Бла бла бла• 15 декабря 2022
Де повинно висіти дзеркало? Туточки чи тамочки?
Осьо проблема століття переді мною. Є дві стіни у передпокої, там виведені провода для підсвітки. На одній стіні буде дзеркало, на іншій - картина чи постер чи ще щось декорне. Час вирішити, де що висить...
Фоткаю з вхідної двері. Прямо - санвузол, кімнати. Ліворуч - гардеробна, під вікном там буде стояти сундук-лавка, щоб перевзуватися. Не знаю, де зручніше повісити велике дзеркало?
Ближче до гардеробної - варіант 1
Ближче до входу в дім, до дверей - варіант 2
Ближче до гардеробної - варіант 1
Результат:
вже голосів:
49 (60.49%)
Ближче до вхідних дверей
32 (39.51%)
Ближче до гардеробної