатах і ніяк не осилять надскладну німецьку )))
Ну ок нехай я надскептична, такий в мене життєвий досвід. Маю право на власну думку
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
А чому ви думаєте, що по-перше всі на курсах від Джобцентра? А по-друге, що людей з англійською С1 небагато? В Баварії, де я зараз так взалі кожен другий вільно володіє англійською. І я сюди власне і приїхала, тому що знала, що тут на перший час моєї англійської вистачить. Я до речі, рекрутер)). І зараз купа людей з моїх майже 16 000 ’друзів’ на лікндіні поставили таблички Open to work і написали пости про пошук роботи, а клієнтів (тобто вакансій) у нас значно поменшало. Так шо, досвід досвідом, але він не завжди вирішує. Ну і ніхто не забороняє мати власну думку. Але видавати власну думку за факт не треба.
Носки на подтяжках• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
я знаю суммы на киндергельд. 219 евро. Но это ж просто доп помощь а не на жизнь.
Я к тому что условия вполне хорошие для того чтоб 3 года сидеть в декрете.
У нас просто раньше ходила в массах эта тема что мол наши по 3 года сидят а вот в европе полгода (или 4 мес) и вперед на работу
Так и есть, декретный отпуск с сохранением рабочего места и 80% зарплаты составляет 3 месяца. После рождения 1-го ребенка большиство идет на работу, после рождения 2-го там больше декретного.
Царевна Лягушка• 12 декабря 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
у вас класна манера спілкування
сподіваюся нічим вас не образила.
Бажаю успіху у вивченні мови!
У німеччині рівень знання англ мови серед німців мабуть найвищий у Європі. Теж переїхала сюди частково через цей фактор і мені наразі англ було достатньо скрізь крім медзакладів. Ми майже сусіди - Баден Вуттенберг )
сподіваюся нічим вас не образила. Бажаю успіху у вивченні мови!
КрестьянинДиор• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
у вас класна манера спілкування
сподіваюся нічим вас не образила.
Бажаю успіху у вивченні мови!
Я також вибачаюсь, якщо я вас образила, але просто мене дивує, коли люди однозначно кажуть, що німецьку вивчити простіше, знаючи англійську. У мене в голові мішанина з англійських слів, навіть турецькі приходять на думку, а от дістати звідти німецьке слово я тупо не можу. Можливо це через вік, бо турецька мені аж влетіла в голову у 19, але у 33 я себе відчуваю бабкою, коли вивчаю німецьку... Плюс двоє дітей зі мною та батьки, які не дуже й то допомагають, скоріше навпаки.
Ні, я розумію німців, коли вони спілкуються на якісь прості теми, а от з формуванням моєї мови все набагато складніше через вищезазначене... Тому перечікувати війну тут звсіно добре, але навесні ми будемо вертатися. А там не знаю, можливо доведеться знову їхати, але вже з чоловіком (не через хабар, законно) і в якусь англомовну країну.
Пашут наши заробітчане и беженцы: заводы, сфера обслуживания, на полях. Я когда переехала в Германию, то сравнить IT сферу в Украине и Германии - небо и земля. В Украине постоянно спешка была, нужно все было сделать на вчера, постоянные овертаймы. В Германии с таким не сталкивалась, да и работала на другие европейские компании - очень размеренно работают, то что в Украине требовали сделать за 2 дня, здесь делают 1,5 недели)
Стебель_березы• 12 декабря 2022
Ответ дляЖынси_на_флиси
А кем вы работаете в Германии? И какой уровень языка у вас и образования чтобы не пахать ? Вы знаете сколько времени нужно чтобы выучить язык до высокого уровня , даже находясь в Германии и чтобы взяли в тот же офис на хорошую должность?
Короче, чтобы не пахать, до этого надо много отпахать) и так везде
75В• 12 декабря 2022
Ответ дляТыЧиНеТЫ
А какая работа у вас была с начала и какая должность теперь? Это Польше?
Работала в ресторане и на уборках.
Теперь работа с драг.металами .
Не Польша.
Теперь работа с драг.металами .
Не Польша.
Зефирная попка• 12 декабря 2022
Ответ для-ChrisTina-
Миф «наши пашут», такой же миф как «немцы не напрягаются». Но народ ведётся
По факту все работают 8-9 часов 5-6 дней в неделю.
Ну я б хотіла спробувати працювати 5-6 годин і винаймати квартиру за ці гроші,
Зефирная попка• 12 декабря 2022
Ответ дляКарапулька
Я в Україні працювала стільки ж скільки і в Німечинні зараз і дохід однаковий.
Тільки в Україні в мене було життя, і квартиру купили и машину і ресторани. А тут тільки на мінімальне вистачає
Я працювала менше, і мала більше, тут навпаки
Просто звязда• 12 декабря 2022
я в Украине , работаю в госструктуре, не госслужба. Полный рабочий день, запросто могут и в часа ночи прислать задание, на утро. Куча всего того, что не имеет никакого отношения непосредственно к работе. Я прозрела от того, как на аналогичной работе работают в Германии.
Малая еще та• 12 декабря 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Конечно, конечно. Сирийцы уже здесь десятый год сидят. И война у них еще не окончилась. В 2014г сюда приехали многие из Донецка и Луганска и тоже 8 лет ждали окончания войны. Уже и отучиться успели и Аусбильдунг закончить и на работы выйти, а вы все ждете «пора домой ехать», как бы не так!
В 2014м Европа не принимала беженцев из Украины,т.к.официально не было повода,сирийцы имеют статус беженцев,у вас же временная защита,но вам с 2 во и степенью это ни о чем не говорит.
Зефирная попка• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
ну захочет остаться выучит. мне вообще непонятно как за 9 месяцев люди не выучили язык ничего не делая?
Кто то ходит на работу, а кто то может это время посвятить изучению языка.
даже 10 слов в день и за 9 мес ты уже будешь обладать весьма нехилым запасом слов.
Граматику поставить уже не так сложно. Плюс если говорить даже не идеально с точки зрения граматики этого более чем достаточно чтоб тебя понимали и ты понмиал
Має бути мотивація, якщо вивчивши мову будуть платити більше - о, нормалоно, а якщо це на зп не вплине - пару фраз вивчили і нормално
Анонимушка• 12 декабря 2022
Ответ дляДадосвидания
Без знания украинского и в Украине особо не светит ничего. Я сравниваю графики и условия работы офисных сотрудников. И да, язык учится, не всегда же мигранты будут его не знать
Удалено администрацией...
железный занавес• 12 декабря 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я смотрю на то, с чем сталкиваюсь каждый день. Банк в центре города, работает до 13-00, вы себе можете представить, что наши приваты, будут до 13 работать? Магазины с10-11до 18-19, продуктовые раньше, но там 2 смены. Продленка в школ до 14, за отдельные деньги до 16. Врачи до 12. Вторая смена с 14 до 18. Салон красоты с 11 до 17, и не каждый день! И так все, крупный сетевой книжный, обед с 12 до 15, после обеда работает до 18.
Город 350 тыс населения.
Упахиваются в хлам
Город 350 тыс населения.
Упахиваются в хлам
У мене друг в Швеції зараз. Вони, звісно, о 15 вже вдома, бо треба дітей із садка забрати, тому довше не можуть. Але на роботі вже о 7 ранку. Так що те на те виходить.
Шмоточницаца• 12 декабря 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
За что французу в житомире, платят 2500 без знания языка? Вот как то так и разносят всякую чепуху людям, абы что то сказать, ’я знаю’
это уровень зарплат во франции
Золотая орда• 12 декабря 2022
Ответ дляЦаревна Лягушка
У вас з українською біда.
Оце ваше ’вищенаписаного’ просто капець
Золотая орда• 12 декабря 2022
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Сподіваюся тебе забанять.