Птица секретарь• 15 декабря 2022

Поговоріть зі мною, почуваюсь дуже херово, дайте пендяка

Встала сьогодні з поганим настроєм, антипатія до всього. Кручуся як білка, але бачу що не встигаю за теперішнім часом….. Маю не велику пекарню, місто в якому живу на Західній частині , ніби все спокійно , працюють всі , дехто навіть відкриває щось нове. Прибуток не великий але він є щодня, але і ціни…, майже все йде на їжу на купівлю сировини для пекарні, щось відложити не має з чого, і так вже 8 місяців, кудись постійно біжу, щось роблю купую продаю😭. А толку зовсім не бачу . Може все кинути і виїжджати проскакує в мене в голові , і пробувати відкривати там пекарню,але тут залишається старша донька і чоловік і моя мамуся, я зможу виїхати і меньша донька тільки. Ще зайшла сьогодні в фейсбук бачу знайома виїхала в Канаду, і показує де вона живе, кума на даний час в Германії виставила фотки що в спортзалі. А мені аж щось робиться, почуваюсь себе як гімно, що я ні хера тут не зможу і як дура сижу тут. Хоча знов зараз роблю заміс на завтра, і так щодня і кожен день, щось я не бачу свого майбутнього😭. Підтримайте чи насваріть, пробачте за помилки, за суржик
Moon shine• 15 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Ось теж вийняла гречаний, дивлюсь на нього і душа радію, я таку получаю благодать від цієї роботи🙏🏻
у вас дуже красивий хліб. в мене не такий. і він має коштувати не 35 грн точно. гречаний для мене найсмачніший

Меня не звали• 15 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
так, це абсолютна благодать!
у Вас чудова професія.
Є така книга. ’Сват из Перигора’ Джулії Стюарт. Там один із героїв володів пекарнею. Дуже смачна та забавна, раджу спробувати для кращого настрою. Або скачати аудіокнигу, теж дуже симпатично зроблена.
очки_ннадо• 15 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
От зараз гарбузовий виймаю і плачу, не знаю як він в мене ще виходить, з моїм внутрішнім станом
Ну і куди ви від нас таку красу повезете?)
Я_не_аноним_100%• 15 декабря 2022
Ответ дляКрошка Енот
В каком вы городе? У нас за 20 можно купить только глиноподобный кирпич заводской.
Луцк
Я_не_аноним_100%• 15 декабря 2022
Ответ дляКрошка Енот
В нас є різний хліб,але не кожен по кишені.
Я_не_аноним_100%• 15 декабря 2022
Я думаю у вас все буде чудово,печіть .Я би с радістю купувала ваш.Просто на кожного покупця є свій товар.Люди забезпечені можуть собі дозволити і дорогий
На паровозе• 15 декабря 2022
Слухайте, останнім часом популярний хліб, який майже готовий, вдома потрібно тільки допекти в духовці. Чи можливо з вашим хлібом (якісним, з нормальним складом) так робити? І працювати з доставкою по країні.
Меня не звали• 15 декабря 2022
А галети тривалого зберігання можна і на Кідстаффі продавати. І ще готові суміші (набори) для швидкого хліба на сковорідці із доданим рецептом. І ще потрібен хліб без солі та цукру... тим, в кого проблеми із нирками та серцем. Та й для любителів дієти.
автор Птица секретарь • 15 декабря 2022
Подяка від усіє душі!!!
Щиро дякую, за поради за піднесення мого внутрішнього стану , прислухаюсь і ще раз прочитаю поради, обов’язково прочитаю книгу ( що мені порадили) , працюю далі для Країни, ЗСУ для Вас і для себе🙏🏻!!!!! Чекаю Перемоги в своїй Країні!!!!

Меня не звали• 15 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Подяка від усіє душі!!!
ми всі чекаємо! наснаги Вам, успіхів та настрою)
P.S. Ви знаєте, я так щось близько сприйняла Вашу занепокоєність, ходила, думала і згадала)
Мені дуже подобалась в грецькому Лідлі послуга - автоматична нарізка придбаного хліба. Це було дуже зручно! Одне діло, придбати буханець, який не завжди зручно нарізати. Який би він смачний не був, бо кришиться, чи ніж не ріже, так, як потрібно. А так, це, навіть, стимулює до покупки додатково.. Бо вже є свіжий нарізаний хрумкий хлібчик на бутерброд, до супу, на роботу. Мегазручно!
Ще раз, всього Вам найкращого, Ви робите дуже важливу справу.
автор Птица секретарь • 15 декабря 2022
Ответ дляМеня не звали
Щиро дякую Вам!!!🙏🏻❤️ Ви знаєте, я навіть не можу підібрати слова, щоб висловитися те що у мене в душі🙏🏻, за ті слова за ті поради що Ви дівчатка мені написали, я зрозуміла і почула, що Ви зімною , що я не одна , дома я не можу показати що я не задоволена і плачу, подружок так як таких не має, маму турбувати теж не вагаюсь. Щиро дякую кідстафу за те що маю змогу висловитися все то шо внутрішньо нагоріло в тобі , а Вам дівчатка особлива подяка🙏🏻. А багато раз перечитую всі теми як тут створила, а цю вже перечитала з пару раз, і це дуже підтримує🙏🏻🥰
Агент Пинкертона• 15 декабря 2022
Ви не уявляєте як це важко - еміграція. Навіть якщо ти добре влаштувався як я, наприклад - в мене гарна квартира, престижна робота, я знаю англійську і в країні всі вільно спілкуються англійською. Але постійно перебувати у чужій середі, не знати багатьох елементарних для місцевих речей, та навіть колективне підсвідоме чужорідне. Це морально важко дуже. В мене був час ейфорії, але він швидко минув і зараз я на дні. Спілкування з українцями трохи допомагає, але ненадовго. Я собі кажу, що я тут рік поки в мене контракт на квартиру, а потім буду думати, але все одно це супер важко.
Астоновитесь!• 19 декабря 2022
Ответ дляПтица секретарь
Є також, на рисовій заквасці
Супер! Зараз такий хліб є дуже актуальним! В якому Ви місті? Яка вартість? Можливо, є доставка?