Лукава Кішка• 12 декабря 2022
Можна ли поменять нотариуса при оформлении наследства?
Нотариус который открывал наследственное дело намеренно затягивает оформление свидетельства о наследстве. Можно ли поменять нотариуса и оформить сделку у другого?
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ длярукиЖимолости
Ні, крім окремих випадків
Нотаріус приватний?
Так, приватний
рукиЖимолости• 12 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Так, приватний
Якщо порушені строки це один з тих випадків, коли можна, але має бути згода всіх спадкоємців
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ длярукиЖимолости
Підкажіть будь-ласка які терміни?
Бо вже тягнеться більше місяця.
И_В_офигительных_штанах• 12 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Підкажіть будь-ласка які терміни?
Бо вже тягнеться більше місяця.
Вже пройшло 10 місяців з моменту відкриття спадщини?
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так, вже пройшло 11 місяців.
рукиЖимолости• 12 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Підкажіть будь-ласка які терміни?
Бо вже тягнеться більше місяця.
6+4 місяці
Ответ дляЛукава Кішка
Так, вже пройшло 11 місяців.
Які підстави відмови?
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
Може ви не надали правовстановлюючих документів або не довели свої родинні стосунки?
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Які підстави відмови?
Є підозра схеми за якою за навязують послуги за завишеною вартістю.
Нотаріус направила оформити витяги з земельного кадастру до цнапу, та опис технічного стану до своєї людини в БТІ. Родич не розуміючи що технічний опис це тех паспорт звернувся до представниці БТІ яка виставила ціну за оформлення тех паспорту 7500грн, через кілька днів зрозумів що сума дуже завищена, відмовився і забрав кошти. До того замов в ЦНАП витяги на земельні ділянки, і вже пройшло більше місяця як в ЦНАП не віддають витяги. Все це відбувається в маленькому смт, де кожен кум, сват і брат, і процвітає корупція.
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні всі документи є. Син приймає спадщину від батька.
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
На які об´єкти будуть видаватись свідоцтва?
Навіщо опис технічного стану? Було перепланування?
Чи відсутній будь-який техпаспорт у спадкоємців?
Ответ дляЛукава Кішка
Они часто такое делают, поменять нельзя, но можно нажаловаться на нотариуса, но это только юрист подскажет, куда.
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
Скаргу можна в територіальне управління юстиції, але спершу вимагайте дати вам постанову про відмову у вчиненні нот дії. Для цього треба нотаріусу подати заяву про видачу свідоцтва про право на спадщину.
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
В спадщину приймається квартира, гараж, і три земельні ділянки. Перепланувань не було, теннічні паспорти є на квартиру і на гараж.
Нотаріус відправила до своєї людини щоб оформити технічні описи за завищеною вартістю 7500грн. Всі докумнти нотаріус бачила, і тех.паспорти також.
До того ж вартість витягів в ЦНАП також за завищеною вартістю 1500грн.
Тобто з ситуації зрозуміло що існує змова, і така комерційна схема для обману людей які не розуміється в документах.
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
А на співробітника ЦНАП куди можна поскаржитися?
І чи можна отримати витяги в іншому ЦНАП?
VivaForever• 12 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Разве во время ВП можно принимать наследство? 10 месяцев на открытие наследственного дела.или что вы имеете ввиду?
Свисток ля-минор• 12 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Витяг з ДЗК може зробити сам нотаріус. Не розумію чому в ЦНАПі.
Лукава Кішка
• 12 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Так я знаю що може зробити нотаріус, самостійно можна зробити, але родич якмй приймає спадщину це не знав, тому і потрапив в цю схему обману. Зараз намагаємося залагодити ситуацію. Так як за витяги вже сплачено, нам хотілось би отримати ці витяги в іншому ЦНАП. Чи це можливо?
Ответ дляVivaForever
Конечно можно. Просто срок принятия 10 мес
VivaForever• 12 декабря 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Свидетельство нельзя получить
Пушка заряжённая• 12 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Получайте свидетельства значит на квартиру и гараж ,если пл ним есть все документы. На землю позже.
Это все равно будут разные свидетельства и за все отдельно платить.
Луноходик_Ик• 18 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Підкажіть будь-ласка які терміни?
Бо вже тягнеться більше місяця.
шо більше місяця??? в цьому році строки 10! місяців
Луноходик_Ик• 18 декабря 2022
Ответ дляЛукава Кішка
шо за люди.... без нового тех паспорту вам ніхто не оформить
Луноходик_Ик• 18 декабря 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
зараз у них обмежений доступ