Угги_в_горошек• 14 декабря 2022
Покажу вам свою ялинку і ви показуйте))) все ж традиційна тема перед НР
Правда це скрін з відео ( шкода до речі що тут немає можливості прикріпити короткі відео).
Надіюсь світитись вона буде значно частіше ніж не світитись
Галябалована• 14 декабря 2022
Гарна. Але оті рожеві і золоті квіти занадто великі, я б не чіпляла. Щоб постійно світилась, купіть гірлянду від павербанку.)
Последний вагон• 14 декабря 2022
а ми не ставимо, бо ремонт...дуже хочу гарну і високу ялинку, але як буде вже ремонт
приберіть рожеві квіти и оті вісюльки, але якщо вам подобається, то гуд)
Угги_в_горошек
• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Найс) в нас цього року ялинки не буде.
Я теж не хотіла ставити і навіть не збиралась. . А потім подумала - якщо є можливість то потрібно ставити
Угги_в_горошек
• 14 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Дякую))))
Ну ви не чіпляйте
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую))))
Ну ви не чіпляйте
У мене таких нема, якісь гострі дуже. я брала троянди.
ПуФФынка_мисс• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Бо не дома.
Вернуться домой ещё никак?
У нас очень много людей приехали. Даже с Италии, где соседка уже лет десять живёт и работает.
Угги_в_горошек
• 14 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Коасно, а я троянди не брала. Чи переробити все на ваш смак?
Дедуськина бабуська• 14 декабря 2022
У меня вместо ялынки снесенные миной окна и залитая соседом квартира лопнувшими батареями((..
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Головне щоб вам подобалось. Ви виставили фото щоб почути реальну думку людей. Мені ті рожеві квіти нагадали це:
Угги_в_горошек
• 14 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
вибачте, ну чесно - до чого тут ви? Я ж не запитала в темі : « як би ви прекрасили мою ялинку»? Ви третє повідомлення мені про себе пишете, ок я зрозуміла. Мені не цікаво як би ви прикрасили мою ялинку
Позажіть свою краще
Персонаж Аноним• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
А я думаю, куди ділися мої гноми
У мене вони
Угги_в_горошек
• 14 декабря 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
І моя
Цікаві такі вікна, ви в Україні?
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Позажіть свою краще
Нда, якщо сприймаєте критику так болісно, не виставляйте фото на загальний розсуд.
Свою показувати я вам не обіцяла. Та і вона ще в процесі.