Аноним-ка• 12 декабря 2022

Якби ви продали дачу, куди б ви витратили гроші?

Хочеться подивитися на результати опитування.
В нас із чоловіком трохи різні думки з цього приводу.
В нас сім’я 2 дорослих,2 діток.
Я продаю свій будинок.
Живемо в Києві в 2к квартирі.Квартира своя,ремонт норм,але звісно треба міняти все тут.Електропроводку,підлогу,стіни рівняти,в ванній ремонт,на кухні…
Як би ви потратили гроші на моєму місці?
Результат:
вже голосів: 297
211 (71.04%) Купила б квартиру,щоб здавати
64 (21.55%) Інший варіант
22 (7.41%) Зробила б ремонт в своїй кв.
ШапкаУшанка• 12 декабря 2022
Ремонт, неужели вам не хочется жить в комфорте?

ok1904• 12 декабря 2022
Поясніть як може бути ’ремонт норм’ і тут же Ви пишете, про рівняти стіни і заміна ел.проводки, тобто треба кап ремонт?
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляok1904
Ну абсолютно норм квартира для життя
Будинку років 50
Електропроводку не міняли
Кухня,ванна старі
В кімнатах робили ремонт,але не ідеальний,бо робили його самі.
Меблі в кімнатах купували років 10 тому
Підлога стара.Паркет.
Розавенная• 12 декабря 2022
Я б не вкладала в ремонт, тим більше в наші часи. Гроші мають приносити прибуток. Хіба в вас ремонт з 90, то так. Але то моя думка.
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляok1904
В тому і справа,що дуже хочеться..
Дуже хочу зробити гарний ремонт
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Ну абсолютно норм квартира для життя
Будинку років 50
Електропроводку не міняли
Кухня,ванна старі
Меблі в кімнатах купували років 10 тому
Підлога стара.Паркет.
Ми купили будинок майже 50 літньої давності, ремонт практично тих років. Жили так ще майже 5 років лише пофарбували стіни. З часом своїми силами робили по кімнаті, змінили сантехніку. Не ідеально, але не розумію вкладання грошей, яких нема в ремонти.
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
В тому і справа,що дуже хочеться..
Дуже хочу зробити гарний ремонт
Скільки коштує дача?
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Скільки коштує дача?
20 тис дол
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
20 тис дол
А витратити скільки плануєте на ремонт?

Безникая• 12 декабря 2022
Зараз би будинок не продавала.Може у вас там є піч, колодязь. В разі погіршення коммунальної ситуації щоб будо де пересидіти зиму.А так дивиться самі - не знаємо який там стан, що є необхідне для життя в нинішніх реаліях
Я не в теме• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Ну абсолютно норм квартира для життя
Будинку років 50
Електропроводку не міняли
Кухня,ванна старі
Меблі в кімнатах купували років 10 тому
Підлога стара.Паркет.
Квартиру тоже продать и купить трешку новострой,сделать там хороший ремонт.
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
А витратити скільки плануєте на ремонт?
Я просто навіть не знаю ціни на ремонти
Але думаю,що половину суми точно..
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляБезникая
Є ще одна дача з пічкою в мого тата.На крайній випадок поїдемо туди.
Якраз продаю з газовим опаленням.
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Я просто навіть не знаю ціни на ремонти
Але думаю,що половину суми точно..
Ремонт - то лише почати, кінця тому нема потім. І щось завжди треба докупити, не подумали і не врахували.
АнтиТанкист• 12 декабря 2022
Квартиру, буде приносит прибуток - будете потроху ремонт робити. Та й на майбутнє буде дітям. Або ж розширила житло, невже вчотирьох у 2 кімнатах комфортно?
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Купила б квартиру, здала б в оренду. Потім взяла б кредит на ремонт і виплачувала за рахунок оренди.
ШапкаУшанка• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Я просто навіть не знаю ціни на ремонти
Але думаю,що половину суми точно..
Если с заменой проводки, а это за собой потянет практически весь ремонт, то вам даже 20т будет мало.
Безникая• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Якраз продаю з газовим опаленням.
Зрозуміло.Ну, і якшо ви за ремонт - то точно зараз би не робила, в крайньому випадку - коли настане тепло. Якщо будуть проблеми з опаленням - то всі розуміють що може бути в квартирі .
ЦыбаФу• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Я просто навіть не знаю ціни на ремонти
Але думаю,що половину суми точно..
Ото ви наївна, у вас може ще й не вистачить. Друзі в новобудові робили економ ремонт, двушка - 17000 вийшло до війни. І це в них електрика від забудовника вже була. Ну і це без меблів і кухні, тільки матеріали, робота і техніка побутова

Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Ну це в копуш і тих хто не вміє планувати. Я робила ремонт з нуля в новобудові за 4 місяці, все разом з меблями на замовлення. І нічого більше не дороблювала.
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляШапкаУшанка
То нам так пощастило. Почали міняти проводку і там було багато проблем. Витратили купу грошей і часу.
ЦыбаФу• 12 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
А у нас дають кредити зараз? І під які відсотки?
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Поки норм,але в нас немає грошей на 3к квартиру в новостроі+ремонт в ній
Свою цю квартиру я продавати не хочу 100%.Тому не розглядаю варіант продати квартиру,будинок і купити велику.
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
Новобудова. А в старому приміщенні то трохи різні речі. Електрика, труби, то все додаткові гроші і час.
ЦыбаФу• 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
+ якщо ще й жити в цій квартирі. Не те саме, що в новобудові вся квартира ще нежила і робити можна все одночасно
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Не нагадуйте. Ми жили з малою дитиною і ці безконечні майстри. Бруд, пилюка, гроші. І постійно щось доробляти, докупляти.
Не любовница• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
В тому і справа,що дуже хочеться..
Дуже хочу зробити гарний ремонт
Глупо тратить деньги на ремонт, у вас 2е детей.
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Якраз продаю з газовим опаленням.
Газове опалення буває різне.
В мого дідуся в будинку зроблено ’по старінкє’ - труби під уклоном і газовий котел старий працює без електрики.
автор Аноним-ка • 12 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
Чому?
Діти вже не малі,ремонт шкодити не будуть
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
мда. во время войны что то ремонтировать. по сумасшедшим ценам. не зная что будет дальше, так как на минуточку война в стране.
уверена что ремонт это ваша инициатива, большинство мужчин выдают более здравые идеи по поводу финансов, чем женщины