Аноним-ка• 12 декабря 2022
Якби ви продали дачу, куди б ви витратили гроші?
Хочеться подивитися на результати опитування.
В нас із чоловіком трохи різні думки з цього приводу.
В нас сім’я 2 дорослих,2 діток.
Я продаю свій будинок.
Живемо в Києві в 2к квартирі.Квартира своя,ремонт норм,але звісно треба міняти все тут.Електропроводку,підлогу,стіни рівняти,в ванній ремонт,на кухні…
Як би ви потратили гроші на моєму місці?
В нас сім’я 2 дорослих,2 діток.
Я продаю свій будинок.
Результат:
вже голосів:
211 (71.04%)
Купила б квартиру,щоб здавати
64 (21.55%)
Інший варіант
22 (7.41%)
Зробила б ремонт в своїй кв.
Ms. Похвала• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Чому?
Діти вже не малі,ремонт шкодити не будуть
У вас дача в конче заспі?
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Не нагадуйте. Ми жили з малою дитиною і ці безконечні майстри. Бруд, пилюка, гроші. І постійно щось доробляти, докупляти.
согласна. ремонт должен быть когда вас нет в квартире. уехали в другую, полгода выделили на ремонт, заехали в чистую новую. как вспомню этот вечнозатянувшийся ремонт, пыль, гарь, неуют, клеенки...
Не любовница• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Чому?
я под столом, точнее под кроватью.
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляНе любовница
я под столом, точнее под кроватью.
Тоді напишіть,чому ви вважаєте,що ремонт недоречний з 2 дітьми.
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Продати дачу і купити квартиру в Києві за 20 тис?
Звісно докласти ще.
Я не писала,що купити квартиру саме в Києві.
Ms. Похвала• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Звісно докласти ще.
А де ви плануєте купити?
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
А у нас дають кредити зараз? І під які відсотки?
Я не знаю. Але зараз я б кредит не брала, бо ремонт би не робила. Війна, невідомо що буде завтра.
І головне - як взагалі зараз можна робити ремонт якщо світло постійно вимикається і невідомо що з опаленнням буде. Той ремонт може піти коту під хвіст в цих умовах.
Я б почекала до весни як мінімум, а краще коли спокійніше стане в країні.
А хату якщо сильно кортить продати - то зразу і купити навзамін квартиру. Хай стоїть поки, орендатори платитимуть за комуналку і автор щось з оренди підкопить під майбутній ремонт.
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
А де ви плануєте купити?
На квартиру в Києві не хватить,хіба що на студію.
Думали може Бровари,Бориспіль.
Вечный двигатель• 12 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Новобудова. А в старому приміщенні то трохи різні речі. Електрика, труби, то все додаткові гроші і час.
Так новобудова це гола бетонна коробка без електрики та труб. Там абсолютно все треба робити з нуля, так само як і в старій квартирі. Різниця лише в тому що зі с старої треба спершу демонтувати та вивезти весь мотлох
Ms. Похвала• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Думали може Бровари,Бориспіль.
Бровари за 20 тисяч?
У вас є щоб додати і ви живете в квартири з 50 річним ремонтом!
Розавенная• 12 декабря 2022
Ответ дляВечный двигатель
І при тому там жити одночасно. А ще там є сюрпризи - як от труби, які не планували міняти, проблеми з електрикою, які були непомітні і тд.
КараПузовна• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
20 тис дол
Ну квартиру за ці гроші… наврят чи знайдете
КараПузовна• 12 декабря 2022
Ответ дляБезникая
Зараз би будинок не продавала.Може у вас там є піч, колодязь. В разі погіршення коммунальної ситуації щоб будо де пересидіти зиму.А так дивиться самі - не знаємо який там стан, що є необхідне для життя в нинішніх реаліях
Це точно
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Бровари за 20 тисяч?
В нас норм ремонт.Але я мрію про інший ((
Я написала вище.Але ясно,що треба міняти тут і проводку,і ванну,і кухню,і підлогу,і в і двері.
То будинку 50 років.
Ремонт робили в кімнатах років 10 тому.
То будинку 50 років.
Ремонт робили в кімнатах років 10 тому.
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляКараПузовна
Дивилась,що за 20-25 тис можна купити смарт квартиру.
За такі гроші є і в Києві,і в Броварах.
Аристократка-тунеядка• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
В тому і справа,що дуже хочеться..
Дуже хочу зробити гарний ремонт
Серйозно, під час війни гарний ремонт? І ракети літаючі де попало вас не смущають?
КараПузовна• 12 декабря 2022
В мене була подвбна ситуація. Хрущовка в іпотеку. Але наскладали суму на доплату і заміну 3 к… перекрутили в купили смарт квартиру 1 к. Через 4 роки іі продали, виплатили іпотеку за цей час, купили велику 3 к, без ремонту. 2 роки ремонту і тепер 3 і 2 к кв. Але це було у не військовий час, просто між кризами і ми мали гарні роботи( ну чи просто стабільність) і могли розраховувати на постійні гроші на ремонт
Техніку брали в оплату частинами
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
В мене є надія,що в наступному році війна закінчиться.
КараПузовна• 12 декабря 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Це віра в зсу.
Я за рік купила один новий спортивний костюм😭😭😭хоча маю можливість
Мені не йде((( от прям не можу морально
Не кпжучи про квартири в тд( якраз назбирали на будинок)😵💫😵💫🙈🙈🙈поанували- іздили в лютому дивились…
Мені не йде((( от прям не можу морально
Бубль Гум)• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Я просто навіть не знаю ціни на ремонти
Але думаю,що половину суми точно..
Це дурвст вкладати останні гроші в ремонт, тим паче в наш час.Кому він потрібен зараз.
Продавец овец• 12 декабря 2022
Авторе, я так розумію, що квартира чоловіка і ви ,у разі чого, не будете до неї нічого мати.
КараПузовна• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
А я дивлячись на все це розумію, що буде дуже важко наступні роки(( навіть якщо закінчиться віцна
І що ще через півроку може і дешевше будуть 3к, бо не всі зможуть платити сумму опалення аеличезну…комусь гроші на життя треба будуть, а хтось продасть дешевше, бо буде виіжджати назавжди
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Ні,Квартира і дача повністю на мені.Він навіть не прописаний)
Ms. Похвала• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
То будинку 50 років.
Ремонт робили в кімнатах років 10 тому.
То будинку 50 років.
Ремонт робили в кімнатах років 10 тому.
В кімнатах 50 річна проводка і плитка це нормально?
Аноним-ка
• 12 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Тому я і хочу ремонт.
Чоловік ні.
Проводку в будь-якому випадку треба буде міняти.Якщо її міняти,то треба капітальний ремонт((
Чоловік ні.
Мексиканочка• 12 декабря 2022
И в том и в другом случае вам нужно будет делать ремонт
В своей кв расчитывайте не меньше 20 тыс у.е
И в смарт кв.тоже примерно столько ж
Не сдавать же ее голой)
Я бы повременила пока и с ремонтгм и с покупкой
И в смарт кв.тоже примерно столько ж
Не сдавать же ее голой)
Ms. Похвала• 12 декабря 2022
Ответ дляАноним-ка
Тому я і хочу ремонт.
Чоловік ні.
Так я вам про те що вам потрібно і докласти і зробити 2 ремонта🤷♀️
13чудоСВЕТА• 12 декабря 2022
Я б придбала ще квартиру, для здачі в оренду, дітям на майбутнє буде.
Ремонт вважаю маєте робити за поточні заробітки.
Света С Приветом• 12 декабря 2022
Автор, я напередодні війни продала 1 км у нас в місті - гроші лежать поки.
Купувати дітям ? Так я не хочу прив’язувати їх до конкретного місця
От я купила сама в свій час квартиру дворівневу , більше 140 м - і що? Старший син в іншій країні, молодший - старшокласник. Навіть хто одружиться - я проти сумісного проживання молодих пар з батьками.
А продати зараз ? Я купила квартиру на пікові в 2008 за 115 тис , до війни максимум за що могла продати -55-60.
Інвестиція сумнівна