ВсеПроВсехЗнаю• 14 декабря 2022

Помните как в 2021 году во многих городах падали ёлки?

Многие тогда говорили, что это к горю или войне. Помню тогда не верила в это
Н-усик• 14 декабря 2022
в Чернігові в січні був снігопад, і через цей сніг було видно блискавку і грім, мама мені подзвонила потім, каже це недобре, а кажу не читай ці прикмети, дурня
opium_black• 14 декабря 2022
Ответ дляФедорино Горе
Перевело как мы верим в Бога)
Так так, я помилилась ще в першому повідомленні. Але ми віримо в Бога й в Україну
opium_black• 14 декабря 2022
Ответ дляМухтар
У нас поля с пшеницей спалили на сотни гектаров. Откуда 70?
Про те цукру багато
opium_black• 14 декабря 2022
Ответ дляАноли_и
Гриби-гроби
Сподіваюсь, що ви сама це вигадали
Perla9• 14 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Только вспомнила. У меня дочка 2005 года. С нами лежало много мальчиков и помню как бабушка мужа сказала, что это к войне. Никогда не верила в такое, а этот год заставил посмотреть на многие вещи с другой стороны
У меня сын 2005, на весь этаж один мальчик был
lisulya• 14 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Разница между девочками и мальчиками последний 30 лет не такая уж большая. И стабильная
Катя Герман• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
А Онуфрій недавно ’кров Христа’ на себе вилив...
Для меня это было уже точно, примета так примета. Читала, что такое не происходило никогда и ни с кем. Очень жаль митрополита Пилигрима в этой сииуации. Вроде как на него питаются все свалить и отбелится. Жаль, что видео нет или мне не попадется.
opium_black• 14 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
Багато тексту... але....Джон Сміт

Отже підіб´ємо факти злочинної недбалості Зеленського.
1. Зеленський був попереджений про напад. Його попередила власна розвідка (ГУР), розвідки США і Британії. Він це змушений визнавати.
В січні 2022 директор ЦРУ Вільям Бернс передав ці попередження Зеленському ОСОБИСТО.
2. Зеленський ’діяв’: евакуював свою дружину і дітей, попередив своїх дружків, які теж вивезли свої сім´ї.
3. Інших дій Зеленський не вчиняв. Не будував фортифікації, не організував Тер борону, не прикривав головні напрямки ударів, не розпочав евакуацію.
4. “Ми можемо збільшити армію в 2-3 рази, але тоді не зможемо будувати дороги.”, – поскаржився Зеленський.
Зараз по дорогах іде армія ворога, а нашу Армію все одно довелося збільшувати в 2-3 рази.
6.
Розвідка очолена героїчним спецназівцем Будановим напередодні війни введена в оману ворогом. На картах Буданова відсутній напрямок удару з Білорусі на Гостомель і Бучу (скрін).
7. Гостомельський аеропорт прикривала лише ротна група Нацгвардії, половина з яких - строковики.
24 лютого навіть ця ротна група з підручних засобів знищує 10% російського десанту на підльоті. Далі деякий час в меншості стримує декілька сотень російських десантників. Відступає.
Бо цей напрям удару проспали. Тримали б тут механізований батальон ЗСУ і російський десант був би знищений в перші хвилини. Аеропорт був би цілий. Дорого вартісна ’Мрія’ ціла. Тисячі життів бучанців і ірпінців збережено.
----------Розстрільні списки.--------
1.
Карателі вбивають українців у Бучі, Ірпені, на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, на Півдні. Геноцид. Людей розстрілюють за списками, які окупанти мають заздалегідь.
Мер Бучі Анатолій Федорук, якого росіяни схопили, але не впізнали:
’(російський) офіцер витягнув два надруковані папірці зі списками, єдине, що в тому переліку було не ’Федорук’, а ’Федорчук’! Федорчук Анатолій Петрович.’.
Мешканець Бучі, кореспондент мін борони - Анатолій Бальчос: ’...Їм були відомі імена та адреси атовців, членів тероборони, власників вогнепальної зброї.’
2.
За 5 днів до вторгнення західна розвідка попереджає про розстрільні списки в росіян.
’Росіяни, готуючись до вторгнення, склали ’розстрільні списки’’ – Foreign Policy.
3. Зеленський не робить нічого.
Секретар РНБО Данілов повідомляє, що їм ’pohui’:
’Ми ці списки почали отримувати досить давно. Вони трохи дивні. Ще раз підкреслюю, ми дуже спокійно ставимося до багатьох речей, які сьогодні є’.
4.
За день до нападу фактично підтверджує наявність розстрільних списків сам Путін: ’нам ізвєстни імєна всєх... ми покажем вам настоящую дєкомунізацию’.
5.
24 лютого керівництво області призначене Зеленським запевняє мерів міст, що російські війська не зайдуть в міста. Мер Бучі Андрій Федорук:
– Ми цікавилися, як нам діяти. Обласне, районне керівництво сказало, що російські війська до Бучі не зайдуть.
’Ми відносимося спокійно’(с).
Депутатка-слуга від 96 округу (Буча, Бородянка) Василевська-Смаглюк 24 лютого закликає своїх виборців сидіти вдома (скрін): ’це найбезпечніше місце’, чекати приходу російських військ, ’цивільне населення не є їхньою ціллю’.
6. Карателі одразу ж заходять в міста і починають вирізати цивільне населення. ’Найбезпечніше місце’, ’відносимося спокійно’(с).
7.
Хто складав ці розстрільні списки?
Портнов в ПЕРШІ Ж ДНІ приходу до влади Зеленського оголошує початок складання розстрільних списків:
’Друзья, для будущих фильтрационных целей, наша команда начинает комплекс мер по идентификации активистов и остального бродячего преступного отребья.
Планируем составить подробную картотеку.
Друзья, присылайте для картотеки идентификационные данные ширпотреба, с указанием ФИО, коротким описанием деятельности, данных профилей в социальных сетях, электронных и телефонных контактов, методов и способов наживы и формального места работы или учебы.
Работа важна для будущих фильтрационных, уголовных и учебно-воспитательных мероприятий. ’
’Уверен, они начнут потихоньку исчезать. Кто-то в тюрьму, кто-то в эмиграцию, кто-то под диван, кто-то в больницу, а кто-то вообще.’ (скрін)
8.
’Зробити їх разом’ Портнову допомагають на найвищому рівні. У владі схвалюють його дії, в ефірі каналу Медведчука згадана вище Василевська-Смаглюк в 2020 році дякує за розправу з політичними опонентами:
’Я вдячна Андрію Портнову. Його руками відновлюється справедливість в країні’. (скрін)
9.
Таким чином, влада знала про списки, влада знала хто їх складає, влада це схвалювала, влада допомагала карателям впіймати побільше людей закликами не тікати.
10.
Кримінальна справа проти Портнова не відкрита досі. ’Активіст Портнов’ в ній не викликаний на допит, йому не задані питання ’скільки і чиїх прізвищ зібрав?’, ’кому в Росії ці списки передав?’, його засоби зв´язку не вилучені і не проведена їх експертиза, не проведено співпадіння по прізвищам закатованих і зниклих безвісти з прізвищами, які він зібрав.
11.
Навпаки. В перший день війни Портнов отримує охорону від дружків з Офісу. Але коли стали з´являтися перші повідомлення про закатованих в окупованих Бучі і Ірпе
Сумно це читати
З приводу Гостомеля, німці так само першим ділом знищили військовий аеропорт і Броварах.
opium_black• 14 декабря 2022
Ответ дляАноли_и
Удалено администрацией...
Я не за Петра, але Крим окупували ще раніше, ніж він став президентом
World Shop• 14 декабря 2022
Ответ дляФедорино Горе
Только мариупольскую елку помню.
Где еще?
Я про флаги помню, в Херсоне упал, в Харькове и Николаеве порвался.
В Хмельницком тоже новый флаг порвался.....точно дело еще до войны было незадолго
Аноли_и• 14 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Сподіваюсь, що ви сама це вигадали
Ні. Мені так ще бабуся моя казала. А мені 43 роки. Так що..
Катя Герман• 14 декабря 2022
Ответ дляПушистая киска
Да. А осенью 2013 года в донецкой области была тьма белых грибов. Что не характерно. Тоде говорили, что к войне
Грибы к гробам
awso1977• 14 декабря 2022
Ответ длясказочное_Бали
Во всем мире, во все времена мальчиков больше, чем новорождённых девочек
Це інше, син 2002 року народження, на випуск у садочку дівчат позичали з середньої групи, своїх було лише 5))
Аноли_и• 14 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Удалено администрацией...
fibinika• 14 декабря 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Ой, поломали им суть темы)
Ну тогда в 2014 году на голубей после молитвы за Украину напали ворон и чайка. Голуби уцелели. Может ворон —раша, а чайка? Белорусь?
Папоротник• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Флагштоки падали, ті, що до Дня Незалежності встановлювали. Особливо херсонський запам´ятався.
Може на їх встановленні знатно зекономили? Не вірю в цю хрінь.
awso1977• 14 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
На яныка венок упал но как-то он живой до сих пор
То не на інавгураціі було. На інавгураціі перед ним двері закрилися. І скажіть тепер, що не збулось.
Катя Герман• 14 декабря 2022
Ответ дляS-lana
Ни в какие приметы, связанные с падением ёлок, наличием количества грибов в лесах и рождению большего количества мальчиков -не верю.Елки елементарно плохо закрепляют, море грибов как минимум 1 раз в пару лет, ну 1 раз в 5 лет - так точно.Н3, и мальчиков по статистике всегда больше рождается.Поэтому верю только в церковные приметы.Вот когда крест с Софии упал -да, многие говорили плохой знак.
Елок упало, очень много, это не типично и никогда не слышала такого. Во Львовсой обл. в статье очень удивлялись как так, ветра нет, а они падают. Грибов не видела никогда так много. У меня дача в селе, выхожу в сад, ведро рядовок лиловоногих приносила. На деревьях вешенка, потом фламулина и еще куча разных дурных я их не знаю, везде грибы. Печерици я даже и не собирала их тьма. Это я про свой двор не лес и даже не посадка, степная зона
Mush_Mash• 14 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
Багато тексту... але....Джон Сміт

6.
----------Розстрільні списки.--------
1.
2.
3. Зеленський не робить нічого.
4.
5.
’Ми відносимося спокійно’(с).
7.
Хто складав ці розстрільні списки?
8.
9.
10.
11.
Зрадонька підтягнулась. Без неї в такій темі ніяк.
Як це ’мило´ винуватити країну і її керівництво в тому, що вона не підготувалась як слід до повномасштабної війни, коли ми 30 років були залежні від росії і Заходу. А в перші тижні війни нам надсилали каски та рефрежиратори.
Де ви такі беретесь в навіщо сюди це тягнете??
Папоротник• 14 декабря 2022
Ответ дляПросериарила молодость
И крест упал на Софийском соборе (
Це не там, де нещодавно застали як піп їб.в послушника неповнолітнього? Та хіба ви не розумієте, що допомагали падати хрестам, бо віруючі в прикмети зразу підтримають ’ нужно дагаваріцца’?
fibinika• 14 декабря 2022
Ответ дляLotusA
А при порошенко падали солдаты из караула , это к чему?
Слабая армия? Сколько при Пете военных складов взрывалось? 4—5? Но вроде особо и не наказали никого
chetverikova• 14 декабря 2022
І в цьому році багато грибів було... всюди ... і про гриби в 2013 році теж пам´ятаю ...
аленка03• 14 декабря 2022
Ответ дляПомидорина
Нет. Мы гуляли с мамочками с колясками. Нас было 7 чел. И у всех мальчики, в нашей компании не было ни одной девочки. И у всех этих мальчиков в садике была похожая ситуация. Помню тогда в далёком 2004 мы это обсуждали, конкретно эту примету. Но на тот момент казалось, что война это что то из области фантастики.
В нас в дворі , коли ріс старший син 2004 року також - 9 хлопчиків, 2 дівчинки. Практично у всіх знайомих моїх народжувались сини . Ще тоді старші люди казали- бути війні . Ну і , якраз тим хлопцям по 18-21 років , вік , коли йдуть до служби ((.
ИринаКа• 14 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Кстати, мы все ж сочиняем.

Нечаянно уронил удостоверение военный.
А поднял его:

Александр Опанасенко, член парламентской фракции «Самопомощь», беспартийный.

Зеленскому помогла ’Самопомощь’).
Було красівше))) споганили прикмету
fibinika• 14 декабря 2022
Ответ дляЯся222
Последние годы Азовское море медузы оккупировали, точно что-то знали) Если задаться целью, то можно все подвязать к войне или любому событию.
Медузы появились после крымского моста, может какие то грунты сдвинули и нарушили. До этого не было медуз в Азовском море никогда
нинель 1919• 14 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
моя 2009-го рождались одни девочки...
аленка03• 14 декабря 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Це як ? Пропустила 🤔
fibinika• 14 декабря 2022
Ответ дляYulia-3262
Багато тексту... але....Джон Сміт

6.
----------Розстрільні списки.--------
1.
2.
3. Зеленський не робить нічого.
4.
5.
’Ми відносимося спокійно’(с).
7.
Хто складав ці розстрільні списки?
8.
9.
10.
11.
Кто такой Джон Смит?
Катя Герман• 14 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Сподіваюсь, що ви сама це вигадали
Я это тоже слышала, от стареньких, но никогда не понимала, что это значит
fibinika• 14 декабря 2022
Ответ дляopium_black
Ну Петя был единственный , кто в Крым ездил договариваться: Турчинов и Яценюк в свои новые кресла вжались и не выпускали. Ну а потом Петю выдвинули в президенты