Отчебучкина• 14 декабря 2022

Повернення бракованого взуття без чеку

Купила 09.12.2022 зимні ботинки , вони мені сподобались і чек викинула. А на 4 день носки тільки помітила явний брак- ремінець на одному ботинку з зовнішньої сторони, а на іншому з внутрішньої.. не питайте як я не побачила цього відразу , сама не знаю
По телефону сказали що без чека не повернуть, але порадили їхати в магазин і до завідуючої вирішувати питання .
але в мене є фото чека, де є номер каси, номер чека, дата і точний час оплати . Чи можуть мені відмовити в поверненні браку?
Єдиний мінус що я їх носила вже на вулицю і не бачила браку
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
По ідеї повинні видати дублікат чека по проханню , правильно?

Сегодня сержусь• 14 декабря 2022
ото вони клепають, ліворукі! Я гадаю з наявністю фото чека можна спробувати
Єдина Країна• 14 декабря 2022
А може в ремонт віднести, перешити той хлястик та і все?
Мать драконов• 14 декабря 2022
Не знаю как сейчас, но раньше никто бы не забрал вашу обувь (ношенную), максимум предложат ремонт, и то… сначала экспертиза, что проблема по вине производителя, а не вашей.
А вот с чеком проблем не будет, фото достаточно
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
згодна. І як я відразу не помітила, ремінець то і ремінець , не звернула уваги нажаль
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
Думала також, але що дірки залишаться може після перешивки…
Мать драконов• 14 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Ой автор, блин, я даже не заметила, пост 4 отменяется))) я подумала у вас оторвался ремешок))))
Идите в магазин, обменяют 99%

Kapitoshka-4fe1• 14 декабря 2022
Роздрукуйте фото чека і їдьте міняйте або повертайте гроші. Повинні прийняти
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Дякую
Твоя подруга• 14 декабря 2022
взуття ношене - вам продавець тільки може запропонувати знижку чи ремонт (перешити на іншу сторону).
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляМать драконов
Идите в магазин, обменяют 99%
Даха-сваха• 14 декабря 2022
Это ж как они должны были понравится
ничевока• 14 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
А то точно брак?
Намакушка• 14 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Нет. Если брак, не важно- носили или нет. Автор, чеки прекрасно восстанавливаются, тем более у вас есть точное время покупки.
Как_б_не_так• 14 декабря 2022
Брак обязаны принять и бу и без чека. Но они могут сказать , что это не брак, а модель такая(
Девушка Прасковья• 14 декабря 2022
Отпорите пряжки и носите
Репетиторша• 14 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Та ні. Є ж гарантія 14днів
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляничевока
А то точно брак?
Читала що браком вважається коли взуття відрізняється по розміру або вигляду
Знайшла у них на сайті цю пару , все чудово, а я в магазині брала
Краля-Галя• 14 декабря 2022
В мене скрипіти почали, мені обміняли на інші, гроші не повертали, тіпа тільки обмін.

автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Подивилася на сайті у них нормально все з ремінцями, точно мені брак попав
Твоя подруга• 14 декабря 2022
Ответ дляРепетиторша
Та ні. Є ж гарантія 14днів
уважно читайте закон. те що ремінець пришитий не з тієї сторони - це візуальний дефект,який виправляється.
заміна або повернення коштів- це тільки лояльнисть продавця.
по закуну- усунення дефекту чи зменшення вартості.
Репетиторша• 14 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Взагалі то я можу повернути протягом 14 днів навіть якщо просто перехотіла
автор Отчебучкина • 14 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
А я і б погодилася на зменшення вартості залюбки, т як я їх вже носила
А то платити 1200 за різні ботинки якось не те
Уты-фрутик• 14 декабря 2022
Я штани спортивні за 200грн,вдівані два рази віднесла назад,без чеку,повернули кошти.Бо розлізлись по швах.
Сусановна• 14 декабря 2022
Ответ дляРепетиторша
Если их не носили и сохранен товарный вид
Зефирная попка• 14 декабря 2022
Ответ дляРепетиторша
Але не ношені, нажаль.
Как_б_не_так• 14 декабря 2022
Ответ дляОтчебучкина
Несите смело и меняйте. Если начнут крутить носом, попросите отказ в письменном виде с указанием причины отказа.